Rozchodniaczek: Mój Boże, ile tu trailerów

Rozchodniaczek: Mój Boże, ile tu trailerów

Rozchodniaczek: Mój Boże, ile tu trailerów
10.03.2017 20:00, aktualizacja: 11.03.2017 12:14

A was i tak interesuje tylko ostatni z nich.

Pierwsze screenshoty i obsada Guardians of the Galaxy

Telltale na swoim facebookowym profilu opublikowało pierwsze screenshoty z growej wersji Guardians of the Galaxy. Podało również nazwiska aktorów, którzy wcielą się w głównych bohaterów. I tak, będą to Scott Porter jako Star-Lord, Emily O’Brien jako Gamora, Nolan North jako Rocket, Brandon Paul Eells jako Drax i Adam Harrington jako Groot. Jeden obrazek zobaczyć możecie w nagłówku Rozchodniaczka, drugi poniżej, a po resztę to już sobie klikajcie na Facebooka.

325617969759859314

Bye-bye Boxboy z europejską datą premiery

Trzecia i ostatnia (jak sama nazwa wskazuje) część logicznej gry na 3DS-a doczekała się daty premiery na terenie Europy. Pojawi się w sklepach 23 marca. Niestety, razem z nią nie będzie sprzedawana figurka amiibo głównego bohatera – Qbby’ego, dostępna w Japonii. Adam Piechota przekonuje mnie, że kogokolwiek to obchodzi (czyt.: „jego”).

Goodbye! BoxBoy! debut gameplay

Mario Kart 8 Deluxe – trailer

Pozostając w klimacie gier na konsole Nintendo – japońska firma udostępniła zwiastun Mario Karta 8 w wersji na Switcha. Poniżej.

Premierowy zwiastun Styxa

Już za 14 dni premiera gry Styx: Shards of Darkness. Z tej okazji również zwiastun.

Styx: Shards of Darkness - Launch Trailer

Fragment rozgrywki z Sea of Thieves

Piracka gra sieciowa od Rare? Na wszystko co piękne i dobre, to chyba już ostatnia nadzieja dla Xboksa One (chociaż, oczywiście, będzie też na PC). Oby to było dobre. Pierwsze materiały wskazują na to, że naprawdę ma szansę. W wersję alfa grają poniżej developerzy.

Sea of Thieves Developer Gameplay #2: "This is Unacceptable!"

Wystartowało The Elder Scrolls: Legends

Karcianka bazująca na serii Elder Scrolls wraz z wersją 1.62.1 wyszła z bety i doczekała się oficjalnego startu na PC. Bethesda uspokaja, że wszystkie zdobycze i zakupy z wersji testowej pozostaną na kontach graczy. Jednocześnie twórcy wprowadzili możliwość składania zamówień przedpremierowych na pierwszą kampanie dla pojedynczego gracza.

The Elder Scrolls: Legends - Gameplay Overview

Flatout 4 – nowy zwiastun

Nowego materiału wideo doczekała się również czwarta część Flatouta. Jeżeli wyraźne inspiracje Rocket League są tym, czego potrzeba, by w dzisiejszych czasach utrzymała się samochodowa zręcznościówka z wybuchami, to NIECH TAK BĘDZIE.

FlatOut 4: Total Insanity - Gameplay Trailer | PS4

Battle Brothers wychodzi z Early Access

Niezależne taktyczne RPG w mrocznych, średniowiecznych klimatach wychodzi z wczesnego dostępu i zmierza w kierunku oficjalnej premiery. Zaplanowana ją na 24 marca. Nic wcześniej o tej grze nie słyszałem, ale przeglądając teraz zapowiedzi i opinie graczy stwierdzam, że powinienem. I wam też polecam.

Battle Brothers Announcement Trailer

Tera na PS4 i Xboksa One

Darmowe MMO, dostępne dotychczas tylko na PC – Tera – doczeka się w tym roku premiery na PS4 i Xboksie One. Mimo że komputerowa wersja oferuje już wsparcie dla pada, z myślą o konsolach obsługa zostanie przemodelowana i usprawniona. Gra ukazać ma się jeszcze w tym roku, a już tera (hi, hi) można się zapisywać do beta testów.

TERA: Coming to Playstation 4 and Xbox One in 2017

Zwiastun premierowy Mass Effecta: Andromedy

Już tylko 11 dni do premiery Mass Effecta: Andromedy! Z tej okazji zwiastun premierowy, o którym sam nie wiem co myśleć, bo z jednej strony doceniam odwagę, a z drugiej to jednak trochę kiczowate, więc lubić trzeba to niejako  ironicznie i z dystansu. A WY CO MYŚLICIE?

MASS EFFECT™: ANDROMEDA – Official Launch Trailer

Oraz sprawdzając, jak brzmi ten cytat z gwiazdami po polsku („oh my god, it’s full of stars” – „mój Boże, ile tu gwiazd”) przeczytałem, że wcale nie pada on na końcu filmowej Odysei Kosmicznej 2001 i trochę zniszczyło to mój świat,

Dominik Gąska

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)