Rozchodniaczek, w którym E3 powoli zwalnia

Rozchodniaczek, w którym E3 powoli zwalnia

Rozchodniaczek, w którym E3 powoli zwalnia
Adam Piechota
14.06.2017 20:00

Ale będą gladiatorzy, daty premier i niespodziewana konkurencja dla Pokemon Go.

Elite Dangerous w 4K na konsoli?

Et, oczywiście, już 7 listopada, tylko na Xboksie One X. Ciekawe, czy Bartek ma już telewizor 4K. A przy okazji dowiedzieliśmy się, że Cenega wyda grę w pudełku na obie konsole 27 czerwca. Ale nie znajdziemy tam polskiej lokalizacji.

Beta PES 2018 w lipcu

Maciu zamówił kebaba z radości zapewne.

Lustereczko, lustereczko, powiedz przecie...

...który Kolos lepiej wygląda w HD? Ten z kolekcji z PS3 czy ten nowy, nadchodzący na PS4? Warto obejrzeć, by zauważyć, że nowe Shadow of the Colossus to nie jest typowy, leniwy remaster.

Shadow of the Colossus PS3 vs PS4 Pro Graphics Comparison

Dying Light jeszcze nie dying

Bo Techland ogłosił na E3, że gra doczeka się dziesięciu darmowych DLC-eków w trakcie najbliższych dwunastu miesięcy. Bardzo ładnie, że tak długo trzymają przy życiu ten tytuł.

Co powiecie na walkę z bossem w Assassin's Creed: Origins?

To ta maleńka gra Ubisoftu, cośmy ją zobaczyli trzy dni temu. Że jacyś Templariusze sprzed czasów Chrystusa i tak dalej. Ja cicham o nowym Asasynie, bo, kurczę, sam nie wiem, co mam o nim myśleć. Ale Wy oglądajcie, proszę:

Assassin's Creed Origins: Gladiator Boss Fight Gameplay in 4K - E3 2017

Kobiet nie pyta się o wagę

Ale Ninja Theory zapytało Senuę z Hellblade. No i teraz wiemy - to spora babka. Ponoć rozmiarów typowego AAA, a romans z nią powinien zająć od 6 do 8 godzin.

Wkrótce zobaczymy indyki w uniwersum Legacy of Kain?

Bo Phil Elliott zastanawia się, czy gdyby umożliwił licencję niezależnym twórcom, marka miałaby szansę na odrodzenie. To trochę niesprawiedliwe, że wraca wszystko, a Kain z Razielem nadal w muzeum.

8bitdo pokazało SNES-owy kontroler do Nintendo Switch

Nie potrzebujesz jeszcze jednego pada. Nie potrzebujesz jeszcze jednego pada. Nie potrzebujesz jeszcze jednego pada. Nie potrzebujesz jeszcze jednego pada. Nie, jeszcze nie wiadomo, kiedy trafi do sprzedaży. Ale jest śliczny.

Obraz

The Talos Principle VR

Bam. To coś innego niż zwykły Talos, ale też coś innego niż The Talos Principle 2 (który przecież też powstaje). Twórcy pokazują nowe doświadczenie na obecnym E3.

Tyranny dostanie DLC

Bastard's Wound się zwie i w sumie wiemy o nim niewiele. Ale to Tyranny, w które warto zagrać, więc warto mieć to rozszerzenie na uwadze.

Tyranny: Bastard's Wound - Teaser Trailer

Prompto stanie się mężczyzną w Final Fantasy XV już...

27 czerwca - wtedy ostatni hit Square Enix dostanie nowe DLC. A dodatkowo - możliwość zjechania samochodem z drogi. Ale będzie! Ale żartuję, że ale będzie!

Garfield Go. Serio.

Gdyby Pokemon Go już Was za mocno nudziło. Bo co może być lepszego od szukania AR-owych skarbów wraz z kocią ikoną lat dziewięćdziesiątych. Pewnie tylko, hłe-hłe, micha lazanii.

Garfield GO Let's Play 1

Rozchodniaczka polał z wprawą hakera dusz, by mieć czyste sumienie, że zarwie nockę przy Megami Tensei

Adam Piechota

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)