Rozchodniaczek: przywdziej kilt, wciśnij gaz do dechy, rozwal obcego kosmiczną giwerą. Zostań zwycięzcą

Strona głównaRozchodniaczek: przywdziej kilt, wciśnij gaz do dechy, rozwal obcego kosmiczną giwerą. Zostań zwycięzcą
28.03.2017 19:30
Rozchodniaczek: przywdziej kilt, wciśnij gaz do dechy, rozwal obcego kosmiczną giwerą. Zostań zwycięzcą
bDTYSZDW

Bo Rozchodniaczek jest właśnie dla Ciebie - dla zwycięzcy. A jak już się nacieszysz swoim zwycięstwem, obejrzyj zwiastun nowego, filmowego Spider Mana

bDTYSZDp

Zaczniemy jednak od drobnego ogłoszenia. Chcielibyście wziąć udział w ciekawej konferencji? W takim razie zapraszam was na Games Story II, które odbędzie się 11 kwietnia w warszawskim Centrum Nauki Kopernik. Wśród zaproszonych do dyskusji gości znajdą się między innymi: Juliusz Zenkner ze studia Robot Gentleman (60 seconds), Maciej Miąsik z Pixel Crow (Beat Cop), Paweł Schreiber, którego na pewno kojarzycie z bloga jawnesny.pl i magazynu PIXEL, Michał Gembicki - szef cdp.pl i Klabatera czy Jakub Marszałkowski z Fundacji Indie Games Polska. Motywem przewodnim wydarzenia będzie współpraca między producentami filmowymi i gier wideo. Udział jest darmowy, zapisać można się w tym miejscu.

Teraz natomiast wracamy do Rozchodniaczka. Dzisiejszą porcję newsów, które nie doczekały się pełnoprawnej notki, otwiera informacja o tym, że...

Mafia III dostanie DLC...

bDTYSZDr

Paweł ma nadzieję, że dzięki dodatkowi zmieni swoje niezbyt przychylne zdanie o tej grze. Gaz do Dechy, bo tak nazywa się DLC, wprowadzi nowe pojazdy i sprzęt, a ponadto nową, skorumpowaną część miasta.

... i wersję demo

Lubimy wersje demo. Dzięki nim możemy sprawdzić, czy z daną grą wszystko w porządku. Demo Mafii III da wam dostęp do pierwszego aktu gry, a jeśli się spodoba i zdecydujecie się na zakup - przeniesie postępy do pełnej wersji.

A skoro przy demach jesteśmy

bDTYSZDx

To Final Fantasy XIV nieco zmieni podejście do swojego okresu próbnego. Nie będzie on już ograniczony do 14 dni gry, a do 35 poziomu postaci. Każdej postaci, więc będzie można zapoznać się z dowolną klasą w tym MMORPG.

FINAL FANTASY XIV: Stormblood Trailer

Wróćmy jeszcze na chwilę do DLC

Bo Kozacy 3 też doczekali się dodatku. Mi co prawda remaster średnio przypadł do gustu, między innymi z powodu braku słowa "remaster" w tytule, ale może DLC coś zmieni? Guardians of the Highlands wprowadzi do gry nową frakcję, Szkotów, a poza tym asystenta SI, który podpowie, jakie budynki stawiać i zaopiekuje się bezrobotnymi chłopami. Ciekawie brzmi też fragment o nowej mechanice związanej z faktem, że Szkoci chodzą w kiltach. Czyżby pamiętna scena z "Bravehearta"? Zwiastuna nie ma, ale możecie posłuchać jednego utworu ze ścieżki dźwiękowej. Premiera 11 kwietnia.

Cossacks 3 - Scotland OST

I przejdźmy do daty premiery Valkyria Revolition

bDTYSZDy

Gra pojawi się w Ameryce 27 czerwca, by trzy dni później zawitać na rynkach europejskich.

The Battlefield is Calling in Valkyria Revolution

Śpieszmy się korzystać z Greenlighta, tak szybko odchodzi

Bo pamiętacie, że Gaben postanowił dać wszystkiemu czerwone światło i z Greenlightem żegnamy się wiosną? Póki co jednak nowy system nie działa, więc kto może - korzysta ze starego. Na przykład polskie studio Frozen District ze swoim Warlock 2: God Slayers. Głosować możecie tutaj.

Warlocks 2: God Slayers Greenlight Trailer

Chcielibyście ubrać Sackboya w andromedowe ciuszki?

bDTYSZDz

To świetnie, bo od dziś paczka strojów z Mass Effect: Andromeda dostępna jest za darmo w Little Big Planet 3.

326795284570396714

To teraz tanie granie, na przykład dzięki G2A Deal

30 marca rusza druga edycja taniego abonamentu na gry. Tym razem za 2,49 euro miesięcznie (albo 2,99 euro jednorazowo) wasze biblioteki wzbogacą się o: Epistory, DiRT Showdown, Unbox, Hue i Table Top Racing: World Tour. Jeśli obawiacie się legalności pochodzenia kluczy, uspokajam - wszystko odbywa się we współpracy z twórcami i wydawcami.

326795284570593322

Albo w ramach Deals with Gold

bDTYSZDA

Oferta może nie powala, chyba że lubicie wrestling, ale dodatek Blizzard Mountain do Forza Horizon 3 za 46 złotych to dobra oferta.

Puk, puk, puk. Zapraszamy do reklamy

Najpierw zwiastun Planescape: Torment - Enhanced Edition. Jak zapowiadali, tak zrobili, choć licznik nie dobił jeszcze do zera. Panie i Panowie, oto zremasterowany Torment.

Planescape: Torment: Enhanced Edition Launch Trailer

A zaraz po nim - nowy materiał z Prey. Tym razem skupiający się na broniach i mocach, jakimi dysponuje główny bohater.

Prey – Weapon and Power Combos (PEGI)

Żeby nie było, że my tylko o tych gierkach...

Proszę bardzo, świeży zwiastun "Spider-Man: Homecoming". Filmu. To akurat mój najmniej ulubiony z głównych bohaterów Marvela (ale i tak sto razy bardziej niż dowolny z DC). Swoją drogą, czy tylko mi się wydaje, że Downeyowi już od jakiegoś czasu się nie chce?

SPIDER-MAN: HOMECOMING - Official Trailer #2 (HD)

ADAM PIECHOTA JEST ŁYSY! Krzyknął, a następnie polał lekko niepewnym ruchem,

Bartek Stodolny

Po czym przypomniał sobie, że sam też jest łysy i łysi są w ogóle spoko.

bDTYSZEn