Rozchodniaczek: MMO na komórkach, wirtualne baty i pikselowy kosmos

Rozchodniaczek: MMO na komórkach, wirtualne baty i pikselowy kosmos

Rozchodniaczek: MMO na komórkach, wirtualne baty i pikselowy kosmos
02.05.2016 20:00

A na początek bardzo dobra wiadomość dla czekających na Uncharted 4.

Uncharted 4 z darmowymi DLC do mutliplayera

Na blogu Playstation pojawiła się informacja na temat planowanych dodatków multiplayer do Uncharted 4. Od premiery do wiosny 2017 pojawić ma się szereg nowych map, broni, skórek dla postaci i innych. Co najważniejsze, nowe mapy i tryby rozgrywki będą udostępniane wszystkim za darmo. Płatne pozostaną jedynie dodatki kosmetyczne. Godne pochwały!

UNCHARTED 4: A Thief's End (5/10/2016) - Story Trailer | PS4

Final Fantasy XI na komórkach

Koreańska firma Nexon zamierza wskrzesić to starsze MMO w świecie Final Fantasy, czyli znaną jeszcze z Playstation 2 (i PC) „jedenastkę”. FF XI odżyje w formie gry na komórki, przeniesionej w całości do Unreal Engine 4. Całe przedsięwzięcie szykowane jest na razie na rynek koreański, pozostaje jednak nadzieja, że wydawca pokusi się również o podbicie rynków zachodnich. Mogłoby być ciekawie.

FINAL FANTASY XI: November 2015 Version Update Trailer (US)

Wirtualna rzeczywistość od From Software w 2017 roku

Japońskie studio odpowiedzialne za serię Dark Souls pracuje nad grą na Playstation VR – o tym wiemy już od tegorocznego Game Developers Conference. Teraz zaś, dzięki spostrzegawczości jednego z użytkowników Reddita, poznaliśmy jej planowaną datę premiery. Na znalezionym przez niego wideo, znajdującym się na oficjalnym kanale From Software jako Niepubliczne, pojawia się rok 2017 jako planowany termin wydania tego projektu.

Pikselowe No Man's Sky z Game Jamu

A właściwie nie No Man's Sky, tylko Normans Sky – ta pikselowa wariacja na temat przemierzania przestrzeni kosmicznej i odkrywania jej sekretów powstała w 10 godzin jako praca na Low Res Game Jam. Całość działa w rozdzielczości 64 x 64 piksele (warunek konkursu) i da się ją ukończyć w pół godziny, ale mimo tego pozwala na orbitowanie wokół i lądowanie na widocznych w przestrzeni kosmicznej ciałach niebieskich (na każdej z tych kropek możesz wylądować!). Jeżeli jesteście ciekawi – zobaczcie.

Battlefront świętuje dzień Gwiezdnych wojen

Z okazji 4 maja twórcy Battlefronta udostępnią na PC darmową wersje trial gry, pozwalającą na zabawę we wszystkich trybach z „podstawki” przez maksymalnie cztery godziny. Zaznaczają, że z oferty wyłączone jest DLC Outer Rim i „wszystkie przyszłe dodatki”, co wskazuje na to, że trial zostanie z nami na stałe. Dodatkowo posiadacze gry, którzy zalogują się do niej w tym dniu, otrzymają jednorazowy bonus w wysokości 4444 kredytów.

Star Wars Battlefront Gameplay Launch Trailer

Stardew Valley doczeka się mutliplayera

Pikselowe MMO-RPG inspirowane serią Harvest Moon ma się, według zapewnień jego twórcy, doczekać sieciowego trybu kooperacji. Jeżeli więc czekaliście na możliwość zaproszenia na swoją farmę znajomych, to się doczekacie. W bardziej przewidywalnej przyszłości ukazać ma się zaś uaktualnienie 1.1 do gry, wprowadzające m.in. więcej budynków, upraw i zawartości dla najbardziej doświadczonych graczy.

Ciepłego Rozchodniaczka z grilla serwował,

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)