Rozchodniaczek: Mario biegnie, snajperzy strzelają, gry tanieją

Rozchodniaczek: Mario biegnie, snajperzy strzelają, gry tanieją
23.12.2016 20:07
Rozchodniaczek: Mario biegnie, snajperzy strzelają, gry tanieją

Dzieją się dobre rzeczy!

Wielka wyprzedaż w sklepie PlayStation

Jak ogłosiło Sony, w cyfrowym sklepie PlayStation rozpoczęła się właśnie styczniowa wyprzedaż, ponieważ kto by tam patrzył w kalendarz. Ma to być największa tego typu akcja w historii marki. Wśród gier, które można teraz kupić taniej, znalazły się m.in. FIFA 17, Battlefield 1, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration i Ratchet & Clank. Pełna lista tytułów objętych promocja na oficjalnym blogu PlayStation.

Ratchet & Clank - Story Trailer | PS4

Beamdog szuka testerów

Studio odpowiedzialne za odświeżone wersje Baldur’s Gate’a I i II, Beamdog, szuka testerów do swojej nowej gry. Na razie nic na jej temat nie wiadomo, ale z treści ogłoszenia o pracę można się domyślać, że może chodzić o kolejną przygodę w świecie Forgotten Realms – albo przynajmniej o jakąś inną grę fantasy. Studio szuka bowiem „poszukiwaczy przygód, wojowników, łotrzyków, czarodziejów, druidów, kleryków, łowców, mnichów i szamanów”.

Baldur's Gate: Enhanced Edition 1.3 Trailer

50 milinów pobrań Super Mario Run Pierwsza pełnoprawna komórkowa gra od Nintendo została już pobrana przez ponad 50 milionów osób na całym świecie. Z tej okazji producent nagrodził użytkowników 10 darmowymi Rally Ticketami (wykorzystywane są one do rozgrywek multiplayer).

Super Mario Run - Announcement Trailer

Crypt of the Necrodancer z DLCPołączenie rogalika z grą muzyczną, o którym nie wiem czemu nikt mi dotąd nie powiedział, doczeka się dodatku. DLC zatytułowane Amplified toczyć się będzie przed wydarzeniami z podstawowej gry. Twórcy udostępnią je najpierw jako Early Access, by – podobnie jak w przypadku „podstawki” – dzięki opiniom i reakcjom graczy jak najlepiej je dopracować.

Crypt of the NecroDancer: AMPLIFIED DLC trailer

Nowy trailer Sniper Elite 4

Najnowszy zwiastun czwartego Sniper Elite koncentruje się na postaci głównego bohatera gry. Wszyscy, którym jeszcze się nie znudziło wcielanie się w snajpera, będą w nią mogli zagrać już 14 lutego.

Sniper Elite 4 - "Karl Fairburne" Trailer

GRID za darmo w Humble Bundle Store

Gra nie jest nowa, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby! Chcecie się pościgać za darmo? Wystarczy udać się na stronę sklepu Humble Bundle!

GRID Trailer

Rozdchodniaczka polał jak co piątek,

Dominik Gąska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)