Rozchodniaczek, w którym portów gier na nowe platformy jest pod dostatkiem

Rozchodniaczek, w którym portów gier na nowe platformy jest pod dostatkiem

Rozchodniaczek, w którym portów gier na nowe platformy jest pod dostatkiem
Maciej Kowalik
10.08.2017 20:00

Kto zamawiał obdukcję?

Mam nadzieję, że nikt. Ale port Obduction [recenzja] - pecetowej gry od autorów Mysta trafi na PS4 29 sierpnia. Fani łamania sobie głowy, powinni zakreślić ten dzień w kalendarzu. Opóźni się natomiast wsparcie dla PSVR.

Super Mięsny Chłopczyk zmierza na Pstryczka

Konkretnej daty nie mamy. Ale dacie wiarę, że to już 7 lat od premiery?

Hasełka z FIFA 18

Czy oni naprawdę chwalą się możliwością obiegnięcia przeciwnika? I czemu filmik został nagrany w pionowym formacie? Oj, upały dają się we znaki...

FIFA 18 - Real Player Motion Tech - New Gameplay Features

Każdy może być Xboksowym Insiderem

Microsoft udostępnił program pozwalający przedpremierowo testować nowe funkcje konsoli dla każdego. To znaczy tak było i wcześniej, ale teraz zakres "kręgów" niewymagających dodatkowej weryfikacji został poszerzony. Na inne trzeba sobie zasłużyć dzieląc się z firmą uwagami i wypełniając zlecane zadania. Kto lubi wiedzieć wszystko pierwszy, może ściągnąć appkę z ryneczku. Ja tylko ostrzegę tych mniej cierpliwych. Sam wypisałem się z kręgu alpha, gdy codziennie musiałem pobierać nowe aktualizacje.

Thimbleweed Park też trafi na Switcha

Najpierw, już w przyszłym tygodiu na PS4. Potem - we wrześniu - na konsolę Nintendo. Warto zagrać. Produkcja Rona Gilberta na pewno powalczy w naszej redakcji o miano najlepszej gry roku.

Thimbleweed Park

We Happy Few drożeje

I to potężnie. Dostępna we Wczesnym Dostępie Steama gra kosztuje obecnie 30 dolarów. Od 16 września będzie kosztować aż 51. Zbiegnie się to w czasie z poważną aktualizacją zawartości, która pewnie będzie oznaczać, że pełna premiera jest już bliżej niż dalej. O samej grze Marcin Jank pisał tu.

Megaton Rainfall 26 września

Warto mieć gogle PSVR, bo w grze chodzi o bycie superbohaterem w perspektywie FPP. Takim amerykańskim. Który nie przejmuje się faktem, że rozwalając obce roboty zdemoluje całe miasto.

Megaton Rainfall | Release Date Announcement Trailer | PlayStation VR

Sociable Soccer latem

Kasy od graczy nie udało się zebrać, więc Jon Hare postanowił uderzyć z następcą Sensible Soccer we Wczesny Dostęp. Gra zadebiutuje tam jeszcze latem, by potem trafić na PS4, Xboksa One i platformy mobilne. Powrót Kick Off się nie udał, a Sociable Soccer za moment będzie musiało rywalizować z PES-em i FIF-ą. Trudno wróżyć mu powodzenie.

Fallout 4 Game of the Year Edition

Nie spieszyło się Bethesdzie, ale wreszcie zapowiedziała wydanie gry ze wszystkimi dodatkami. Premiera 26 września.

Miał dziś taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakiego lenia,

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)