Rozchodniaczek: pub, rozróba i kręgle

Rozchodniaczek: pub, rozróba i kręgle

Rozchodniaczek: pub, rozróba i kręgle
Maciej Kowalik
06.07.2017 20:00, aktualizacja: 06.07.2017 20:35

I ploteczki, i zwiastuny, i coś dla fanów Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi.

Arcanum w HD.

Trudno mi ocenić na ile jest to wiedza powszechna. Wydaje mi się, że wszyscy wiedzą, że Arcanum to kapitalny erpeg, który mimo wszystko zginął gdzieś w cieniu gier z uniwersum Forgotten Realms. Ale może ktoś jeszcze go nie zna. Dobra wiadomość - gra kosztuje na Steamie 6 Euro, a patch pozwalający oglądać ją dziś bez łzawienia oczu doczekał się aktualizacji. Ta upraszcza m.in. zarządzanie nowymi opcjami, poprawia font i... usuwa krytyczny błąd. Robi też dużo więcej, o czym przeczytacie tu.

Obraz
Obraz

Wonderful 101 na Switchu?

To ta ploteczka, której źródłem znowu jest konto Platinum Games na Twitterze. "Znowu", bo to samo konto zdawało się zapowiadać port Bayonetty, albo i dwóch. No, ale skoro bohaterowie Wonderful 101 grają na Switchu...

Beta Immortal Planet czeka śmiałków.

Przypomnę, że to nowa gra Tomasza Wacławka, który na międzynarodowe wody gamedevu wypłynął Roninem. Tu możecie obejrzeć jego soulslike'a w akcji.

Gramy w Immortal Planet, izometrycznego soulslike'a od twórcy Ronina

Jeśli wam siądzie, to autor zaprasza do zapisów na betę.

Games United eSports Pub.

Obraz

Piątkowa inauguracja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich. W zwykłe dni pub będą mogły odwiedzać osoby, które ukończyły 16. rok życia. Więcej informacji znajdziecie na Facebooku.

Gremlin rozrabia.

Wyjątkowo nie mówimy o zielonym i uszastym niemiluchu. Gremlin to jedna z bohaterek Agents of Mayhem. Gry, która ma potencjał na bycie lepszym Crackdownem niż wiecznie opóźniany przez Microsoft Crackdown 3. Choć bez multiplayera.

Agents of Mayhem - Gremlin i jej zabójcze wynalazki

Bohaterowie Fire Emblem Warriors się "przebudzili".

Ziewnęli, pościelili wyra i ustawili się do apelu. Sierżant ryknął "obsada Fire Emblem Awakening wystąp!". I to ich zaprowadził na plan zwiastuna.

Fire Emblem Warriors - Warriors' Awakening (Nintendo Switch)

Kręgle wracają do Tekkena.

Z jednej strony fajnie, ale z drugiej - kiedyś takie tryby były częścią gier z tej serii. Teraz trzeba będzie płacić osobno. Pierwsze strike'i padną w sierpniu.

Tekken 7 Ultimate Tekken Bowling Trailer

Nowinki w Horizon Zero Dawn.

Bardzo ciekawe nowinki, bo oprócz dodatkowego poziomu trudności, gra otrzyma też tryb New Game+. A właściwie otrzymała, bo premiera łatki 1.30 już dziś. I wszystko super, ale dalej nikt nie dorobił grze lockowania na wrogach...

[fbpost url="video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FSonyPlaystation%2Fvideos%2F2040055872687064%2F&show_text=0&width=400" width="400" height="400"]

Ledwie zaczął czytać Metro 2034, a już ma ochotę odpalać reduksy,

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)