Rozchodniaczek, w którym orki mówią po polsku, gry są przeceniane, a Mafia III zawstydza niejeden komputer

Rozchodniaczek, w którym orki mówią po polsku, gry są przeceniane, a Mafia III zawstydza niejeden komputer

Rozchodniaczek, w którym orki mówią po polsku, gry są przeceniane, a Mafia III zawstydza niejeden komputer
Adam Piechota
14.09.2016 21:27

I którego prawie że by nie było, bo autor klasycznie "zagrał się" i nie zauważył, że już ciemno za oknem.

Powstaje nowa gra Edmunda McMillena

To ten gościu, który rozkochał świat Super Meat Boyem i The Binding of Isaac. Na razie Ouroboros ma tytuł i kojarzy się z planem dominacji świata Alberta Weskera z Resident Evil 5 (zanim zginął w sercu wulkanu!). A wyjdzie... no cóż, strzelam, że kolejna retroperełka.

Pirackie życie na iPadzie

Nightmares from the Deep: A Hidden Object Adventure to nowa pozycja rodzimego studia Artifex Mundi i wylądowała za darmo w sklepie AppStore dla iPadów. Telefoniarze muszą poczekać jeszcze troszkę (Android do końcówki bieżącego roku, iOS do początku roku 2017).

Nightmares from the Deep: A Hidden Object Adventure Official ESRB trailer

Mass Effect: Andromeda bez nużących, typowych zadań pobocznych

Jak twierdzi BioWare, wynieśli lekcję z Dragon Age: Inkwizycji. Czy to od razu oznacza, że w nowej grze dostaniemy questy rodem z trzeciego Wiedźmina? Wątpię, ale czasem podejście "mniej to więcej" przydałoby się w wielu grach z otwartym światem.

Rive otrzymuje premierowy zwiastun

Maciu już szarpie i jego recenzji powinniście spodziewać się w tym tygodniu. Jak zawsze - lepiej poczekać na zaufaną opinię. Ale wygląda spoko. Wyglądało zresztą już wcześniej.

Official RIVE Release Trailer (PlayStation 4 & Steam)

Są na pokładzie fani "Czterdziechy"?

Oddaję głos Bartkowi, naszemu redakcyjnemu guru w sprawie wszelkich Warhammerów. <udaje głos Bartka> Baczność! Space Hulk Deathwing zadebiutuje w listopadzie! Spocznij.

Space Hulk Deathwing First Gameplay Trailer

Powstaje kolejny Monster Hunter

Capcom, w przeciwieństwie do kolegów z Konami, nie zwalnia tempa. Oprócz Dead Rising 4 i Resident Evil 7 firma "agresywnie" skupia się również na dalszym rozwijaniu Monster Huntera, więc możemy być pewni, że spin-off Stories, który właśnie zmierza na japoński rynek, to nie wszystko, co zobaczymy w tej serii niebawem. Czy chcę następnego MonHuna? Jasne. Ale boję się, że po fantastycznym Generations nie będzie mi już tak smakował.

Pro Evolution Soccer 2017 będzie wspierało PlayStation 4 Pro

W jaki sposób? Nie wiadomo. Ale wiem za to, że Maciu już ogarnia "siedemnastkę", by dostarczyć Wam możliwie najlepszą opinię oraz godnie rozpocząć swój coroczny cykl recenzji sportowych. Tacy u nas profesjonaliści.

Kolekcjonerka Sonic Manii robi wrażenie

Szkoda, że nie trafi do Europy. Pomarzyć można. Niemniej w przypadku Sonica wystarczyłoby mi, że sama gra nareszcie by zarządziła. A jest taka szansa.

Świeży Humble Bundle

W sumie wygląda jak zbiór gier, w które przycięłaby moja mamuśka. Ale to kolejna szansa, by poszerzyć kolekcję na Steamie, żeby w końcu osiągnęła liczbę "over 9000!". Bundle możecie za bezcen kupić tutaj.

Nie graliście w betę Battlefielda, ale macie nieodpartą chęć ostrej sieczki przez sieć?

No to zagrajcie w Battlefield 4. DLC dla tej starszej (i taniej jak barszcz) pozycji są darmowe dla PS3, PS4 i obu Xboksów. Wszystkie DLC. Ładnie, EA, ładnie.

Przypominamy, że The Crew jest obecnie darmowe w klubie Ubisoftu

Jeżeli nie zamierzacie za dwa tygodnie przyciąć w Forzę Horizon 3, to The Crew może być jakąś rekompensatą. Nawet jeśli nie wyszło idealnie. Dodatek Wild Run dużo tej grze dał. Ale pojawił się odrobinę za późno. Klikać tutaj.

The Crew Wild Run - Launch Trailer [EUROPE]

Simy ruszają na melanż!

Czy tam na miasto tylko. Miejskie Życie - tak się zwie nowy dodatek do The Sims 4. Mam wrażenie, że nikt już nie gra w Simsy. Wiem, że się mylę.

The Sims 4 Miejskie życie: oficjalny zwiastun

Graliście w Larę Croft lub Hitmana GO?

Jeżeli nie, a macie sprzęt Apple'a, to teraz jest najlepsza okazja. Łysy za 79 centów, Lara za 99. Mniej niż dyszka za dwie bardzo cenione pozycje mobilne. Ja biorę.

Znamy wymagania trzeciej Mafii

Dość oczywiste, że znajdziecie je w naszej obfitej karcie dla gangsterskiej przygody Lincolna, wraz ze wszystkimi innymi informacjami i ciekawostkami, które pojawiły się w trakcie ostatnich miesięcy. Czekamy wszyscy.

Fanowskie spolszczenie do Warcrafta ukończone!

O tej świetnej inicjatywie pisał Wam już Patryk. Teraz Noktis pracuje nad drugim Warcraftem. Instrukcję instalacji znajdziecie na stronie tego projektu.

Warcraft 1 PL - spolszczenie i dubbing

Rozlewał, choć prawie zapomniał, bo tyle szarpał w ReCore oraz walczył z niewyobrażalną dozą ekscytacji rozbudzonej kolejną grą do recenzji, której tytuł jeszcze przemilczy, ale która powinna być oczywista, bo jara się nią przy każdej okazji od E3...

Adam Piechota

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)