Rozchodniaczek: Szybsi wikingowie, darmowe Halo 5, nowa oferta PlayStation Plus

Rozchodniaczek: Szybsi wikingowie, darmowe Halo 5, nowa oferta PlayStation Plus

Rozchodniaczek: Szybsi wikingowie, darmowe Halo 5, nowa oferta PlayStation Plus
Adam Piechota
29.06.2016 20:00

I jakieś japońskie wyprzedaże, przez które znowu stracę pieniądze.

Czołem. Mój królik za nic w świecie nie chce wrócić do klatki. Paskuda jedna. Dlatego pomyślałem sobie, że na szybko poleję. Bo dopóki tam nie wróci, i tak nici ze sprzątania.

Halo 5 za darmo

Dla użytkowników Golda, jasna sprawa. Od dzisiaj przez okres jednego tygodnia. To na pewno wystarczająco, aby zaliczyć kampanię, a można nawet liznąć multiplayer. Jasne, że lubimy takie przypadkowe promocje, wciągamy je makaron, dziękujemy i prosimy o dokładkę.

Obraz

Nowy Humble PC & Android Bundle

A w nim sporo tytułów, które niewiele mi mówią. Ale znajdziecie Badlands (o, grałem nawet), SPACECOM, Please Don't Touch Anything, You Must Build A Boat czy Desktop Dungeons. Zestawik znajdziecie tam, gdzie zawsze, czyli dokładnie tutaj.

Her Story na Androidzie

Jeżeli jeszcze nie graliście w Her Story, wstydźcie się. To rewelacyjny tytuł od bardzo uzdolnionego, w ogóle niezauważanego autora. Teraz możecie zagrać nawet na Androidzie, i cena jest równie fantastyczna. Polecamy bardzo mocno! Grę znajdziecie pod tym adresem.

Obraz

Duchowy spadkobierca Road Rash ma już datę premiery

Wow. Grałem w Road Rash będąc brzdącem, ale ja nie wiem, czy ten klimat można jeszcze próbować wskrzesić. Nie przeszkadzało to inwestorom, którzy zrobili ściepę na nowy tytuł, Road Redemption. Gra sprzedała się całkiem dobrze (ponad 100 tysięcy) w Early Access, a teraz otrzymała prawdziwą datę premiery. Będzie to dokładnie 15 października dla komputerowych oraz 15 stycznia 2017 roku dla konsolowych. I hej, wstępnie podoba mi się to, co widzę w gameplayu (nawet jeśli przypomina o niskim budżecie). Mają kilka miesięcy, mogą to udźwignąć.

Road Redemption - Alpha Demo - Eurogamer Let's Play

Premiera The Banner Saga 2 na PS4 przyspieszona

Czyżby, och, czyżby miało to coś wspólnego z obecnością tytułu w nowej ofercie Games With Gold? Oficjalnie - ludzie pracujący nad portem wyrobili się przed terminem. Dlatego Soniarze będą mogli kontynuować wielką pielgrzymkę w nordyckich klimatach już 5 lipca. Nie ma powodów do narzekania.

Banner Saga 2 - Launch Trailer | PS4

Lipcowa oferta PlayStation Plus

Wczoraj jedni, dzisiaj drudzy. Posiadacze PS4 zagrają w Saints Row: Gat Out of Hell oraz Furi. Posiadacze PS3 zagrają w Fat Princess i Call of Juarez: Więzy Krwi. Posiadacze PSV zagrają w Prince of Persia: Revelations (serio..?) oraz Oreshikę. Posiadacze trzech konsol zagrają we wszystkie sześć, a co.

PlayStation Plus | Your PS4 monthly games for July

DLC do trybu wieloosobowego w Uncharted 4 już czeka na pobranie

Nowe tryby, nowe bronie, nowe skórki, nowe mapki... Nowe wszystko. Łatka waży ponad 1,3GB, więc pobierze się akurat, gdy będziecie wciągać kolację. Przy okazji Naughty Dog chwali się, że już prawie dwa miliony graczy rozegrały łącznie 54 lata pojedynków wieloosobowych. A ja po przejściu singla nawet tam nie zajrzałem...

UNCHARTED 4 - Lost Treasures Multiplayer DLC Trailer | PS4

Letnia wyprzedaż na PlayStation Store

Ale raczej dla zwolenników japońszczyzna. W każdym razie promocja Big In Japan obejmuje kilkaset tytułów i ja zamierzam sobie solidnie opróżnić portfel. Zajrzyjcie w przeciągu najbliższych dwóch tygodni. Promocja potrwa do połowy lipca. Niektóre pozycje są tutaj dużo taniej niż w pudełko (Phantom Pain za 79 zł?). Czekamy na odpowiedź Microsoftu. I wypłaty.

Obraz

Rozchodniaczka polewał, próbując zagonić królika do klatki,

Adam Piechota

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)