Rozchodniaczek: tylko promocja w PlayStation Store uratuje Was od Flamelurkera

Rozchodniaczek: tylko promocja w PlayStation Store uratuje Was od Flamelurkera27.11.2017 19:27
Rozchodniaczek: tylko promocja w PlayStation Store uratuje Was od Flamelurkera
Adam Piechota

Poza tym dużo japońszczyzny, zwiastuny i otwarta beta nowego dodatku do Steepa.

Zremasterowany Star Ocean na zwiastunie

The Last Hope pierwotnie wyszło w 2009 roku, a grom z tego trudnego okresu początków HD dobrze robią zabiegi odświeżające. Ale fani nigdy nie uwielbiali tej odsłony. Jako osoba, która przeżywa osiemnastą reinkarnację miłości do japońskich erpegów, jestem tym kotletem wstępnie zainteresowany. Tylko wiadomo, najpierw Xenoblade Chronicles 2.

『スターオーシャン4 -THE LAST HOPE- 4K & Full HD Remaster』ローンチトレーラー(4K/60p)

Premierowe Xenoblade też na zwiastunie

O wilku mowa. Gram intensywnie, zwiedzam już trzeciego tytana, ale wciąż potrzebuję kilkunastu (lub -dziesięciu) godzin, by ustabilizować swoją opinię. Normalka w tym gatunku. Na pewno już teraz mogę Wam napisać, że to nie dla scenariusza powinniście być zainteresowani tym tytułem. A że na scenariuszu głównie koncentruje się poniższy materiał... Cóż, przynajmniej sprawdzicie anglojęzyczny dubbing (nie, nie zachwyca tym razem, to nie pierwowzór). Spokojnie, japoński będzie można pobrać w dniu premiery.

Xenoblade Chronicles 2 – Characters Trailer (Nintendo Switch)

A jak wypada Noctis w Dissidii?

Oczywiste, że tam się pojawi. Trzeba doić "piętnastkę" ile wlezie. Przynajmniej, wiecie, do premiery kolejnej, być może bardziej udanej numerowanej odsłony. Niemniej nową Dissidię też bym chętnie sprawdził. Części z PSP wspominam całkiem dobrze.

Wolelibyście ograć Nioha na myszce i klawiaturze?

Ja nigdy w życiu. Ale w samej redakcji znamy takich hardkorowców (cześć, Bartek!). To dla nich szykowana jest nowa łatka do pecetowego Complete Edition. Wyjdzie ona już 29 listopada.

Skończ waść z tą japońszczyzną!

No dobra, dobra. To macie nowy zwiastun Kingdom Come: Deliverance:

Kingdom Come: Deliverance - The Good, the Bad and the Sneaky

Olimpiada w wersji beta

No bo przecież do Steep szykowany jest sporych rozmiarów dodatek Road to the Olympics. Otwarta beta zacznie się 28 listopada, a skończy 4 grudnia. Dostępna jest dla właścicieli wszystkich platform, na których ukazał się (dość przeciętny, niestety) Steep. Jest polski zwiastun nawet!

Steep™ Road To The Olympics: Zwiastun Otwartej Bety

Nowe promocje w PlayStation Store

The Witness nareszcie w indyczej cenie. Inside, Ruiner, Nidhogg 2, Nex Machina, Abzu, Stardew Valley. No, jest tego. Rzućcie sami okiem.

A From Software zamyka sieciowe usługi w Demon's Souls

Być może jutro Maciu napisze Wam o tym szerzej. Ale uznałem, że muszę wspomnieć, zwłaszcza że w tym miesiącu po raz pierwszy zmierzyłem się z tym klasykiem. To była wymagająca przygoda, której nie zapomnę do końca życia. Co prawda na serwerach brakuje już pomocniczych graczy, ale zalegające wszędzie notatki często ratowały cztery litery. Znikną na zawsze 28 lutego przyszłego roku. Smutna, niemniej zawsze jakaś okazja, by przypomnieć tę ścieżkę dźwiękową:

Demon's Souls OST ♬ Complete Original Soundtrack

Pojawił się na chwilkę

Adam Piechota

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)