Zainteresowani takim pakietem?

bETlWFzF

Tym razem o normalnej porze. Chociaż po ostatnim rozchodniaczku zaczynam wierzyć, że mam do czynienia z nocnymi stróżami portali o grach komputerowych. Może zachęcił Was dodatek? Nie mam pojęcia. Cieszę się jednak, że moje teksty cieszą się taką popularnością. Dzięki! Cnotliwe gadanie mamy za sobą, więc pora na konkrety. Lecimy z tym koksem!

Mod, który ewidentnie zainteresuje fanów pewnej bajki

Toy Story, kowboj i Sekiro. To nie mogło się udać, prawda? Link do modyfikacji w opisie filmu!

Sekiro | Woody vs. Owl (Father) no damage

DOOM na pstryczku

bETlWFzH

Na konsoli Nintendo zagramy teraz w takie gry jak DOOM (1993), DOOM II i DOOM 3. Takie klasyki... zadowoleni? Na teraz widziałem tylko w zagranicznym sklepie.

325361785731889116

Street Fighter 6 nie zawita na tegorocznym Evo

To taki weekend, na którym trwają turnieje pełne walk. Nie tych dosłownych, rzecz jasna. Według plotek Street Fighter miał się pojawić na wydarzeniu, ale...

bETlWFzN

Jupiter Hell i wczesny dostęp

To taki DOOM, ale z góry. Przypomina mi też pewną grę, w którą grałem kilka lat temu, ale nie mogę przypomnieć sobie nazwy. Budynek, masa potworów, podobna perspektywa, wiele zielonej mazi po zabitych stworach. Och! Dostęp w przyszłym tygodniu - I to na dobry początek miesiąca!

Jupiter Hell - Early Access Launch Trailer (Red Band)

Nowa historia w polskim hicie

bETlWFzO

This War of Mine: Stories - Fading Embers -> tak się nazywa. Proszę zaznaczyć, że tym razem nie zapomniałem nazwy. Historia trafi w nasze ręce już 6 sierpnia.

This War of Mine: Stories - Fading Embers | Official Teaser

Do PlayStation Now meldują się...

DOOM (tym razem nowszy), Fallout 4 i Wolfenstein: The New Order. W Polsce nie pogramy, ale cieszmy się szczęściem innych.

bETlWFzP

I tym pozytywnym akcentem dodam link do piosenki na koniec. Tego Wam nie dam, bo mnie wyśmiejecie. To się nie nadaje. To jest pozytywne, dzisiaj piątek... łapcie! A właściwie słuchajcie!

Beach Boys - Wouldn't It Be Nice

Co przygotowaliśmy dzisiaj?

bETlWFzQ

Czytała Krystyna Czubówna, ale pisał Łukasz Jarkiewicz...

Komentarze (4)
bETlWFAD