Rozchodniaczek: Medal of Honor w telewizji, dodatki do Dying Light i przecieki o marcowym składzie Games with Gold

Strona głównaRozchodniaczek: Medal of Honor w telewizji, dodatki do Dying Light i przecieki o marcowym składzie Games with Gold
19.02.2016 18:00
Rozchodniaczek: Medal of Honor w telewizji, dodatki do Dying Light i przecieki o marcowym składzie Games with Gold
Maciej Kowalik
Maciej Kowalik

Mało? A graliście w The Witness? Bo będzie też o tym jak ta gra może zawładnąć człowiekiem.

bEChfKdh

Kolejna gra epizodyczna doczeka się pudełkowego wydania.

Wydawca Tales from the Borderlands szczególnie się z tym nie śpieszył, ale wszystkie odcinki - Gra o Tron pokazuje, że to nie jest takie oczywiste - wepchnie na płytę i rzuci do sklepów 22 kwietnia. Mowa o Europie. No i fajnie. Wiem, że niektórzy mają uczulenie na cyfrową dystrybucję, a zagrać TRZEBA.

Lords of the Fallen za darmo w marcu na X1?

bEChfKdj

Pamiętacie plotki o tym, że darmowy miałby być Sherlock? Źródło, które już kilka razy trafiło uzupełnia tamtą informację o plotę, że towarzyszyć będzie mu polskie Lords of the Fallen. I nie tylko. No, no - to z pewnością byłby najmocniejszy zestaw od dawna. O ile się potwierdzi...

Grim Fandango za grosze

Aktualny Humble Weekly Bundle nie jest może szczególnie szałowy, ale pozwala póki co dostać remaster Grim Fandango za mniej niż 4 dolary. Kto wie - może akurat czekałeś/aś na taką ofertę? Rzuć okiem.

Paweł Marchewka, prezes Techlandu zapowiedział wspieranie Dying Light dodatkami przez kolejny rok. Zacytujmy jego otwarty list do graczy:

Dying Light: The Following Enhanced Edition - Accolades Trailer

The Witness w prawdziwym świecie

bEChfKdp

W recenzji The Witness pisałem, że w pewnym momencie dosłownie wszędzie na wirtualnej wyspie zacząłem widzieć kształty i linie wskazujące, że mogę patrzeć na zakamuflowaną zagadkę. Ale nie ograniczało się to tylko do gry. The Witness widziałem w zasuwce na drzwiach czy w kształtach w telewizyjnym serialu. Okazuje się, że nie tylko ja.

326812333811521578

Powstała cała galeria pokazująca podejrzane elementy rzeczywistości, który wyglądają jakby wymknęły się z gry Jona Blowa. Śmieszno i straszno. Zwłaszcza jeśli widzieliście ukryte zakończenie The Witness. Ale dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam takiego fioła. Galerię znajdziecie tu.

A skoro już jesteśmy przy zderzeniu gier i rzeczywistości...

bEChfKdq

Irańska telewizja wykorzystała w przekazie materiał z Medal of Honor.

Jak donosi Eurogamer, Irańczycy twierdzą, że na poniższym materiale widzimy snajpera Hezbollahu, który eliminuje kilka celów. Gracze rozpoznali jednak jedenastą misję z Medal of Honor z 2010 roku.

Cóż, to nie pierwsza tego typu pomyłka.

Legion zwiększa wymagania.

bEChfKdr

Kolejny dodatek zmierza do World of Warcraft i nie obyło się bez podbicia wymagań sprzętowych dla gry. Nic strasznego, ale może ktoś faktycznie ma nieulepszany od dekady sprzęt, który służy mu jedynie za portal do świata MMO Blizzarda. Wtedy warto wiedzieć, jak wygląda sytuacja.

Wymagania minimalne: Intel Core 2 Duo E8500 lub AMD Phenom II X3 720, NVIDIA GeForce GT 440 or AMD Radeon HD 5670 lub Intel HD Graphics 5000; 2 GB RAM

Wymagania zalecane: Intel Core i5-3330 lub AMD FX-6300, NVIDIA GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon R7 260X, 4GB RAM

A na koniec...

bEChfKds

Quantum Break ozłocone. Po ostatniej medialnej szarży Microsoftu, w trakcie której Quantum Break wyskakiwało z lodówki, trudno byłoby spodziewać się czegoś innego. Kolejnych opóźnień nie będzie.

I to tyle na dzisiaj. Miłego weekendu!

Szpetnie przeklina pusty słoik na napiwki Maciej Kowalik

bEChfKef