Rozchodniaczek, który rozdaje pieski za darmo

Strona głównaRozchodniaczek, który rozdaje pieski za darmo
07.11.2017 20:00
Rozchodniaczek, który rozdaje pieski za darmo
Maciej Kowalik
Maciej Kowalik

Dobra wiadomość jest taka, że Dreams żyje.

Wymykające się klasyfikacjom coś od Media Molecule zostanie pokazane w grudniu, na PlayStation Experience. Przy czym trzeba dodać, że to to wciąż nie ma daty premiery.

A skoro mowa o PlayStation Experience

8-10 grudnia. Anahaim Convention Centre w Kalifornii. To tam wydarzy się cała impreza. Choć ponoć w tym roku lepiej nie spodziewać się zapowiedzi pokroju The Last of Us 2. Ale może i tak coś ciekawego firma dorzuci do tytułów pokazywanych w Paryżu.

Pacz Pieseły za darmo

Oczywiście tylko na PC i przez ograniczony czas. Ot, upominek od Ubisoftu, który stara się w ten sposób zachęcić was do założenia konta w serwisie Uplay. Przynęta zniknie w przyszły poniedziałek.

Horyzont mój widzę dziki

Bo to już ten dzień. Dzień premiery dodatku do Frozen Wilds do Horizon Zero Dawn. Dość... zimowego.

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds - Launch Trailer | PS4

Beta Injustice 2 wystartowała na PC

Za pecetowy port odpowiadają rodacy z Qloc, więc przetestujcie go porządnie. Również po to, by pokazać Warnerowi, że wydanie gry na PC nie musi być klęską.

Namco Bandai kocha Switcha

Wydawca jest zaskoczony aż takim tempem sprzedaży konsoli Nintendo. Zaskoczony i trochę rozczarowany brakiem własnych gier.

Ale co sie odwlecze... Firma zapewnia, że jej marki trafią na ten sprzęt. Nie mówi jakie. Ale przecież From Software chwaliło się już działającym na Switchu silnikiem Dark Souls 3.

Muszę być szybki

Jak premierowy zwiastun Sonic Forces. Tej oficjalnej, pełnoprawnej gry, która wydaje się jednak zgarniać gorsze recenzje niż Sonic Mania. No kto by się spodziewał. A premiera dziś.

Sonic Forces - Launch Trailer

Trzymajcie się ciepło - już niedługo święta,

życzy Maciej Kowalik

Udostępnij:
Komentarze (3)