Rozchodniaczek: Siecz, rąb i nie wychodź spod ziemi

Rozchodniaczek: Siecz, rąb i nie wychodź spod ziemi

Rozchodniaczek: Siecz, rąb i nie wychodź spod ziemi
03.03.2016 22:33, aktualizacja: 03.03.2016 23:09

Chyba że na datę premiery No Man’s Sky!

Symulator walki mieczem? Zawsze!

Twórcy Chivalry: Medieval Warfare zapowiedzieli nową grę. Mirage: Arcane Warfare, podobnie jak ich poprzedni tytuł, koncentrował się będzie na pierwszoosobowych walkach bronią białą, dokładając do tego kolorową, nieco zwariowaną oprawę graficzną. Dobry kierunek!

Mirage: Arcane Warfare - Teaser

Jakże piękne średniowiecze

Pozostając w klimacie sieczenia i rąbania, zespół Warhorse Studios w związku ze startującą jutro betą Kingdom Come: Deliverance zaprezentował zestaw nowych screenshotów z gry. To toczące się w XV wieku RPG zapowiada się coraz lepiej - czekamy na pierwsze reakcje testerów! Obrazy znaleźć można na stronie niemieckiego magazynu PC Games.

Obraz

Gotycki horror z klasycznym westernem

Pod takim hasłem do sprzedaży trafia dodatek do Hard West pod tytułem Scars of Freedom. Wprowadza on nowy scenariusz składający się z siedmiu misji i opowiadający o Libertee, która ucieka z rąk szalonego chirurga, by odkryć w sobie zupełnie nowe umiejętności. Poza tym do gry trafia za jego sprawą 10 grywalnych postaci i nowy system ich rozwoju.

Hard West: Scars of Freedom Launch Trailer

Krasnoludy totalne

Czy można sobie wyobrazić lepsze realia dla gry z serii Total War niż świat Warhammera? Jak dobre jest to połączenie uświadamia nam nowy materiał z gry. Opowiada on o kampanii krasnoludów.

Total War: WARHAMMER - Dwarfs Campaign Walkthrough [PEGI]

"Polski Sensible Soccer" na Wspieram.to

Czterech Polaków postawiło sobie za cel stworzenie arcade'owej piłki nożnej, dość wyraźnie nawiązującej do takich  klasyków jak Sensible Soccer czy Kick Off. Jeżeli uważacie, że to cel warty realizacji, możecie przeczytać więcej o grze i przyczynić się do jej powstania na stronie projektu.

Kopanito Soccer - Trailer #1

Jeszcze więcej mobilnego Fallouta

Niezwykle popularny (z nie do końca zrozumiałych powodów) Fallout Shelter doczekał się uaktualnienia, wprowadzającego do gry dodatkowe elementy. Znajdują się wśród nich nowe pomieszczenia - fryzjer i warsztat rzemieślniczy, bronie i zwierzęta. A do tego wszystkiego - cykl dnia i nocy.

Fallout Shelter – 1.4 Update w/ New Features

W końcu! Jest data wydania No Man’s Sky

Na koniec informacja oczekiwana od bardzo dawna. No Man’s Sky, niezwykle ambitne dzieło zespołu Hello Games, trafi na konsolę Playstation 4 i pecety 24 czerwca tego roku. I w końcu przekonamy się, czy cały ten szum był uzasadniony.

No Man's Sky - Gameplay Trailer | PS4

Rozchodniaczka serwował,

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)