Rozchodniaczek: przygodówka twórców Among the Sleep, beta Gears of War 4 i filmowe Metro 2033

Rozchodniaczek: przygodówka twórców Among the Sleep, beta Gears of War 4 i filmowe Metro 2033

Rozchodniaczek: przygodówka twórców Among the Sleep, beta Gears of War 4 i filmowe Metro 2033
Patryk Fijałkowski
15.03.2016 19:00, aktualizacja: 15.03.2016 19:20

Powstaje też filmowe Dynasty Warriors, ale ono póki co jest daleko od granic naszego kraju. I wielu, wielu innych. I w ogóle w 2018.

Sony Santa Monica się zbroi

Pytanie na co? Czy będzie to God of War 4? Czy Kratos lub jakiś zupełnie nowy łysy, wytatuowany psychopata wybije bogów mitologii nordyckiej lub egipskiej? Tego nie wiemy. Pewne jest jednak, że studio odpowiedzialne za markę poszukuje deweloperów - aż 50. Wszyscy mają pracować nad nowym tytułem przeznaczonym na PlayStation 4.

Przygodówka o korporutynie?

Tak, taka klasyczna, gdzie wskazujesz i klikasz. Odpowiadają za nią twórcy Among the Sleep, horroru z 2014, w którym wcielamy się w niemowlę. Nazwana Mosaic ma opowiadać o człowieku, który pracuje w korporacji i czuje się wyizolowany, nieistotny, bezsensowny. Jest tylko trybem w wielkiej machinie... A potem, jak w każdej historii, dzieje się coś niespodziewanego. Mosaic ma trwać około trzech godzin. Poniższe obrazki sugerują bardzo ponury, stonowany klimat:

325670381296235122_0
325670381296235122_1
325670381296235122_2

Dynasty Warriors doczeka się swojego filmu

Są jednak dwie złe wiadomości. Pierwsza: zdjęcia ruszają dopiero w 2017, a premiera zaplanowana jest na 2018. Druga: póki co Koei Tecmo potwierdziło tylko, że film pojawi się w Chinach, Hong Kongu i Makau. Zachód musi poczekać, o ile w ogóle się doczeka.

Za to I am Setsuna pojawi się na zachodzie już tego lata

Szybko, prawda? RPG znane wcześniej pod nazwą Project Setsuna pojawi się na PC i PS4. Wersja na Vitę niestety omija Europę i USA. O zmarłych nie mówi się źle, więc zamilknę.

Origin Access daje czadu i w usłudze 22 marca wyląduje pełna wersja Titanfall

Metro 2033 uderza do Hollywood

Tak, będzie filmowa adaptacja bestsellera Dmitrija Glukhovskiego. Pisarz zaznacza, że przez wiele lat bał się dać prawa do swojej historii Hollywood, ale teraz jest spokojny, bo powieść - jego zdaniem - tkwi w dobrych rękach. Konkretniej: rękach producentów Micheala De Luci ("50 twarzy Greya") i Stephena L'Heureuxa ("Sin City 2: Damulka warta grzechu").

A trzeci rozdział King's Quest wyjdzie...

26 kwietnia. Nazwany Once Upon a Climb opowie o tym, jak Graham poznał swoją żonę Gwendolynę.

Quiet w końcu w Metal Gear Online

Jej postać wchodzi w skład opublikowanego dzisiaj DLC zatytułowanego Cloaked in Silence. Oprócz niej paczka dostarcza też trzy mapy - Coral Complex, Rust Palace oraz Azure Mountain - a od 7 kwietnia tryb Survival.  Więcej w zwiastunie:

Metal Gear Online -- "CLOAKED IN SILENCE" DLC Now Available

Macie ochotę spróbować bety Gears of War 4?

Posiadacze Gears of War: Ultimate Edition będą mogli się beztrosko zabijać już od 18 kwietnia, o ile zagrają w Ultimate Edition do 11 kwietnia. Reszta posiadaczy Xboksa One i abonamentu Xbox Live Gold przyłączy się do zabawy 25 kwietnia. Testy potrwają do 1 maja.

Panie i Panowie - wampiry w Total War: Warhammer. Total War: Warhammer - Panie i Panowie. Poznajcie się:

Rozchodniaczka polał z meniskiem,

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)