Rozchodniaczek: dajemy dostęp do FIFA 17, zachęcamy do ataku na serwery Gwinta i szukamy Firewatch na Xboksie

Rozchodniaczek: dajemy dostęp do FIFA 17, zachęcamy do ataku na serwery Gwinta i szukamy Firewatch na Xboksie

Rozchodniaczek: dajemy dostęp do FIFA 17, zachęcamy do ataku na serwery Gwinta i szukamy Firewatch na Xboksie
Maciej Kowalik
22.09.2016 20:00

Smutno Wam? Przecież już prawie piątek!

Zacznijmy od najważniejszego. Abonenci EA Access mogą od dziś grać na Xboksie One w pełną wersję FIFA 17 przez 10 godzin (łącznie). A co jeśli nie macie abonamentu? Cóż, mamy dla Was pięć miesięcznych kodów dostępu do EA Access. Wystarczy poprosić o jeden w komentarzu. Pięć pierwszych osób otrzyma kod na maila, powiązanego z kontem na Poly.

Serwery Gwinta muszą zginąć!

Obraz

Ten okrzyk bojowy wznoszą sami autorzy karcianki ze świata Wiedźmina. Bynajmniej nie dlatego, że serwery czymś im podpadły.

Szturm będzie mieć miejsce na PC i rozpocznie się już w piątek. Atak trzeba jednak dobrze skoordynować, więc koniecznie wejdźcie na oficjalną stronę Gwinta i doczytajcie szczegóły.

Chcecie obsługi PlayStation VR w Adrift?

Też początkowo zdziwiłem się, że akurat ta gra nie przewiduje wspierania gogli na PS4. Potem jednak Paweł ją zrecenzował i trochę zobojętniałem. Ale dla PS VR każda obsługiwana gra będzie jakimś usprawiedliwieniem ewentualnego wydatku na gogle. Autorzy twierdzą, że są gotowi to zrobić. Ale trzeba tu też dobrej woli ze strony Sony oraz wydawcy - 505 Games.

Gdzie ten Firewatch?

Póki co na PC i PS4. Na Xboksie One miał pojawić się wczoraj, ale - o ile nie mieszkacie w USA - wciąż nie znajdziecie go w sklepie. Studio Campo Santo poinformowało, że Europejczycy muszą czekać do 30 września. Coś poszło nie tak przy procesie uzyskiwania kategorii wiekowej.

A Virginia już jest

Ani się nie obejrzeliśmy, a już premiera. I premierowy zwiastun. Patryk już gra, więc możecie spokojnie poczekać na jego recenzję.

Virginia | Launch Trailer | PS4, Xbox One, Steam | English

Mafia 3 trafi na komórki

Obraz
Obraz

Dokładnie w dzień premiery gry na PC, PS4 i Xboksie One, posiadacze iSprzętów i Androidów będą mogli zagrać na nich w Mafia 3: Rivals. Darmową grę, w której będziemy walczyć o wpływy w New Bordeaux.

Rejestrując się przed premierą, gwarantujecie sobie bonusy na start zabawy.

Czasy ładowania w ReCore na celowniku autorów

Loadingi nie są co prawda jedynym problemem gry studia Armature, ale skrócenie ich o połowę albo i więcej na pewno uprzyjemniłoby czas spędzany przed konsolą. Autorzy widzą, że to jeden z wniosków większości recenzji i zamierzają coś z tym zrobić. Jeszcze w tym tygodniu.

Rocket League daje nura

Rocket League® - AquaDome Trailer

W październiku do gry trafi nowa arena i dwa dziwaczne pojazdy. AquaDome będzie oczywiście darmowe, autka będą kosztować 2 dolary za sztukę. Przyznam, że oglądając początek filmiku liczyłem na zapowiedź podwodnego trybu rozgrywki, ale... może jeszcze nie pora.

Czwarty odcinek Królewskiej Misji pojawi się w przyszłym tygodniu

Rany. Zapomniałem już o tej grze. Również dlatego, że po drodze postanowiliśmy recenzować gry epizodyczne po pierwszym odcinku, a potem dopiero po całym sezonie. A autorzy King's Quest rekordów prędkości tworzenia kolejnych epizodów nie pobiją. No, ale w czwarty - Snow Place Like Home zagramy 27 września. Ponoć finał opowieści jeszcze w tym roku.

Wargaming opowiada o nadziei

Na swój własny sposób.

Usiądźcie wygodnie, podkręćcie głośność i dajcie sobie te 5 minut.

World of Warships - Wait for Me

Z radością informuje, że to już ostatni czwartek w tym tygodniu

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)