Rozchodniaczek: Lubiący promocje bazyliszek z potrzebą prędkości i hakującym zabójcą w tle

Strona głównaRozchodniaczek: Lubiący promocje bazyliszek z potrzebą prędkości i hakującym zabójcą w tle
09.11.2016 20:00
Rozchodniaczek: Lubiący promocje bazyliszek z potrzebą prędkości i hakującym zabójcą w tle
Bartosz Stodolny
Bartosz Stodolny

Fajny ten dzisiejszy Rozchodniaczek. Trochę trailerów, sporo dobrych gier za grosze, albo wręcz za darmo, no i mogłem koleżeńsko podroczyć się z Piechotą.

bEEbpcNx

Gry na Unreal Engine w najnowszym Humble Bundle

Za grosze kupimy Killing Floor, Dangerous Golf i Shadow Complex Remastered. Za trochę więcej groszy (4,09 dolara na chwilę pisania Rozchodniaczka) dodamy do swojej biblioteki Zaginięcie Ethana Cartera, The Mean Greens - Plastic Warfare i wcale nie tak świetny Adr1ft. Wersja "na bogato", na którą przyjdzie nam wydać 10 dolców to dodatkowo Wczesny Dostęp do The Culling.

The Culling Announcement Trailer

Electronic Arts rejestruje nazwę Need for Speed Arena

bEEbpcNz

I tyle na razie wiemy. Poza tym będzie to gra online, ale dziś nikogo nie powinno to dziwić. W sumie zgadza się to z tym, co mówili jakiś czas temu twórcy ostatniego NFS-a, studio Ghost Games - nowy Need for Speed pojawi się najwcześniej w 2017 roku.

325638051634624476

Szykujcie portfele, wyprzedaż na Steamie coraz bliżej

Jesienna wystartuje już 23 listopada i potrwa do 29 listopada. Zimowa natomiast odbędzie się w dniach 22.12 - 2.01. Informacja pochodzi od niejakiego "lashmana", który już wielokrotnie pokazał, że jest wiarygodnym źródłem przecieków, jeśli chodzi o Steama. Ciekawe, czy znowu będzie rekord. No i czy Adam P. nie płacze już gdzieś w kącie, bo na konsolach takich fajnych promocji nie ma (wybaczcie ten przytyk, ale skoro Adaś mi, to ja Adasiowi).

Yesterday Origins ze zwiastunem premierowym

bEEbpcNF

To taka ciekawa gra, w której wcielamy się w nieśmiertelnego faceta. No prawie, bo może umrzeć, ale zawsze się odradza. Problem w tym, że podczas tego procesu traci pamięć. Więcej nie zdradzę, bo w okolicach 11 listopada Patryk opublikuje swoją recenzję.

Yesterday Origins | Launch Trailer | Microids & Pendulo Studios

Lubicie dostawać prezenty od wydawców?

Jeśli tak, to ucieszycie się na wieść, że Far Cry: Blood Dragon jest już dostępny do pobrania za darmo z uPlaya, a wszystko w ramach urodzin Ubisoftu. Oby nie była to ostatnia rocznica świętowana niezależnie, bo Vivendi nie śpi.

Far Cry 3 Blood Dragon Launch Trailer [North America]

To jednak nie wszystko, bo jeśli płacicie abonament EA Access (na Xboksie One) albo Origin Access (na PC) możecie już zagrać w Mirror's Edge: Catalyst. Nieźle, skoro gra niedawno miała premierę, no ale co tu się oszukiwać - nie urwała. Wieść gminna niesie też, że jeszcze w tym roku do usługi zawita Battlefront. I gdzie teraz jest twoje PS4, Piechota? (Ojej! Powiedziałem to na głos?)

bEEbpcNG

A Yakuza będzie miała swój serial

Tak powiedzieli ludzie z Segi podczas livestreamu Yakuzy 6. Adam w naszym systemie do zarządzania tematami tekstów umieścił komentarz będący onomatopeją czynności polegającej na wykonywaniu ruchów posuwistych dłonią po... no chyba wiecie po czym. Wracając natomiast do serialu, to jeśli 7 grudnia ktoś z was będzie akurat w Japonii i znajdzie się wśród 66 szczęśliwców, może wejść do kina na specjalny pokaz, podczas którego zobaczy pierwszy zwiastun produkcji. Wystarczy zapisać się tutaj.

Nowa plansza w Street Fighterze 5 zabierze nas w przestworza

Bo będziemy się tłuc na grzbiecie lecącego samolotu. Nawet fajnie to wygląda.

SFV - Skies Of Honor Stage preview and BGM

No to jeszcze szybko zwiastun premierowy Watch Dogs 2

bEEbpcNH

Premiera co prawda w przyszłym tygodniu, ale kto Ubisoftowi zabroni?

Watch Dogs 2 – Launch Trailer | Ubisoft [NA]

A wiedzieliście, że w odróżnieniu od jedynki, ta część może być naprawdę ciekawa i z fajnym bohaterem? Ale z preorderami nadal się wstrzymujcie.

Ależ obrodziło tymi zwiastunami premierowymi

bEEbpcNI

Teraz Dishonored 2, które pojawi się już 11 listopada. Nasza recenzja nie pojawi się 11 listopada, bo Bethesda przestała lubić prasę.

Dishonored 2 - Official Launch Trailer

A zakończymy Bazyliszkiem

Tym od Allegro, przygotowanym w ramach cyklu "Legendy Polskie". Był już Smok Wawelski, był Twardowski, potem jeszcze raz Twardowski, a teraz Bazyliszek. Ciekawe, czy w przyszłości będzie coś o Lechistanie...

Legendy Polskie. Film Operacja Bazyliszek. Allegro

Wysmarował się musztardą i stwierdził, że z Piechotą jest już kwita

Bartek Stodolny

bEEbpcOv