Rozchodniaczek, który wniesie w wasze życie odrobinę Cywilizacji

Rozchodniaczek, który wniesie w wasze życie odrobinę Cywilizacji

Rozchodniaczek, który wniesie w wasze życie odrobinę Cywilizacji
Maciej Kowalik
28.11.2017 20:00

Choć jest też Wojna Totalna, gdyby ktoś wolał ten typ zabawy.

Gazillion Entertainment oficjalnie zamknięte

Doniesienia o wcześniejszej śmierci MMO z bohaterami Marvela i zwolnieniu pracowników studia były zbyt konkretne, by się nie potwierdzić. No i...

Session ufundowane

Tu też nie ma niespodzianki, bo autorzy podeszli do sprawy właściwie. Udostępnili bardzo wczesne demko, pokazali ładne obrazki i uderzyli w tęsknotę za następcą Skate. Od 24 godzin, deklarowane wpłaty wędrują już na konto dodatkowych celów.

Session - Kickstarter Launch Trailer

Assassin's Creed Rogue na PS4 i Xboksa One?

Oto plotka, którą zabić trudniej niż legendę Czarnobrodego. Ale skoro jesteśmy w podsumowaniu wiadomości drobnych, to czemu znów jej nie ożywić. Tak jak zrobiły to trzy włoskie sklepy. Jeden z nich przewiduje premierę 15 marca i cenę 30 euro. Inny twierdzi, że premiera odbędzie się 3 dni później. W niedzielę...

A Hat in Time z datą na PS4 i Xboksa One

Pecetowa wersja platformówki zebrała bardzo dobre noty, ale jej konsolowe wydania zostały opóźnione. Na szczęście i tak zagramy w tym roku. Ba, gra trafi na konsole za tydzień - w mikołajki. Zobaczcie jaka jest urocza.

A Hat in Time - Cute-as-Heck Accolades Trailer

Xboksowe promocje

Po "czarnym" szaleństwie nowa porcja przecen nie robi już wielkiego wrażenia, ale Wonder Boy: The Dragon's Trap za mniej niż pięć dyszek, Seasons After Fall za mniej niż trzy dychy czy Shines: The Lightning Kingdom w cenie 42,90 zł to przyjemne oferty. Jest też szansa nadrobić Conana na Xboksie 360.

Komu potrzeba trochę radości?

ODE - Launch trailer

325549923654513266

Ode zaskoczyło nawet Uplay, bo tylko tam można grę kupić. Na zachodzi kosztuje niecałe 8 dolarów. W polskiej wersji sklepu... prawie 300 złotych. Ciekawe czy do momentu publikacji wpisu zostanie to już naprawione.

Hand of Fate 2 rozda na Xboksie One w piątek

Sequel ciekawej mieszaniny gatunków jest na PS4 dostępny już od jakiegoś czasu, ale wersja Xboksowa zaliczyła opóźnienie. Ale już wszystko gotowe i nic nie powstrzyma jej przed premierą w pierwszy dzień grudnia.

Sid Meier’s Civilization VI: Rise and Fall zapowiedziane

Dodatek trafi do sprzedaży 8 lutego, ale autorzy obiecują że nie będzie przeznaczony tylko dla weteranów Cywilizacji. Choć i oni mają znaleźć w nim wystarczającą liczbę nowinek, dotyczących zarządzania miastami, dyplomacji czy strategii, by znów odpalić grę. W bonusie do tej informacji mam dla was klimatyczny zwiastun.

Civilization VI: Rise and Fall Expansion Announcement Trailer [PL]

A skoro mowa o zwiastunach ze szczyptą historii...

Oto filmik prezentujący Empire Divided - najświeższy dodatek do wcale nie najnowszego Total Wara. By zagrać w dostępne od 30 listopada rozszerzenie będziecie potrzebować Total War: Rome 2.

Total War: ROME II - Empire Divided Trailer

Chcesz się pobawić Przeznaczeniem?

Jeśli nie wystarczyła Wam beta Destiny 2, to znów jest okazja, by za darmo pobawić się najnowszą strzelaniną Bungie. Firma udostępniła wersję próbną na wszystkich platformach. Na zwiedzenie czekają dwa światy, starcia w tyglu i siedem poziomów do zdobycia. W momencie pisania tych słów, nie widzę jeszcze tej wersji do pobrania, ale może pojawi się później.

Destiny 2 - Free Trial Trailer

Ciężko wzdycha, zastanawiając się czy będzie miał ochotę wybudzać swojego Strażnika z zimowego snu po premierze dodatku Klątwa Ozyrysa,

Maciej Kowalik

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)