Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Rozchodniaczek: Snajperzy, bohaterzy i wielkie potwory

Strona głównaRozchodniaczek: Snajperzy, bohaterzy i wielkie potwory
10.02.2017 20:00
Rozchodniaczek: Snajperzy, bohaterzy i wielkie potworyRozchodniaczek: Snajperzy, bohaterzy i wielkie potwory
bDntQjRy

Ale przede wszystkim złe wiadomości dla czekających na nowego South Parka.

bDntQjQR

South Park: The Fractured But Whole opóźniony

Ubisoft ogłosił, że kontynuacja growego South Parku nie ukaże się, jak planowano, w pierwszym kwartale tego roku. Przesunięto ją na bliżej nieokreślony przyszły rok podatkowy, czyli termin pomiędzy kwietniem 2017 a marcem 2018. To już drugie opóźnienie tej gry.

Project Cars 2 nie na Nintendo Switcha

bDntQjQT

Pierwsza część Project Cars została zapowiedziana również na Nintendo Wii, ostatecznie jednak wersja ta została anulowana i nigdy się nie ukazała. Twórcy najwyraźniej nie zamierzają powtarzać tego błędu w przypadku kontynuacji i od początku mówią… że na nową konsolę Nintendo się ona nie ukaże. Poinformował o tym dyrektor kreatywny gry Andy Tudor. A szkoda, bo zapowiada się naprawdę dobrze.

Zwiastun premierowy Sniper Elite 4

Do premiery Sniper Elite 4 już tylko kilka dni. Gra trafi do sprzedaży 14 lutego, a z tej okazji producent udostępnił premierowy zwiastun. Do czterech razy sztuka?

Kolejny Nieuchwytny cel w Hitmanie

bDntQjQZ

Od dziś polować można na kolejny Nieuchwytny cel w Hitmanie. Zadaniem graczy jest tym razem wyeliminowanie południowoafrykańskiej watażki. Mają na to tydzień.

Injustice 2 - nowy trailer 

Kolejny zwiastun kontynuacji superbohaterskiej bijatyki przedstawia nową postać, która się w niej pojawi. Premiera gry - 16 maja.

Twórcy FTL zapowiadają nową grę

bDntQjRa

Zespół odpowiedzialny za znakomite FTL: Faster Than Light zapowiedział swoją nową produkcję. Into The Breach będzie izometryczną grą taktyczną, w której gracz poprowadzi zdziesiątkowane siły ludzkości do walki przeciwko wielkim potworom. Data premiery jest na razie nieznana.

Styczeń bardzo dobry dla sprzedaży PlayStation 4 w USA

Według danych, udostępnionych przez NPD, PS4 było najchętniej kupowaną konsolą na terenie USA w styczniu. Mało tego - wśród pięciu najlepiej się sprzedających w tym okresie gier, aż cztery były na konsole Sony. Microsoft ciągle w tyle nawet na swoim rodzimym terytorium…

bDntQjRb

Rozchodniaczkaserwował I ADAM PRZESTAŃ SIĘ ZE MNIE ŚMIAĆ ŻE NIE UMIEM PISAĆ TYCH ZAKOŃCZEŃ ROZCHODNIACZKA,

Dominik Gąska

bDntQjRP