Rozchodniaczek: pecetowa Lara Croft w 4K, upadek Triad Wars i remake Final Fantasy VII w 2017

Rozchodniaczek: pecetowa Lara Croft w 4K, upadek Triad Wars i remake Final Fantasy VII w 2017

Rozchodniaczek: pecetowa Lara Croft w 4K, upadek Triad Wars i remake Final Fantasy VII w 2017
Patryk Fijałkowski
05.01.2016 18:00, aktualizacja: 22.01.2016 11:33

Możemy także zgadywać, czym jest zarejestrowane przez Sony Days Gone. I dlaczego Bombshell nie chwali się ciekawszym zwiastunem.

Rozchodniaczek, czyli kończący dzień spis rzeczy ważnych, ale jednocześnie niezasługujących na dedykowane wpisy.

Garry's Mod sprzedał się już w 10 milionach egzemplarzy

Jeszcze ciekawszy jest fakt, że wydaną w 2006 roku grę kupiono 4 miliony razy w samym 2015. Skąd tak wysokie zainteresowanie dziewięcioletnim już tytułem? Odpowiedź jest prosta: z YouTube'a. A wiecie, co jest jeszcze popularne na YouTubie?

Minecraft, który z kolei dobił do 22 milionów sprzedanych egzemplarzy na samych PC-tach i Makach

Wynik jest ogromny, a trzeba pamiętać, że mówimy tylko o komputerach. Minecraft dostępny jest również na PS4, Xboksie One, PS3, Xboksie 360, urządzeniach mobilnych i od niedawna na Wii U.

Ktoś triumfuje, ktoś upada - np. Triad Wars

Ta gra od twórców Sleeping Dogs, która niestety nie była Sleeping Dogs 2, tylko sieciową wariacją na temat wojen triad, ta gra umrze, zanim się narodzi. Zamknięta beta Triad Wars zakończy się 20 stycznia. Niestety nic po niej nie nastąpi. Twórcy zamykają projekt, ponieważ "dla wielu graczy to nie było to". Czy możemy w takim razie spodziewać się zapowiedzi Sleeping Dogs 2? Bo Sleeping Dogs 2 to zdecydowanie "byłoby to".

Bombshell chwali się niezbyt ekscytującym zwiastunem

Obejrzymy na nim krótką scenę z wymianą drewnianych dialogów, a potem... zwiastun się skończy. Tak, nie zobaczycie na nim zbyt wiele.

Bombshell 'Old Friends' Trailer

Nie spodziewajcie się też remake'a Final Fantasy VII w tym roku

Yoshinori Kitase, producent Square Enix, zdradził w wywiadzie, że rok 2016 będzie dla Final Fantasy VII "rokiem przygotowań". Z pewnością ułatwia to wiarę w jakość remake'a i niektórych może uspokoić w kwestii rozmiarów poszczególnych odcinków, na jakie zostanie podzielona gra.

Możecie za to spodziewać się Rise of the Tomb Raider na PC ze wsparciem dla 4K

I nie tylko. Wersja na komputery, która pojawi się na rynku już 28 stycznia w wersji cyfrowej i 29 stycznia w pudełkowej, pozwoli nam także wybrać język angielski - nie będziemy zatem skazani na polski dubbing. Przypomnijmy, że w Polsce w rolę Lary Croft ponownie wcieliła się Karolina Gorczyca.

World of Tanks na PS4 za kilka dni doczeka się drugiej otwartej bety

Testy odbędą się w dniach 8-10 stycznia. Już teraz można ściągnąć na dysk samą grę. Sony każdemu graczowi za uczestnictwo w becie podziękuje dwoma czołgami - T1E6-PS oraz amerykańskim, lekkim czołgiem M22 Locust w specjalnym kamuflażu nawiązującym do 20. rocznicy marki Playstation.

Na Amplitude poczekamy zaś nieco dłużej

Remake szalonej gry muzycznej oficjalnie ma premierę dzisiaj, ale w Europie natrafił na problemy. W niektórych krajach pojawi się po północy, jednak Polski nie ma na tej liście. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

Sony tymczasem rejestruje markę Days Gone

Złośliwi mówią, że to nazwa minigry, w którą będziemy mogli pograć, gdy serwery PlayStation Network znowu padną. Bardziej prawdopodobne jednak, że szykuje się jakiś nowy tytuł - może nawet na wyłączność, biorąc pod uwagę, że tych PS4 póki co nie ma za dużo.

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)