Rozchodniaczek: ten, w którym The Last Guardian zalicza poślizg, a współtwórcą Kingsglaive: Final Fantasy XV okazuje się Platige Image

Rozchodniaczek: ten, w którym The Last Guardian zalicza poślizg, a współtwórcą Kingsglaive: Final Fantasy XV okazuje się Platige Image
Patryk Fijałkowski

12.09.2016 20:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pojawia się też cień szansy, że Snoop Dogg skomentuje Wasze starcia w... StarCrafcie 2.

Miejmy to z głowy - The Last Guardian przesunięto na 7 grudnia

No niestety, musimy zaczekać jeszcze półtora miesiąca dłużej.

Resident Evil 7 straszy trochę mniej, gdy spojrzeć na przedpremierowe bonusy

Osoby, które złożą te nieszczęsne pre-ordery, otrzymają cztery zestawy mające pomóc w przetrwaniu, a w nich: zioła, chemikalia, amunicja i inne dobra. Wciąż jestem ciekaw, jak charakterystyczne dla serii elementy akcji połączą się z nowym kierunkiem, któremu bliżej do gier typu Outlast...

Obraz

Chcecie, by Snoop Dogg komentował Wam StarCrafta 2?

Blizzard rozważa sprzedaż zestawów głosowych z komentatorami w StarCrafcie 2, co zdradza najnowsza ankieta przeprowadzana przez firmę. Co ciekawe, na liście potencjalnych narratorów meczu znajduje się Snoop Dogg, Morgan Freeman oraz... Thrall.

Obraz

Tajemnice The Bunker na nowym zwiastunie

Gra czerpiąca z dobrodziejstw zakurzonej techniki FMV pojawi się już 20 września na PC i PS3 oraz 23 września na Xboksie One. 1/3 The Bunker miałem okazję przejść podczas Gamescomu i chociaż męczyła trochę mozolność rozgrywki, to historia oraz atmosfera sprawiają, że chętnie skończę rozpoczętą podróż.

The Bunker Video Game - Launch Trailer

Polacy z Platige Image pomagali robić Final Fantasy!

No, nie, że grę, ale dobrze znane Kingsglaive: Final Fantasy XV - ten pełnometrażowy film uzupełniający fabułę nadchodzącego tytułu. W sumie zwiastun produkcji wygląda tak pięknie, że mogliśmy się domyślić, że za efekty specjalne Kingsglaive odpowiadają nasi czarodzieje CGI.

[fbpost url="post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fplatigeimage%2Fposts%2F10153632502506991&width=500" width="500" height="468"]

Akademia Twórców Gier powraca

12 tysięcy aktywnych uczestników poprzedniej edycji zaowocowało kontynuowaniem akcji. Więcej szczegółów na temat tegorocznej edycji znajdziecie na oficjalnej stronie.

Wiecie, że powstaje Tomb Raider 2 na Unreal Engine 4?

To oczywiście nieoficjalna inicjatywa wielkiego fana, więc równie dobrze projekt może pozostać nieukończony lub zablokowany. Póki co jednak zapraszamy na stronę przedsięwzięcia, by być na bieżąco. A poniżej przykładowy obrazek z gry:

Obraz

O, Firewatch w VR...

A nie, to Into the Black, gra łudząco podobna do Firewatcha - i pod względem graficznym, i (poniekąd) tematycznym. Wcielimy się bowiem w przewodnika duchowego, który pomoże lisowi i niedźwiedziowi uciec przed pożarem Parku Yellowstone z 1988 roku. Brzmi ciekawie, co? I wygląda dobrze. Premiera na Oculus Rifcie na początku 2017.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

A Persona 5 na PS3 wygląda naprawdę okej

Wiadomo, wersja na PS4 wygląda lepiej, ale różnice między poprzednią i aktualną generacją są kosmetyczne (PS4 w górnym rzędzie, PS3 w dolnym), przynajmniej jeśli chodzi o wygląd, bo wydajność trudno oceniać po screenach. Gra pojawi się w Europie 14 lutego.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Warto też przypomnieć. że NBA 2K17 jest już za rogiem

W grę zagramy w ten piątek - 16 września. Czy będzie tak dobra jak część z zeszłego roku, która według Macia - redakcyjnego speca od "sportówek" - była "najlepszą grą sportową pod słońcem"? Oby.

Polał zasłuchany w nowy, widmowy album Nicka Cave'a i Złych Nasion,

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)