Rozchodniaczek: Problemy The Division, nowe konsole i kolejny Ghost Recon

Rozchodniaczek: Problemy The Division, nowe konsole i kolejny Ghost Recon

Rozchodniaczek: Problemy The Division, nowe konsole i kolejny Ghost Recon
27.05.2016 20:00, aktualizacja: 27.05.2016 20:12

A do tego wszystkiego darmowe uaktualnienia i rozszerzenia.

GameStop spodziewa się nowych konsol na E3

Przedstawiciele amerykańskiej sieci z grami i sprzętem spodziewają się na tegorocznych targach E3 zapowiedzi nowych konsol. Swoje przekonanie wyrazili w najnowszym raporcie dla inwestorów. Po serii plotek i przypuszczeń na temat nowego PS4 i Xboksa One, które zalały sieć w ostatnich miesiącach, ich debiut na E3 wydaje się już więc niemal pewny.

Nowa gra twórców The Order: 1886 w przyszłym tygodniu

Studio Ready at Dawn w przyszłym tygodniu ujawnić ma pierwsze informacje na temat swojej kolejnej gry. Również ta informacja pochodzi z raportu dla inwestorów GameStopu. Twórcy The Order: 1886 od początku swojej działalności współpracują niemal wyłącznie z Sony, można się więc spodziewać, że również ich kolejna gra przeznaczona będzie na Playstation.

E3 2013: The Order: 1886 Debut Trailer (HD 1080p)

Ghost Recon: Wildlands powraca z nowym trailerem

Najnowsza odsłona serii Ghost Recon żyje i ma się dobrze. Ubisoft przypomniał o niej nowym trailerem. Gra, po raz pierwszy zaprezentowana na zeszłorocznych targach E3, zapowiada się jako prawdziwy powiew świeżości dla serii.

GHOST RECON WILDLANDS - We Are Ghosts Trailer

The Division wciąż zmaga się z problemami

Serwery The Division po raz kolejny doczekały się dziś wyłączenia w celu przeprowadzenia prac serwisowych. Ubisoft wciąż zmaga się z błędami gry. Ciekawe, kiedy się to skończy...

Nowe rozszerzenie do GTA Online w czerwcu

Rockstar zapowiedział, że 7 czerwca ukaże się największe rozszerzenie w historii GTA Online. Further Adventures in Finance and Felony wprowadzi nowe mechanizmy rozgrywki, m.in. możliwość zostania szefem własnej organizacji przestępczej i handlowania nielegalnymi dobrami na terenie Los Santos, oraz zestaw specjalnych pojazdów. Twórcy zapowiadają również najrzadsze przedmioty i perspektywę najwyższych profitów, jakie dotychczas widzieli gracze sieciowej wersji GTA V.

GTA Online: Executives and Other Criminals Trailer

Nowa eksperymentalna mapa do Rocket League również w czerwcu

Także w następnym miesiącu Psyonix udostępni graczom Rocket League nową eksperymentalną mapę. Pillars, bo tak została nazwana, urozmaici rozgrywkę wprowadzając na teren boiska dwie dodatkowe ściany. Podobnie jak poprzednie eksperymentalne plansze, przygotowana ona została w estetyce wirtualnej rzeczywistości i dostępna będzie początkowo wyłącznie w ramach playlisty Rocket Labs.

Obraz

Rozchodniaczka wykopał za boisko,

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)