Rozchodniaczek: Matt Damon pod strzechami, Hitler na odstrzał i czołgi w 4K

Strona głównaRozchodniaczek: Matt Damon pod strzechami, Hitler na odstrzał i czołgi w 4K
14.11.2016 20:32
Rozchodniaczek: Matt Damon pod strzechami, Hitler na odstrzał i czołgi w 4K
Patryk Fijałkowski
Patryk Fijałkowski
bDZBlmye

Ech, tutaj trzeba szkła poczyścić i krzesła poustawiać, a w Karnace czekają strażnicy do podduszenia... No, ale służba nie drużba - zapraszam na ostatniego.

bDZBlmxx

Czołgi w 4K i z HDR-em

World of Tanks doczekało się aktualizacji na PS4 Pro. Oprócz powyższych smakołyków fani dostali także nowe efekty graficzne - głównie w przypadku wody, bagien oraz nieba.

To jednak nie jedyne nowości od Panów Czołgów

bDZBlmxz

Otóż multiplayerowy Total War o podtytule Arena zostanie wydany przez Wargaming Alliance. Dlaczego Sega oddała ten tytuł gigantom od World of Tanks? Ano dlatego, że znają się oni jak nikt inny na sieciowych grach free-to-play. I coś czuję, że to bardzo dobra decyzja.

Kolejny rok taktycznych potyczek w Rainbow Six Siege

Twórcy potwierdzili, że nowa zawartość do gry będzie dodawana przez kolejne dwanaście miesięcy.

[ttpost url="https://twitter.com/Rainbow6Game/status/797921782514655232?ref_src=twsrc%5Etfw"]

bDZBlmxF

Och! Gra snajperska, w której można zabić Hitlera...

Który to już raz? Ale przyjemność pewnie będzie jak zwykle spora. O ile skusicie się na pre-order Sniper Elite 4, bo właśnie wtedy otrzymacie dodatkową misję "Cel: Führer". Premiera gry 14 lutego 2017.

Kolejny growy akcent na giełdzie

Kilka dni temu Paweł pisał, że są plany stworzenia indeksu WIG- gry, a dzisiaj doszedł kolejny solidny powód - polski T-Bull. Firma, która z wielkim powodzeniem zajmuje się grami mobilnymi, weszła na GPW.

bDZBlmxG

Każdy może być Mattem Damonem

Wszystko za sprawą "VR-owego doświadczenia" na podstawie hollywoodzkiego filmu na podstawie mniej hollywoodzkiej powieści. Chętni zwiedzą Mars już 15 listopada - o ile posiadają PlayStation VR albo HTC Vive'a. Wsparcie dla Oculusa nadejdzie później.

The Martian: VR Experience | 360 Video | Get it Now

Wybieracie się na Video Games Live?

bDZBlmxH

Bo koncerty odbędą się w katowickiej siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia jużw dniach 15 i 16 listopada. Jeśli jesteście fanami muzyki z gier to na pewno warto - tak było rok temu. Śpieszcie się, bo miejsc już niewiele.

"Te piękne czarne oczy" Odmieńca

Bethesda wrzuciła zwiastun przybliżający jedną z najciekawszych postaci Dishonored 2. W samą grę zagrywam się, kiedy tylko mogę i jak wszystko dobrze pójdzie, recenzja pojawi się na stronie niebawem. Ale już teraz, po dobrych kilkunastu godzinach, mogę powiedzieć, że jest to z pewnością diabelnie dobra gra.

Dishonored 2 – The Outsider and the Void (PEGI)

A pamiętacie o niezwykle ciekawym Mosaic?

bDZBlmxI

Wspominaliśmy o tym tytule, polewając w marcu, a teraz dowiedzieliśmy się, że zapowiedziana na PC gra pojawi się również na PS4.

Mosaic – Teaser Trailer | PS4

Polał, myśląc o tym, że ewidentnie za dużo gra w Dishonored 2, bo kiedy godzinę temu szedł przez Warszawę i zobaczył naprzeciw siebie pana ze straży miejskiej, przestraszył się, że jest na widoku,

Patryk Fijałkowski

bDZBlmyv