Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Neverwinter na PS4, Harvest Moon, nowa gra Ready at Dawn, a Techland będzie wydawcą

To oczywiście nie wszystko, co dla Was mamy.

Okładka NBA 2K17

A na niej Paul George z Indiana Pacers. Przypominam, że w wersji kolekcjonerskiej na okładce będzie Kobe Bryant. George to jednak nie ten kaliber gwiazdy. Nie udało się załatwić Curry’ego?

Nowa gra studia Ready at Dawn

Autorzy The Order: 1886 zmieniają klimat. Bardzo. Ich nowa gra to De-Formers. Będzie to naparzanka w stylu Nintendowego Smash Bros.

Neverwinter trafi na PS4

Jest już na PC, jest na Xboksie One, a latem zagramy na konsoli Sony. Warto pamiętać, że mówimy tu o MMORPG, które jest sprzedawane w modelu f2p. Więc jeśli komuś nie w smak zapomniane krainy, będzie mógł prędko z nich uciec.

Verdun zmierza na konsole

Batt;efield 1 nie będzie w tym roku jedyną grą, której akcja będzie się toczyć w czasach pierwszej wojny światowej. PEGI zdradziło, że na PS4 i Xboksa One zmierza Verdun. Sieciowa strzelanina, która w zeszłym toku trafiła na Steama. Zebrała pozytywne recenzje, więc chyba warto traktować ten przeciek jako dobrą wiadomość.

Nowe Harvest Moon

Najwidoczniej Stardew Valley nie wykosiło całej konkurencji i Harvest Moon: Skytree Village zmierza na 3DS-a. Na rewolucję się nie zanosi, ale przecież nie o nią w tych grach chodzi. Gra będzie pokazywana na E3.

This War of Mine: The Little Ones na PC

Nigdy nie mówi “nigdy”? Dokładnie. Wszyscy wiedzieli, że rozszerzenie The Little Ones trafi w końcu na PC, więc nie ma co zgrywać zaskoczonych. Jeśli ciekawiło Was, w co szarpią konsolowcy, to teraz możecie już ten dodatek kupić.

Techland będzie wydawał gry

Fajnie, że rodzima firma szuka nowych dróg dotarcia do klientów. Premiery tworzonych własnym sumptem gier to przecież nie taka częsta sprawa.

Mając za sobą ponad dwadzieścia lat doświadczenia nie tylko jako deweloper, ale także dystrybutor i wydawca gier na rynkach środkowej i wschodniej Europy, Techland rozszerza teraz swoją działalność wydawniczą na cały świat pod marką Techland Publishing.

Matris za darmo

Jeden z naszych czytelników zrobił grę. I podesłał kody, by 10 z Was mogło ją sobie pobrać ze Steama. W Matris jest trochę z Tetrisa, trochę z Lumines. No, generalnie nie będziecie narzekać. Pamiętajcie tylko potem o wystawieniu recenzji grze. No i warto też napisać, który kod się wykorzystało, żeby koledzy i koleżanki nie wklepywali go na darmo.

Kody Steam:

CW4DV-0G207-G8EP9
75K9A-96DH6-HW9NW
RRP99-VX7F5-DJFGC
W4ZCT-08B8Q-4PP6K
YQ97X-4766M-0ZMI3
HPVJF-K067Q-48YA2
AJZE9-NEFVA-6MEXL
IWD8L-AQGFY-WNWGY
62HML-TFG8J-D8Z5Z
CJ6B2-4HQWQ-4BJFN

Rozchodniaczka serwował Maciej Kowalik. Totalnie zdezorientowany, bo to trzeba wziąć, to trzeba wziąć, spakować się trzeba. Tak, wybieram się na Pixel Heaven i wiem, że czegoś zapomnę…

Więcej na temat:

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
4 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pannowacki
Użytkownik

IWD8L-AQGFY-WNWGY wykorzystane.

gsg
Użytkownik

Zgarnąłem Matris z RRP99-VX7F5-DJFGC. Całkiem miłe puzzle, jak wyłączyć dźwięk 😉

Simplex
Gość
Simplex

“Batt;efield”

Simplex
Gość
Simplex

Oszczędzę innym klikania na darmo – wszystkie kody rozgrabione, a tylko 2 osoby podziękowały.