Rozchodniaczek, w którym pada sporo rekordów, psują się serwery i wraca Duke

Strona głównaRozchodniaczek, w którym pada sporo rekordów, psują się serwery i wraca Duke
15.01.2018 21:29
Adam Piechota
Adam Piechota
bDeEBfKK

Nie, nie ten Duke. Tamten.

bDeEBfKd

Też mieliście problemy z betą Dragon Ball FighterZ?

Serwery dokuczały wszystkim. Panowie z Bandai Namco przepraszają i obiecują, że biedni informatycy zrobią wszystko, co w ich mocy. Sama beta potrwa zatem dłużej, niż początkowo planowano (16 stycznia). Dobrze, bo frustracja graczy jest już (muszę, wybaczcie) na poziomie OVER 9000!

Maciu jest pewnie w siódmym niebie

bDeEBfKf

Bo Duke, czyli kontroler z oryginalnego Xboksa (znany również jako Balon), wróci już w marcu i działać będzie na naszych One'ach. Jest trochę usprawniowny (ekranik OLED na środku, kabel USB, dodatkowe przyciski), a kosztować będzie niecałe 70 dolarów. Kiedyś istny futuryzm, dziś urocze retro.

324838265641711580

Netflix na Switchu?

Wbrew wcześniejszym plotkom, nie ma go ponoć w planach. Co jest fatalną wiadomością, jeśli mam być szczery. Ekran Switcha idealnie nadaje się na dowyrkowe "jeszcze jeden odcinek i nyna!". Oby okazało się, że ta informacja to próba odwrócenia uwagi. A Netflix, wraz z kilkoma kluczowymi aktualizacjami, zostanie pokazany w którymś z najbliższych Directów. Zresztą oryginalny tweet, od którego zaczęły się artykuły na ten temat, już zniknął z oblicza Twittera.

bDeEBfKl

Beta nowego systemu PS4 dla odważnych

Można się na nią zapisać tutaj. To coś dla tych maksymalnie zajaranych. Ja poczekam, aż instalacja softu 5.50 będzie obowiązkowa.

Nie lekceważcie Splatoon 2

To pierwsza stacjonarna gra tej dekady, która przekroczyła barierę sprzedanych dwóch milionów kopii w Japonii. Macie Switcha i nie wskoczyliście jeszcze w buty Inklingów? Zdecydowanie warto. Zwłaszcza dopóki granie przez sieć jest jeszcze zupełnie darmowe.

bDeEBfKm

[youtube id="2mLf9JLwG4Q"]

A gdyby tak wydawać z siebie nieludzkie odgłosy i stać się gwiazdą tenisa?

Maciu o tym potajemnie marzy. A Bartek nawet próbował, ale potem poszedł na studia i stał się kolejnym nudnym człowiekiem. A dlaczego wspominam o tym w ogóle? Bo gameplay mam dla Was z AO Tennis. Którego nie powinniśmy mylić z Tennis World Tour.

Ty kutwo przebrzydła, obleśna, na Switchu zapowiedziana, ty!

bDeEBfKn

Czyli obie części polskiego Oh Sir...!! trafią na konsolkę Nintendo, i to już 18 stycznia. Nic dziwnego. Tam wszystko sprzedaje się jak szalone.

324838265642563548

Martyr się rodzi, Bartek truchleje

Chcecie zobaczyć intro do Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr?

Nie tylko PUBG bije nowe rekordy

bDeEBfKo

Bo w Fornite'a grało już 2 miliony osób jednocześnie. No ładnie! Inne, zabawne statystyki od deweloperów znajdziecie poniżej:

324838265642956764

Zgadnijcie, jaką minę miał, gdy biegał beztrosko od czterdziestu minut na bieżni i nagle przypomniał sobie, że dziś polewa Rozchodniaczka

Adam Piechota

przepraszam! :( 

bDeEBfLb