Rozchodniaczek: Mozolny inkwizytor emuluje Metal Sluga władając technomancją i oglądając Neo Tokyo

Rozchodniaczek: Mozolny inkwizytor emuluje Metal Sluga władając technomancją i oglądając Neo Tokyo

Rozchodniaczek: Mozolny inkwizytor emuluje Metal Sluga władając technomancją i oglądając Neo Tokyo
Bartosz Stodolny
21.06.2016 20:25, aktualizacja: 21.06.2016 23:22

Dziś trochę DLC, trochę gameplayów i jedna bardzo fajna edycja pudełkowa. Panie i panowie, oto wtorkowy Rozchodniaczek!

W Humble NEOGEO Encore kupimy za grosze masę świetnych gier

Między innymi Metal Slug 1 – 3, kilka części The King of Fighters, czy Samurai Shodown II, w które grałem z kumplami na emulatorze i jednej klawiaturze. To były czasy, podobnie jak te, w których dema gier były standardem, a nie wyjątkiem.

Obraz

Jeśli już przy demach jesteśmy, to…

DOOM-a można potestować trochę dłużej

Bethesda udostępniła wersję demonstracyjną jednego z lepszych FPS-ów tego roku na E3 i w sumie powinna już ona zniknąć, ale tak się spodobała, że firma postanowiła przedłużyć ofertę. Nie wiadomo jeszcze do kiedy dokładnie, także pobierajcie póki dają.

Zresztą nie tylko Bethesda daje, bo…

W ten weekend Unia Europejska za darmo korzysta z PS Plus

Ale jak to? Multiplayer za darmo? Powiedzieli konsolowcy. Ale jak to? Multiplayer za pieniądze? Powiedział stary pecetowiec. W każdym razie posiadacze stuningowanych mikrofalówek* będą mogli sprawdzić, czy w ogóle warto płacić by nasłuchać się ciekawostek o swoich mamach.

*Autor dzisiejszego Rozchodniaczka nic nie ma do konsol i ich posiadaczy. Niech każdy gra na czym chce.

Na przykład w Technomancera, najnowszy zwiastun którego jest już na YouTube

Tym razem materiał skupia się na marsjańskim życiu, frakcjach, wyborach i stylach walki. Te będą trzy i znacznie się od siebie różnią, a do tego dochodzą jeszcze moce związane z technomancją. Konkretnie to kontrola elektryczności. Wygląda fajnie, a czy takie też będzie dowiecie się już 28 czerwca, kiedy premierę mają zarówno gra, jak i nasza recenzja.

The Technomancer - Survive on Mars (Gameplay)

Inne dwie gry swoje premiery już miały, ale teraz dzięki Techlandowi…

Deadlight: Director's Cut i Homeworld: Deserts of Kharak dostały wersje pudełkowe

Warto w tym miejscu dodać, że Deserts of Kharak otrzymamy w Edycji Morza Wydm, która dostępna jest tylko w naszym kraju i zawiera: artbook, drukowany poradnik, płytę ze ścieżką dźwiękową, trzy DLC i Deserts of Kharak Expedition Guide, czyli interaktywny przewodnik po świecie gry. Wygląda to bardzo fajnie.

Obraz

Jakoś niefajnie natomiast wygląda…

Warhammer 40K: Inquisitor – Martyr na gameplayu z E3

Na metalowy tyłek Omnisjasza! Nie wygląda to szczególnie porywająco. Walce brakuje dynamiki, a pojedynek z Helbrutem jest zupełnie pozbawiony polotu. Wbrew pozorom „czterdziechowe” pancerze wspomagane, nawet w wersjach dla śmiertelników, dają całkiem dużo swobody poruszania się i robienia uników. Tymczasem nasz bohater zachowuje się, jakby koledzy po fachu wsadzili mu coś w… no w to, co Omnisjasz ma metalowe.

8 Minutes of Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr Gameplay at E3 2016

To jeszcze bardzo wczesna wersja i mam nadzieję, że twórcy sporo poprawią. Szczególnie że po świetnym Battlefleet Gothic: Armada chcę więcej. Czasu jeszcze trochę jest, bo gra planowana jest na 2017 rok. Dziś natomiast…

Neo Tokyo zawitało do Rocket League

Wśród dodatków mamy cztery nowe pojazdy inspirowane tym anime, dwie nowe mapy, po sześć dekoracji na każdy z nowych samochodów, „showroom” w którym możemy podejrzeć zawartość premium, nowe rzadkie i bardzo rzadkie przedmioty do zdobycia i początek trzeciego sezonu rozgrywek.

Rocket League® - Neo Tokyo Trailer

Zostańmy jeszcze przy DLC, bo…

Fallout 4 dostał kolejny dodatek

Tym razem przyjdzie nam pobawić się w inżyniera, bo Contraptions Workshop wprowadzi do gry pasy transmisyjne, windy, zestawy do szklarni i magazynów oraz bramki logiczne. Spoko, oby sztuczna inteligencja gry nie wpadła na ten sam pomysł, co jej koleżanka z Elite: Dangerous i nie zaczęła tworzyć superbroni.

Obraz

Na koniec natomiast z cyklu "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie"

Maciek Kowalik pojechał na urlop i nikt nie wie gdzie. Nasza grupa mailowa milczy, bo to on zawsze był jej siłą napędową i w ogóle jakoś tak smutno bez niego. Maciu, gdziekolwiek teraz jesteś, odezwij się. Tęsknimy!

Obraz

Ponieważ w związku z jutrzejszymi urodzinami obiecano mu wieczorny seans Gwiezdnych Wojen, Rozchodniaczka polewał dziś z nieukrywaną radością,

Bartek Stodolny

I nawet nie przeszkadzało mu, że cały blok drze się, jakby Polacy grali w piłkę nożną i wygrywali.

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)