Rozchodniaczek: Oferty, promocje, dodatki i obcy najeźdźca

Strona głównaRozchodniaczek: Oferty, promocje, dodatki i obcy najeźdźca
15.04.2016 20:50
Rozchodniaczek: Oferty, promocje, dodatki i obcy najeźdźca

A na koniec tego wszystkiego nagroda dla najbardziej wytrwałych.

bEsyWZKJ

Darmowy weekend z Rainbow Six Siege

Jak wiadomo, najlepsze rzeczy w życiu są za darmo. W ten weekend dołącza do nich Rainbow Six Siege. Za pośrednictwem Steama wszyscy chętni mogą w niego pograć bez uiszczania jakiejkolwiek opłaty. Oferta ważna jest do 22 w niedzielę. I co, cieszycie się już na dobrą pogodę?

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – Launch Trailer – The Breach [EUROPE]

Data zamkniętych testów nowego Mirror’s Edge’a

bEsyWZKL

Wiemy już, kiedy odbędzie się beta gry Mirror’s Edge: Catalyst. Planowane dni to 22 - 26 kwietnia, czyli start już w przyszłym tygodniu. W skład wersji testowej gry wejść ma kilka misji fabularnych, wyzwań pobocznych i trochę zawartości opcjonalnej. Kody umożliwiające wzięcie udziału w testach rozsyłane będą w dniach 22-23 kwietnia.

Mirror’s Edge Catalyst Gameplay Trailer

Samochód z Fallouta 4 w Forzie 

Co wspólnego mają gry Fallout 4 i Forza Motorsport? Od teraz w tej drugiej pojeździć można samochodem z tej pierwszej, co udowadnia nam przede wszystkim po raz kolejny, że jeżeli chodzi o pomysły na promocję krzyżową, wydawcy gier wideo nie mają sobie równych.

bEsyWZKR

Trailer gry Stellaris, kosmicznej strategii, którą chcesz zamówić JUŻ DZIŚ

Z okazji startu zamówień przedpremierowych na kosmiczną strategię Stellaris, Paradox udostępnił jej nowy trailer. Sprawdźcie sami, czy zachęci was do kupna. Tylko żeby nie było na mnie.

Stellaris - "Tour of the Galaxy" Pre-order Trailer

Microsoft startuje z serią tanich tytułów na Xboksa One dla polskich graczy

bEsyWZKS

Do nowej serii, stworzonej rzekomo specjalnie dla polskich graczy, trafiły następujące gry: Forza Horizon 2, Forza Motorsport 5, Gears of War Ultimate Edition, Ryse, Rare Replay, Sunset Overdrive, Dead Rising 3, ScreamRide i Zoo Tycoon. Wszystkie dostępne będą za 99 złotych w dużych sieciach handlowych. I nawet jeżeli wasze zainteresowanie wzbudzi tylko jedna z nich (dla mnie to zdecydowanie Dead Rising 3), to chyba oferta jest niezła.

Sunset Overdrive Trailer - E3 2014

To ostatnia okazja na wzięcie dwóch „darmówek” na Xbox Live

Przy okazji - już jutro nastąpi zmiana w darmowych grach, udostępnianych abonentom usługi Xbox Live Gold. Oznacza to, że dziś jest ostatnia okazja do „kupienia” w promocyjnej cenie 0 złotych Lords of the Fallen na Xboksa One i Dead Space na X360. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, to jazda! A od jutra Sunset Overdrive (One) i Saints Row IV (X360).

bEsyWZKT

Opcje personalizacji i system progresji Dooma na trailerze

Nie dają wam spać rozważania na temat obecnych w nowym Doomie systemów dostosowania sterowanego żołnierza do własnych wymagań? Przybiegamy z ratunkiem! A właściwie Bethesda przybiega i nie z ratunkiem, tylko z trailerem. Hop!

DOOM - Player Progression and Customization

Klasy z Alienation również na trailerze!

bEsyWZKU

A może FPS-y nie są waszym ulubionym gatunkiem, a zamiast tego wolicie szybkie, arcade’owe strzelanki na dwa analogi? I dla was coś mamy! Dzięki Alienation w gronie maksymalnie czterech osób obronicie Ziemię przed najeźdźcą z kosmosu. Jak, spytacie? Jako jedna z zaprezentowanych na trailerze poniżej klas postaci.

Alienation - Multiplayer Mayhem: Character Classes | PS4

Soundtrack z Wiedźmina popularny na Spotify

Z okazji pierwszej rocznicy uruchomienia usługi Spotify na Playstation 4 (confetti!), jej operator podał garść statystyk. Wśród nich znalazła się  informacja szczególnie ciekawa dla graczy - ścieżka dźwiękowa Wiedźmina 3 okazała się czwartym najchętniej słuchanym soundtrackiem na świecie. CD Projekt - dopisujcie do listy wyróżnień!

Scarlett Johansson w aktorskiej wersji Ghost in the Shell

A jeżeli nie widzieliście jeszcze Scarlett Johansson w roli major Kusanagi z aktorskiej adaptacji kultowego Ghost in the Shell, to jest to już ostatnia rzecz, jaką musicie dziś zrobić. Film trafić ma na ekrany kin 31 marca 2017.

325666774632445916

Odmeldować się, żołnierzu,

Dominik Gąska

bEsyWZLH