Rozchodniaczek: prognozy Kojimy, zwiastun Residenta i Berserk po świętach

Strona głównaRozchodniaczek: prognozy Kojimy, zwiastun Residenta i Berserk po świętach
19.09.2016 20:00
Rozchodniaczek: prognozy Kojimy, zwiastun Residenta i Berserk po świętach
Patryk Fijałkowski
Patryk Fijałkowski

Rym jak najbardziej zamierzony.

bEKjfbGZ

Ktoś czekał niecierpliwie na Berserka?

W takim razie może odetchnąć z ulgą, bo nie będzie musiał przeszmuglować się do Japonii, żeby tam kupić kopię gry. Berserk, który teraz nazywa się Berserk and the Band of the Hawk, pojawi się na Zachodzie w lutym.

BERSERK AND THE BAND OF THE HAWK - TGS 2016 TRAILER

Kojima jest optymistą

bEKjfbHb

Death Stranding to póki co jeden wielki znak zapytania, gra, która tak naprawdę jeszcze nie istnieje, ale Kojima  mimo to jest dobrej myśli, jeśli chodzi o tempo procesu twórczego. Podczas sesji Q&A na Tokyo Game Show zdradził, że jego nowa gra pojawi się na rynku przed Igrzyskami Olimpijskimi (2020) i rokiem, w którym rozgrywa się akcja Akiry (2019). Czy to oznacza, że Death Stranding zadebiutuje w 2018? No cóż, oby.

A może szczyptę Battlefronta 3?

Tego anulowanego. Jeśli nie straszne Wam wczesne prototypy pełne zastępczych elementów i spadków wydajności, to zapraszamy na 13 minut z misji treningowej skasowanego projektu:

Star Wars Battlefront 3: Training (Pt.1)

Star Wars Battlefront 3: Training (Pt.2)

Resident Evil: Vendetta na japońskim zwiastunie

bEKjfbHh

Są zombiaki, jest operowy głos i wyskakiwanie przez okna... Czego chcieć więcej? No dobrze, pewnie coś by się znalazło, ale ja nie wnikam, bo mój Resident skończył się na Nemesisie, a teraz odrodzi się pewnie na "siódemce".

BIOHAZARD: VENDETTA(バイオハザード ヴェンデッタ) ティザーPV

Przed Wami premierowy zwiastun Gears of War 4!

Zaraz, to znaczy, ze premiera już za kilka dni?! Że coś przespaliśmy? Nie, spokojnie, nic nie przespaliśmy - po prostu premierowy zwiastun pojawia się miesiąc przed premierą. Kto komu zabroni?

bEKjfbHi

Jeśli kupicie Titanfalla 2 w pudełku...

... to nie liczcie na to, że w środku znajdziecie, dajmy na to, płytę. Serio. Wewnątrz najprawdopodobniej będzie po prostu klucz do ściągnięcia gry. Takie czasy...

Polał, podsuwając zachęcająco śledzika (i czarnego śledzia musi w sumie kupić, bo zaraz ślub kolegi, cholera, dobrze, że sobie przypomniał),

bEKjfbHj

Patryk Fijałkowski

Udostępnij:
bEKjfbHX