Rozchodniaczek, w którym daty premiery dominują nad wszystkim

Strona głównaRozchodniaczek, w którym daty premiery dominują nad wszystkim
15.02.2017 20:00
Rozchodniaczek, w którym daty premiery dominują nad wszystkim
Adam Piechota
Adam Piechota

Ale zajrzeć mogą również fani starej twórczości Square. Jeśli nie boją się o swoje portfele.

bEEIDnyt

Jak Nintendo planuje utrzymać przy życiu Fire Emblem: Heroes?

Nadal odpalam, nadal twierdzę, że można temu poświęcić czas. Zwłaszcza gdy piękniejsza połówka goni mnie cały czas z levelami postaci. W marcu gra doczeka się jednak jakichś wyraźniejszych aktualizacji. Obejmą: wydłużenie App-Release Bonus, który codziennie nagradza dwoma Orbami, wincyj nowych bohaterów i wydarzeń specjalnych oraz zwiększenie zdobywanych punktów doświadczenia w walce z przeciwnikami o niższym poziomie. Marzec pociągnie jeszcze siłą rozpędu. Prawdziwa walka o konsumenta rozpocznie się od kwietnia. Ale spoko z tymi punktami doświadczenia, bo po czasie zaczyna to irytować.

Tydzień za darmo w Origin Access

bEEIDnyv

Oczywiście, dla graczy pecetowych głównie. Ale jeśli lubicie gierki EA, nie powinniście się zastanawiać. Wchodzimy tutaj, o.

Zostań twórcą gier

Szkoła Twórców Gier (STG) to całoroczny darmowy cykl warsztatów dla osób, które są zainteresowane tworzeniem gier. Spotkania organizuje Microsoft wraz z Huuuge Games. Pierwsze "zajęcia" w tym roku odbędą się 1 marca w Bydgoszczy w Audytorium Novum. Następne w planach są: Kraków, Wrocław i Szczecin. Zerknąć na Fejsiku można tutaj, a zarejestrować na spotkanie tutaj. Im więcej Polaków w gierkach, tym lepiej.

325622367370426332

LEGO Worlds opóźnione

bEEIDnyB

Czekaliście i jest Wam smutno? Ale tylko troszkę, bo gra zadebiutuje w marcu. U nas w redakcji po klocki sięgać może tylko Maciek, innych po rączkach bije, jak próbują, to i nieobeznani jesteśmy, niestety.

LEGO Worlds - Overview Trailer

Łysy się uwstecznia

Przez co rozumiem, że do nadal rosnącej kolekcji Wstecznej Kompatybilności na Xboksie One dołącza właśnie Hitman Absolution. Nie ma co narzekać na żadną nowinkę w tej sprawie. Nie zamierzamy zatem narzekać.

Hitman Absolution Music Video - Ave Maria (Extended) HD

Chime Sharp na konsolach

bEEIDnyC

Kontynuacja Chime trafi nareszcie na PlayStation 4 i Xboksa One - kolejno 21 lutego oraz 24 lutego. Trochę nowej zawartości, jeszcze więcej świetnych artystów do posłuchania w grze. Po tym, jak Lumines i Meteos przeszły na emeryturę, cierpię na gigantyczny niedosyt tego typu gier. Z chęcią sprawdzę.

Chime Sharp [Science And Visons - Chvrches]

Tutaj policja!

Gdzie?! Na konsolach! Proszę natychmiast udostępnić swoje PS4 i One'y. Rekwirujemy je do 22 marca. Wtedy This Is the Police zadebiutuje poza światem Rasy Panów. Jeśli wierzycie Bartkowi, choć to podejrzany, łysy jegomość, na pewno handlarz narkotyków, no ale jeśli, to zagrać warto.

bEEIDnyD

Data premiery StarBlood Arena na PlayStation VR

12 kwietnia, proszę. Mecho-futurystyczno-neonowa trzoda w goglach? Dlaczego nie. Z okazji tej małej zapowiedzi jest też nowy zwiastun.

Starblood Arena | Rewind Trailer | PlayStation VR

Jeszcze jedna data - Skyforge na PS4 trafi...

bEEIDnyE

...w marcu. Jak gdybyście nie mieli w co grać, to może MMO jakieś, hmm? Zwiastun wjeżdża z buta.

Skyforge | Announcement Trailer | PS4

I już ostatnia, obiecuję - 2Dark Story

To akurat dość intrygujący tytuł, bo stworzony przez Fredericka Raynala, ojca oryginalnego Alone in the Dark. W jego nietypowy i niezależny horrorek zagramy już 17 marca na wszystkich istotnych sprzętach growych. Prócz, oczywiście, Switcha.

2Dark Announcement - Story Trailer

Urodzinowa wyprzedaż Final Fantasy na PlayStation Store

Od "jedynki" do "piętnastki". Polecam zwłaszcza te starsze odsłony, które trudno już odnaleźć na innych sprzętach. Cholera, do "dziesiątki" to polecam w sumie wszystkie. Tutaj możecie przejrzeć ofertę. Jest zacnie.

Rozchodniaczka rozlał, kończąc ostatni tom Tetralogii Neapolitańskiej

Adam Piechota

bEEIDnzr