Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Rozchodniaczek: tańczące dzieciaki, wojujący farmerzy i ostatnie porcje dodatków

Strona głównaRozchodniaczek: tańczące dzieciaki, wojujący farmerzy i ostatnie porcje dodatków
07.09.2017 20:00
Rozchodniaczek: tańczące dzieciaki, wojujący farmerzy i ostatnie porcje dodatkówRozchodniaczek: tańczące dzieciaki, wojujący farmerzy i ostatnie porcje dodatków
Maciej Kowalik
Maciej Kowalik
bDnDOHUC

Nadjeżdża też demo Forza Motorsport 7.

bDnDOHTV

Z piskiem opon wyhamuje na Xboksie One i pecetach już 19 września. Autorzy poinformowali, że gra otrzymała status Gold, więc premiera nie jest zagrożona. Oczywiście taka okazja domaga się zwiastuna.

Droga do NBA zaraz się zacznie

Jeszcze nie dziś. Pierwsze kroki na ścieżce kariery w NBA 2K18 postawimy w piątek. Dzięki wersji demonstracyjnej, będącej jednocześnie wstępem do trybu MyCareer.

Jeden haczyk - demo dostępne będzie tylko na PS4 i Xboksie One.

bDnDOHTX

Koniec dodatków do Nioh...

Miały być trzy i będą trzy. Ostatni nosi tytuł Bloodshed's End i trafi do sprzedaży już 26 września. Oprócz standardowej palety nowinek, zaoferuje też nowy tryb - The Abbyss, który ma być ostatecznym wyzwaniem dla graczy, którzy myślą, że umieją już wszystko. Ale jego szczegółów autorzy jeszcze nie ujawnili.

... i koniec dodatków do Call of Duty: Infinite Warfare.

bDnDOHUd

Pakiet zatytułowany Retribution zadebiutuje na PS4 12 września. Na innych platformach miesiąc później. I to by było na tyle.

Just Dance 2018 dostanie tryb dla dzieci

No... tych młodszych dzieci. Jak czytamy w komunikacie:

A nowy Tempest wygląda tak

bDnDOHUe

Wciąż bawi mnie, że Jeff Minter zdecydował się na współpracę z Atari, ale efekt wygląda chyba tak jak każdy sobie to wyobrażał. Ciekawe jak twórca zareaguje na recenzje...

Lichtspeer bogatszy na Switchu

Solidnie walnięta (ale w pozytywny sposób) gra rodem z Polski trafiła właśnie na konsolę Nintendo. I tylko w tej wersji znajdziemy tryb współpracy dla dwóch graczy.

Darmowy weekend ze Skyrimem na Xboksie One

bDnDOHUf

I tylko na nim.

FARMAGEDDON 2017

Tak się złożyło, że akurat dzisiaj do sieci trafiły nowe zwiastuny dwóch gier poruszających podobną tematykę.

bDnDOHUg

Studio Giants pochwaliło się zwiastunem Farming Simulator w wersji na Switcha. Wielkie maszyny dojadą na konsolę Nintendo w listopadzie.

Konkurencja jednak nie śpi. Wydawca Real Farm poinformował, że jego gra trafi na PS4, Xboksa One i PC już 20 października. Wersja na Nintendo Switch ma pojawić się niedługo później. Wraz z wsparciem PS4 Pro oraz Xboksa One X.

Farma? Znakomity pomysł, muszę pogadać z Hawthorne - pomyślał Maciej Kowalik. Po czym odpalił Nawigatora i teleportował się na farmę... w Destiny 2

bDnDOHUT