Rozchodniaczek: świetna sprzedaż Horizona, wczesny wypad do Andromedy i Sterling Archer

Rozchodniaczek: świetna sprzedaż Horizona, wczesny wypad do Andromedy i Sterling Archer

Rozchodniaczek: świetna sprzedaż Horizona, wczesny wypad do Andromedy i Sterling Archer
Bartosz Stodolny
16.03.2017 20:00

A na deser porcja zwiastunów, trochę IEM-owych liczb oraz beta Splatoona 2.

Maciek Kowalik byczy się na zasłużonym urlopie, więc dziś ode mnie dowiecie się, że do Rock Banda 4 zawita Kenny Loggins i jego "Danger Zone". A kto inny mógłby to lepiej zaśpiewać, jak nie nasz ulubiony szpieg/prywatny detektyw Sterling Archer?

Rock Band Rivals - Kenny Loggins DLC Trailer | PS4

Macie jeszcze oryginał, bo ten utwór jest genialny.

Kenny Loggins - Danger Zone (Video)

A w dalszej części programu...

Tekken 7 dostanie dwie nowe postacie

Warto dodać, że będą to gościnne występy bohaterów z innych gier. Pierwszego dostaniemy zimą tego roku, drugi pojawi się na wiosnę 2018. Razem z dodatkowymi kostiumami i nowym poziomem. Na razie nie wiemy, o kogo chodzi, ale na pewno nie będzie to zapowiedziany już Akuma ze Street Fightera.

Tekken 7: Fated Retribution - Akuma Reveal

Abonenci EA/Origin Access mogą już grać w Mass Effect: Andromeda

Premiera dopiero 23 marca, ale Elektronicy są tak mili, że za śmieszne pieniądze pozwalają ograć wcześniej swoje tytuły. W ramach wczesnego dostępu możecie cieszyć się Andromedą przez 10 godzin, ale dotyczy to odpalenia gry w ogóle - jeśli przez godzinę będziecie grzebać w ustawieniach, licznik się nie zatrzyma.

MASS EFFECT™: ANDROMEDA – Official Launch Trailer

Shadow Warrior 2 dostaje kolejne, darmowe DLC

Bounty Hunt Part 1 to 14 nowych misji, dwie nowe giwery (w tym minigun) i cztery dodatkowe perki dla Wanga. DLC powinno być już dostępne do pobrania ze Steama.

Shadow Warrior 2: Bounty Hunt Part 1 DLC - Now Available

Nowy zwiastun Prey pokazuje tyfony

Czyli obcą rasę, którą ludzie zaczęli badać i wyszło jak zawsze, czyli bardzo źle. Na poniższym materiale możecie dowiedzieć się co nieco o poszczególnych gatunkach tyfonów.

Prey – przewodnik po tyfonach

A Injustice 2 chwali się Firestormem

Który wygląda, jakby ktoś połączył Iron Mana z Redeemerem z czterdziechowego komiksu, postanawiając przy tym zaoszczędzić na materiałach. Cóż, nigdy nie kryłem, że jestem #TeamMarvel...

Injustice 2 - Firestorm Trailer

Z kolei Fire Emblem Heroes dostaje sporą aktualizację

Któż inny mógł to wrzucić w tematy do Rozchodniaczka, jak nie Adam Piechota... W każdym razie, kiedy teraz będziecie łączyć duplikujących się bohaterów, umiejętności słabszego przejdą na mocniejszego. A gdy bohater bierze udział w walce, zdobywa zasługi, które można zamienić na piórka. Spoko, ma to sens. Pełna lista zmian u źródła.

Można już pobierać aplikację Splatoon 2 Testfire

A będzie wam ona potrzebna do ogrania bety gry, która będzie trwała od 24 do 26 marca. Oczywiście to Nintendo, więc zorganizowało ją po swojemu. Testy potrwają łącznie 6 godzin, zgodnie z poniższą rozpiską:

Obraz

IEM w liczbach

Bardzo imponujących, trzeba dodać. Tegoroczną edycję odwiedziło ponad 173 tysiące osób, co jest dużym wzrostem w porównaniu z rokiem ubiegłym (113 tysięcy odwiedzających). 46 milionów widzów spędziło łącznie ponad 27 milionów godzin oglądając transmisje w 19 językach. Co ciekawe, 340 tysięcy z nich robiło to za pośrednictwem gogli wirtualnej rzeczywistości. Więcej informacji, w tym tę o liczbie tweetów na minutę, znajdziecie na stronie organizatora.

Horizon: Zero Dawn też w liczbach

Konkretnie w liczbie - 2,6 miliona egzemplarzy trafiło do klientów na całym świecie w ciągu dwóch tygodni od premiery. Dane dotyczą dystrybucji cyfrowej i wersji pudełkowych. W sumie nic dziwnego, bo to dobra gra jest.

Ruszam na ŁOWY! - Recenzja Horizon Zero Dawn na zwykłym PS4

A Quake Champions prezentuje Scalebearera

Zwanego też "galaktycznym watażką". O tak go prezentuje:

Quake Champions – Zwiastun czempiona: Scalebearer

Rozchodniaczka polewał, nucąc: Haaaaajłeeeej tuuu de dendżer zołn i zastanawiając się, czy ma gdzieś "Top Guna",

Bartek Stodolny

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)