Rozchodniaczek: Mario biegnie, snajperzy strzelają, gry tanieją

Rozchodniaczek: Mario biegnie, snajperzy strzelają, gry tanieją

Rozchodniaczek: Mario biegnie, snajperzy strzelają, gry tanieją
23.12.2016 20:07, aktualizacja: 23.12.2016 20:24

Dzieją się dobre rzeczy!

Wielka wyprzedaż w sklepie PlayStation

Jak ogłosiło Sony, w cyfrowym sklepie PlayStation rozpoczęła się właśnie styczniowa wyprzedaż, ponieważ kto by tam patrzył w kalendarz. Ma to być największa tego typu akcja w historii marki. Wśród gier, które można teraz kupić taniej, znalazły się m.in. FIFA 17, Battlefield 1, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration i Ratchet & Clank. Pełna lista tytułów objętych promocja na oficjalnym blogu PlayStation.

Ratchet & Clank - Story Trailer | PS4

Beamdog szuka testerów

Studio odpowiedzialne za odświeżone wersje Baldur’s Gate’a I i II, Beamdog, szuka testerów do swojej nowej gry. Na razie nic na jej temat nie wiadomo, ale z treści ogłoszenia o pracę można się domyślać, że może chodzić o kolejną przygodę w świecie Forgotten Realms – albo przynajmniej o jakąś inną grę fantasy. Studio szuka bowiem „poszukiwaczy przygód, wojowników, łotrzyków, czarodziejów, druidów, kleryków, łowców, mnichów i szamanów”.

Baldur's Gate: Enhanced Edition 1.3 Trailer

50 milinów pobrań Super Mario Run Pierwsza pełnoprawna komórkowa gra od Nintendo została już pobrana przez ponad 50 milionów osób na całym świecie. Z tej okazji producent nagrodził użytkowników 10 darmowymi Rally Ticketami (wykorzystywane są one do rozgrywek multiplayer).

Super Mario Run - Announcement Trailer

Crypt of the Necrodancer z DLCPołączenie rogalika z grą muzyczną, o którym nie wiem czemu nikt mi dotąd nie powiedział, doczeka się dodatku. DLC zatytułowane Amplified toczyć się będzie przed wydarzeniami z podstawowej gry. Twórcy udostępnią je najpierw jako Early Access, by – podobnie jak w przypadku „podstawki” – dzięki opiniom i reakcjom graczy jak najlepiej je dopracować.

Crypt of the NecroDancer: AMPLIFIED DLC trailer

Nowy trailer Sniper Elite 4

Najnowszy zwiastun czwartego Sniper Elite koncentruje się na postaci głównego bohatera gry. Wszyscy, którym jeszcze się nie znudziło wcielanie się w snajpera, będą w nią mogli zagrać już 14 lutego.

Sniper Elite 4 - "Karl Fairburne" Trailer

GRID za darmo w Humble Bundle Store

Gra nie jest nowa, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby! Chcecie się pościgać za darmo? Wystarczy udać się na stronę sklepu Humble Bundle!

GRID Trailer

Rozdchodniaczka polał jak co piątek,

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)