Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Rozchodniaczek: Polski horror na Xboksa, nowe Irrational i zero Van Halena (niestety)

Strona głównaRozchodniaczek: Polski horror na Xboksa, nowe Irrational i zero Van Halena (niestety)
24.02.2017 20:00
Rozchodniaczek: Polski horror na Xboksa, nowe Irrational i zero Van Halena (niestety)Rozchodniaczek: Polski horror na Xboksa, nowe Irrational i zero Van Halena (niestety)
bDnuxBnW

Nioh, Nioh, Nioh.

bDnuxBnp

Irrational Games ma nową nazwę

Firma Take-Two Interactive poinformowała o utworzeniu nowego studia developerskiego – Ghost Story Games. W zasadzie można to potraktować jako zmianę nazwy Irrational Games – na czele nowej firmy stanie bowiem 12 dawnych pracowników studia, odpowiedzialnego za Bioshocki. Prezesem pozostaje Ken Levine, a celem ma być tworzenie „bazujących na fabule gier dla ludzi, którzy uwielbiają tytuły wymagające od nich czegoś więcej”.

DLC do Gravity Rush z datą premiery

bDnuxBnr

Jeżeli skończyliście już Gravity Rush, a macie ochotę na więcej Gravity Rusha, to świetnie się składa! 21 marca dostępne będzie fabularne DLC o tytule The Ark of Time – Raven’s Choice. Opowie ono całkowicie nową historię, koncentrującą się na zwierzęcym partnerze głównej bohaterki.

Nioh z milionem sprzedanych egzemplarzy!

Firma Koei Tecmo ogłosiła, że Nioh trafił już do miliona odbiorców na całym świecie. Liczba ta obejmuje sprzedaż pudełkową i cyfrową. Świętując ten wynik producent rozdaje graczom okazjonalny złoty pancerz. Osiągnięcie jak najbardziej zasłużone, nam gra bardzo się podobała (a Maciek Kowalik pisał o niej na firmowych mailach przez jakieś 15 lat non stop codziennie).

Observer również na Xboksie One

bDnuxBnx

Tworzony przez krakowskie Bloober Team Observer poza PC trafi również na Xboksa One. Zapowiada to najnowszy teaser produkcji, mającej być psychologicznym horrorem rozgrywającym się w futurystycznej Polsce. Grywalna wersja demonstracyjna tytułu prezentowana będzie szerszej publiczności po raz pierwszy w ramach Microsoftowej sekcji ID@Xbox na GDC i PAX East. A na razie poza trailerem zobaczyć możemy również pierwszy screenshot z dema (pod trailerem).

326098186362828764

Twitch pomoże w zbiórce na Banner Sagę

bDnuxBny

Ciekawa inicjatywa, łącząca crowdfunding i promocję płatnej usługi Twitcha. Użytkownicy Twitch Prime dostają za darmo dwie części Banner Sagi. Operator usługi dołoży dolara do zbiórki na trzecią część gry za każdego, kto pobierze i uruchomi jedną z nich za pomocą Twitch Launchera. Niestety, Twitch Prime nie jest oficjalnie dostępny w Polsce, ale inicjatywa miła i warta wspomnienia.

Regalia: Of Men and Monarchs – trailer i data premiery

Polska firma Klabater ujawniła datę premiery swojego jRPG. Regalia ukaże się 27 kwietnia na PC (Windows, OS X, Linux). Poniżej udostępniony z tej okazji zwiastun produkcji.

Horizon: Zero Dawn – zwiastun premierowy

bDnuxBnz

Już za kilka dni (28 lutego) oficjalna premiera Horizon: Zero Dawn. Z tej okazji – zwiastun premierowy. A jeżeli zastanawiacie się nad zakupem gry, to zachęcamy do lektury naszej recenzji (warto).

Darmowe Infinite Warfare przez weekend

Jak ogłosiła firma Activision, w ten weekend użytkownicy Steama mogą za darmo grać w tryb multiplayer Call of Duty: Infinite Warfare. A do kiedy? Do niedzieli 26 lutego o 22:00.

bDnuxBnA

The Incredible Adventures of Van Helsing: Extended Edition z datą premiery

Gotyckie action-RPG, o którym jak widzę jego tytuł zawsze myślę, że powinno być „of Van Halen”, trafi na PlayStation 4 już 1 marca. W skład tego wydania wejdzie podstawowa wersja gry oraz dwa DLC.

NO BO KURCZĘ,

Dominik Gąska

bDnuxBon