Rozchodniaczek, w którym pada sporo rekordów, psują się serwery i wraca Duke

Rozchodniaczek, w którym pada sporo rekordów, psują się serwery i wraca Duke

Rozchodniaczek, w którym pada sporo rekordów, psują się serwery i wraca Duke
Adam Piechota
15.01.2018 21:29

Nie, nie ten Duke. Tamten.

Też mieliście problemy z betą Dragon Ball FighterZ?

Serwery dokuczały wszystkim. Panowie z Bandai Namco przepraszają i obiecują, że biedni informatycy zrobią wszystko, co w ich mocy. Sama beta potrwa zatem dłużej, niż początkowo planowano (16 stycznia). Dobrze, bo frustracja graczy jest już (muszę, wybaczcie) na poziomie OVER 9000!

Maciu jest pewnie w siódmym niebie

Bo Duke, czyli kontroler z oryginalnego Xboksa (znany również jako Balon), wróci już w marcu i działać będzie na naszych One'ach. Jest trochę usprawniowny (ekranik OLED na środku, kabel USB, dodatkowe przyciski), a kosztować będzie niecałe 70 dolarów. Kiedyś istny futuryzm, dziś urocze retro.

Obraz

Netflix na Switchu?

Wbrew wcześniejszym plotkom, nie ma go ponoć w planach. Co jest fatalną wiadomością, jeśli mam być szczery. Ekran Switcha idealnie nadaje się na dowyrkowe "jeszcze jeden odcinek i nyna!". Oby okazało się, że ta informacja to próba odwrócenia uwagi. A Netflix, wraz z kilkoma kluczowymi aktualizacjami, zostanie pokazany w którymś z najbliższych Directów. Zresztą oryginalny tweet, od którego zaczęły się artykuły na ten temat, już zniknął z oblicza Twittera.

Beta nowego systemu PS4 dla odważnych

Można się na nią zapisać tutaj. To coś dla tych maksymalnie zajaranych. Ja poczekam, aż instalacja softu 5.50 będzie obowiązkowa.

Nie lekceważcie Splatoon 2

To pierwsza stacjonarna gra tej dekady, która przekroczyła barierę sprzedanych dwóch milionów kopii w Japonii. Macie Switcha i nie wskoczyliście jeszcze w buty Inklingów? Zdecydowanie warto. Zwłaszcza dopóki granie przez sieć jest jeszcze zupełnie darmowe.

A gdyby tak wydawać z siebie nieludzkie odgłosy i stać się gwiazdą tenisa?

Maciu o tym potajemnie marzy. A Bartek nawet próbował, ale potem poszedł na studia i stał się kolejnym nudnym człowiekiem. A dlaczego wspominam o tym w ogóle? Bo gameplay mam dla Was z AO Tennis. Którego nie powinniśmy mylić z Tennis World Tour.

AO Tennis in action

Ty kutwo przebrzydła, obleśna, na Switchu zapowiedziana, ty!

Czyli obie części polskiego Oh Sir...!! trafią na konsolkę Nintendo, i to już 18 stycznia. Nic dziwnego. Tam wszystko sprzedaje się jak szalone.

Obraz

Martyr się rodzi, Bartek truchleje

Chcecie zobaczyć intro do Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr?

W40K: Inquisitor - Martyr | Campaign Intro

Nie tylko PUBG bije nowe rekordy

Bo w Fornite'a grało już 2 miliony osób jednocześnie. No ładnie! Inne, zabawne statystyki od deweloperów znajdziecie poniżej:

Obraz

Zgadnijcie, jaką minę miał, gdy biegał beztrosko od czterdziestu minut na bieżni i nagle przypomniał sobie, że dziś polewa Rozchodniaczka

Adam Piechota

przepraszam! :( 

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)