Rozchodniaczek: Który Ezio ładniejszy, gramy za darmo w Rainbow Six: Siege i czekamy na darmowy weekend Overwatch

Rozchodniaczek: Który Ezio ładniejszy, gramy za darmo w Rainbow Six: Siege i czekamy na darmowy weekend Overwatch

Rozchodniaczek: Który Ezio ładniejszy, gramy za darmo w Rainbow Six: Siege i czekamy na darmowy weekend Overwatch
Maciej Kowalik
10.11.2016 20:00

A na Xboksie One wylądował Skate 3.

Jak wygląda Ezio Collection?

Premiera zestawu zawierającego Assassin's Creed 2, Brotherhood i Revelations już w przyszłym tygodniu, Ubisoft postanowił więc pokazać światu jak trylogia Ezio wypiękniała. Pamiętajcie, że to jedyna growa odsłona Assassin's Creed na jaką możemy liczyć w tym roku.

Assassin's Creed The Ezio Collection: Gameplay Comparison | Ubisoft [NA]

Wielka włóczęga w Firewatch

Po wersji Xboksowej, teraz gra również na PC i PS4 wzbogaciła się w tryb Free Roam pozwalający poszwendać się po Parku Narodowym Shoshone w palącym słońcu amerykańskiego Wyoming. Gdybyście nie dysponowali w domu kominkiem, a mróz za oknem zaczął doskwierać. Na konsoli Sony gra dostała też aktualizację, pozwalającą czerpać jej z mocy PS4 Pro. Efektem są krótsze loadingi, lepsza widoczność, więcej detali, a na telewizorach 4K rozdzielczość podbita do WQHD.

Do niedzieli każdy na PC i PS4 może zagrać w Rainbow Six: Siege za darmo

Ubisoft przypomina w ten sposób o swojej grze w przeddzień premiery nowego dodatku. Szkoda, że zapomniał o posiadaczach Xboksów One.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Free week-end on PC & PS4 [UK]

GIF-y z PS4 prosto na Twittera

Sharefactory - aplikacja do tworzenia własnych multimediów na PS4 doczekała się aktualizacji do numerka 2.0. Jedną z największych nowinek jest możliwość tworzenia trwających do 10 sekund gifów od razu na konsoli.

SHAREfactory | Version 2.0 Details | PS4

Za tydzień gramy w Overwatch za darmo

Blizzard ogłosił, że 18 listopada wystartuje kolejny "darmowy weekend", w trakcie którego każdy będzie mógł od rana do nocy łupać w Overwatcha. Zarówno na PC, jak i konsolach. Idealna okazja, by sprawdzić czy aby Sombra na pewno nie jest postacią, którą Blizz stworzył specjalnie dla nas. Choć akurat dla nowicjuszy raczej się nie nadaje.

Historia Sombry | Overwatch (PL)

Gearbox oficjalnie wspiera sobotni Battleborn Day

O tej oddolnej inicjatywie fanów informowałem tutaj. Teraz wiemy już, jak konkretnie Gearbox ma zamiar uświetnić ten dzień.

Najważniejszym wkładem developera będzie odblokowanie wszystkich 29 herosów dla każdego gracza, niezależnie od jego poziomu. Wszystkie skórki i gesty będą o 20% tańsze. Nie zabraknie okazji do grania z autorami, zdobywania podwójnej ilości punktów doświadczenia i kredytów oraz specjalnej playlisty z ulubionymi trybami i mapami. Co więcej - na Reddicie gracze organizują się w ramach grup BattleBros, by pomagać zieloniutkim w temacie wycisnąć w to specjalne święto jak najwięcej radochy z gry.

Skate 3 na Xboksie One 

Obraz

Wang na wolności

Obraz

Jak czytamy w informacji prasowej od Devolver Digital:

[...]niemiecka rządowa komisja do spraw “mediów szkodliwych dla młodzieży” rozpatrzyła ponownie przypadek klasycznej części serii Shadow Warrior, dopuszczając ponownie grę – oraz jej remaster, Shadow Warrior Classic Redux – do dystrybucji na terenie Niemiec.

A jako, że każda okazja jest dobra, by złapać coś po niższej cenie, o wyjściu Wanga na wolność informujemy z uwagi na promocje na Steamie i GOG. Shadow Warrior Classic Redux można wyrwać tam do końca weekendu za mniej niż 9 złotych. Warto. Zwłaszcza, że sequel jest jedną z najlepszych gier bieżącego roku.

Ostatniego w tym tygodniu Rozchodniaczka przygotowywał, podśpiewując sobie po cichu pewien mało znany utwór formacji Wham!,

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)