Rozchodniaczek: Oblane Krwią i Winem Wampiry Ninja na E3

Rozchodniaczek: Oblane Krwią i Winem Wampiry Ninja na E3

Rozchodniaczek: Oblane Krwią i Winem Wampiry Ninja na E3
Bartosz Stodolny
24.05.2016 20:27

Do tego torrenty tam, gdzie się ich nie spodziewano i złote gry na Xboksie. Zaczniemy jednak od naprawdę fajnej informacji, bo…

Rocket League łączy graczy

Konkretnie to posiadaczy pecetów i Xboksów One, bo od dziś dostępna jest funkcja cross-play między tymi platformami. To co? Mysz + klawiatura, czy pad?

Obraz

A Vampyr dzieli

Ale nie graczy, a głównego bohatera, którym jest doktor Jonathan Reid – świeżo „zrodzony” wampir. Jako że akcja gry osadzona jest w nękanym hiszpanką Londynie w 1918 roku, a Jonathan jest lekarzem, będzie on musiał stawić czoło wewnętrznemu konfliktowi między przysięgą Hipokratesa, a wampirzym głodem. Łatwo nie będzie, a według zapowiedzi każde odebrane życie odciśnie swoje piętno na świecie gry. Więcej szczegółów poznamy już za nieco ponad dwa tygodnie, podczas targów E3. Tymczasem tutaj znajdziecie trochę obrazków z gry.

Obraz

10 Second Ninja też się dzieli

Tym razem datą premiery. Gra to całkiem sympatycznie wyglądająca platformówka, a jej bohaterem jest ninja, który wszystko robi w 10 sekund. To znaczy – chyba wszystko, tak mi się wydaje. Inaczej nie nazywałby się 10 Second Ninja. Trochę mi go szkoda, bo to oznacza, że 10 sekund zajmuje mu też… zjedzenie paczki orzeszków w miodzie. A o czym myśleliście, świntuchy? W każdym razie, gra wychodzi 19 lipca na pecety, XOne, PS4 i Vitę.

10 Second Ninja X - What is it? | PS4, PS Vita, XB1 & Steam

Żółwie Ninja to też ninja, ale się nie dzielą

Bo wszystko najlepiej wychodzi im, kiedy działają razem. To tak jak ja i mój brat. Razem świetnie wychodziło nam łamanie sobie palców, albo rzucanie w swoje głowy cegłówkami. Ahhh, dzieciństwo… A, żółwie. Łapcie trailer, bo jest moc!

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan - Launch Trailer | PS4

Koniec tego dzielenia. Chcieliście wybrać się na E3 Live?

Czyli część imprezy otwartą dla graczy, o czym wspominał wczoraj Dominik. Jeśli was to interesowało i przejawialiście chęć uczestnictwa, to mam złe wieści – pula 20 tysięcy dostępnych biletów wyczerpała się już pierwszego dnia od ogłoszenia rejestracji. Może na EA Play się uda?

A może Pac-Man do tego?

Bandai Namco ogłosiło, że znana ze smartfonów wersja gry dostanie swój port na PC, PS4 i Xboksie One i będzie dostępna już 21 czerwca. W odróżnieniu od wersji mobilnej, ta będzie kosztować 5 euro, ale dostanie też czteroosobowego coopa.

PAC-MAN 256 - PS4/XB1/PC - 4X Multi PAC-MAN (Announcement Trailer)

id Software zabiera się za Quake'a?

Takie wnioski można wyciągnąć przeglądając oferty pracy w ZeniMaksie, który jest właścicielem studia. Według jednego z ogłoszeń firma szuka programisty, który pracowałby nad legendarnymi markami id Software, jak DOOM i Quake. Chcielibyście? DOOM wyszedł świetnie, więc szanse na kolejny dobry reboot są.

There Came an Echo trafi na PS4 już 1 czerwca

To ta fajnie wyglądająca i zapowiadająca się strategia czasu rzeczywistego z Wilem Wheatonem w jednej z ról. Jeszcze ciekawiej brzmi fakt, że zamiast padem, polecenia ekipie wydajemy głosem, co zdaje się dobrze działać. Po Tom Clancy's Endwar pomysł się nie przyjął, ale kto wie, może po usprawnieniach w There Came an Echo RTS-y zagoszczą na konsolach?

There Came an Echo - Launch Trailer | PS4

Skoro Xbox ma być jak pecet, to czego nie mogło zabraknąć?

Pełnego wsparcia dla modów? Darmowego multiplayera? Nie, po wielkim połączeniu platform, które jak na razie zbyt dobrze się nie zapowiada, posiadacze konsol Microsoftu otrzymają aplikację obsługującą torrenty. Nie wiem po co, bo ściąganie gier i aktualizacji obsługiwane jest przez serwery MS, a dostęp do dysku konsoli i tak jest dość ograniczony, ale pamiętajcie – drobne kroczki.

A jeśli o Microsofcie i Xboksie mowa

To właśnie poznaliśmy szczegóły czerwcowego Games With Gold. Posiadacze X360 od 1 do 15 czerwca za darmo pobiorą Super Meat Boy, a od 16 do 30 – XCOM: Enemy Unknown. Gry te będą też oczywiście dostępne w ramach Wczesnej Kompatybilności na Xboksie One, który dostanie też The Crew (16.06 – 15.07) i pozwoli poczuć się jak totalnie porąbana koza w Goat Simulator (dostępny przez cały czerwiec).

Goat Simulator coming to Xbox

Kolejnym znikającym celem w Hitmanie będzie Kongresmen

Zapolować na niego będziecie mogli już w najbliższy piątek, ale musicie się spieszyć, bo dostępny będzie tylko przez 48 godzin.

Obraz

Zakończmy zwiastunem premierowym Krwi i Wina

Co tu pisać? No fajny jest on, ten Wiedźmin.

The Witcher 3 Blood & Wine Launch Trailer

Rozchodniaczka serwował, próbując zrozumieć Tindera i pohamować chęć kupna orzeszków w miodzie

Bartek Stodolny

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)