Rozchodniaczek: stary Nier, stary Warcraft i nowe wampiry z Polski, które świetnie sobie radzą

Strona głównaRozchodniaczek: stary Nier, stary Warcraft i nowe wampiry z Polski, które świetnie sobie radzą
18.12.2019 20:30
Rozchodniaczek: stary Nier, stary Warcraft i nowe wampiry z Polski, które świetnie sobie radzą
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka

Ależ się dziś dzieje!

bEJxOBgB

Data premiery Warcraft III: Reforged

Gra miała pierwotnie ukazać się jeszcze w 2019 roku, ale całkowite przemilczenie tematu na BlizzConie było chyba jasnym sygnałem, że na premierę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Na szczęście nie aż tak długo, bo w orków, ludzi, elfy i nieumrałych wcielimy się już 28 stycznia 2020 roku. Gra dostępna jest w dwóch edycjach – standardowa kosztuje około 120 złotych, z kolei za tę bardziej wypasioną zapłacimy już 160 złociszy. Więcej szczegółów na stronie produktu.

325343183540402140

Wszystko na to wskazuje, bowiem Square Enix zarejestrowało znak towarowy “NieR” w Japonii już 29 listopada, jednak informacja o tym została upubliczniona dopiero wczoraj. Wydawca na razie milczy w tej sprawie, więc nie wiemy, czy chodzi o remaster, remake czy może zupełnie nową część. Jak sugeruje serwis Game’s Talk (autorzy wiadomości) może to być remaster, bo już w 2020 roku marka będzie obchodzi swoje dziesiąte urodziny.

bEJxOBgD

Femida, czyli gra w stylu We.The Revolution z datą premiery

W sędziego wcielimy się już siódmego stycznia 2020 roku – gra pojawi się na Steamie. Wygląda nieźle, a minimalistyczny styl graficzny zachęca do sprawdzenia, co pewnie uczynię w wolnej chwili.

Femida Trailer

Nowy zwiastun oraz rozpoczęcie zamkniętych testów Succubusa

bEJxOBgJ

Madmind Studio poinformowało o kolejnym zwiastunie spin-offu Agony zatytułowanego Succubus. Raczej nie wiąże z tą grą wielkich nadziei, ale może pozytywnie się zaskoczę?

SUCCUBUS: Onoskelis Trailer

Respawn Entertainment szuka nowych osób do “ekipy zajmujące się Gwiezdnymi Wojnami”

Tak przynajmniej sugeruje ogłoszenie o pracę na stronie dewelopera. Jako że “Upadły Zakon” spotkała się z ciepłym przyjęciem (choć jak przeczytacie w czwartkowej recenzji, Dominik ma kilka ale) i ma nie otrzymać żadnych fabularnych dodatków, oznaczać to może drugą część.

325343183541057500

Już od jutra będzie można szlachtować potwory w ramach abonamentu Microsoftu.

325343183541188572

Jak podaje Michał Mielcarek, cytowany przez portal Money.pl, nowa gra w Świecie Mroku już na siebie zarabia. Sam zagrywam się w tytuł od kilku dni i jestem naprawdę pod wrażeniem wykonania i tego, jak wciągająca jest to historia. Naprawdę warto dać szansę.

Vampire The Masquerade Coteries of New York Launch Trailer

Dziś na Polygamii:

bEJxOBgK

Spostrzegawczy czytelnicy zauważą, że brakuje jednego wpisu, ale jak słusznie zauważył Lord Bart cytujący Gry Online, doszło do nadinterpretacji. Napisałem maila do Polskiego Związku Sportów Elektronicznych i w odpowiedzi dostałem potwierdzenie, że news, który poszedł w świat (esport oficjalnie stał się sportem) ostatecznie nie okazał się prawdą. Dlatego wpis został usunięty.

Czeka ze zniecierpliwieniem na nowe Gwiezdne Wojny,

Bartek Witoszka

Udostępnij:
bEJxOBhz