Rozchodniaczek: Nowa-stara Yakuza, SF od twórców Gothica i pojedynki w Wildlands

Rozchodniaczek: Nowa-stara Yakuza, SF od twórców Gothica i pojedynki w Wildlands

Rozchodniaczek: Nowa-stara Yakuza, SF od twórców Gothica i pojedynki w Wildlands
21.07.2017 20:00

Dużo trailerów, trochę dat premier i odrobina muzyki - czyli wszystko, co kochamy!

Zwiastun premierowy Pyre

Najnowsza produkcja studia Supergiant Games doczekała się swojego premierowego zwiastuna. Gra trafi do sprzedaży już 25 lipca.

Pyre - Launch Trailer

Yakuza Kiwami na wideo

Nowego materiału audiowizualnego doczekała się również Yakuza Kiwami. Będzie to przeznaczony na PlayStation 4 remaster pierwszej części serii jeszcze z PlayStation 2. Datę premiery zaplanowano na 29 sierpnia.

Fight and Play Through the Streets of Kamurocho in Yakuza Kiwami

Dwa nowe materiały z ELEX-a

Kontynuujemy z atakiem wideo! Kolejne dwa filmy pochodzą z tworzonej przez Piranha Bytes gry ELEX i prezentują dwie z czterech pojawiających się w grze frakcji - Berserkerów (Berserks) i Wygnańców (Outlaws). Oba materiały - poniżej.

ELEX - Gameplay Trailer - The Outlaw Faction

ELEX - Gameplay Trailer - Berserker Faction

Immortal Planet z datą premiery

RPG akcji nawiązujące do Soulsów, za które odpowiedzialny jest twórca gry Ronin, dostało datę premiery. Immortal Planet trafi do sprzedaży 28 lipca. I z tej okazji, oczywiście, zwiastun.

Immortal Planet - Release Trailer

Soundtrack z NBA 2K18

Jeżeli jesteście ciekawi piosenek, jakie trafią do najnowszej części symulatora koszykówki od Take-Two, to możecie ją znaleźć w artykule Game Informera, zalinkowanym w poniższym tweecie.

Gracze kontra gracze w Wildlands

Ubisoft poinformował, że już tej jesieni do gry Ghost Recon: Wildlands trafi tryb, umożliwiający pojedynki między graczami. Rozgrywać się będą w klasycznej dla serii formie 4 na 4. Pierwsze wideo, prezentujące tryb PvP w akcji - poniżej.

GHOST RECON WILDLANDS - GHOST WAR MODE - PVP FIRST LOOK

Trochę prywaty od autora na koniec

Jak być może niektórzy z Was wiedzą, poza pisaniem dla Polygamii i robieniem innych, tajnych rzeczy, od trzech lat nagrywam również z Igą Smoleńską i Tomkiem Pstrągowskim podcast Niezatapialni. Po 150 nagranych odcinkach postanowiliśmy w końcu złamać się i wystartować z profilem na Patronite. Efekt zbiórki, którą uruchomiliśmy tylko i wyłącznie po to, by dać możliwość odwdzięczenia się nam tym, którzy naprawdę mają na to ochotę, zaskoczył naszą całą trójkę.

Korzystając z tej okazji i danej mi przez Polygamię możliwości, chciałem raz jeszcze serdecznie podziękować wszystkim naszym słuchaczom, którzy od lat wspierają nas i udowadniają, że jest sens robić to, co robimy. Jesteście świetni!

Dziś upiję się na wesoło,

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)