Rozchodniaczek, którego trzeba słuchać GŁOOOOOOŚNO

Rozchodniaczek, którego trzeba słuchać GŁOOOOOOŚNO25.05.2017 20:00
Rozchodniaczek, którego trzeba słuchać GŁOOOOOOŚNO
Maciej Kowalik

Umc, umc, umc.

Powtórzeniem tej onomatopei trochę się wyzłośliwiam, bo wolę gitary od elektroniki, ale jest jednak kilka świętości, na które ręki podnosić nie można. Jedną z nich są pewnie ścieżki dźwiękowe z Wipeoutów. A Skoro Wipeout Omega Collection łączy trzy gry, to...

To zapiszcie album i tylko proszę byście jutro w drodze do pracy nie przesadzali z prędkością. Na wszystko jest czas i miejsce.

325602150506182620

Póki co, tylko wersji pecetowej choć jedynka trafiła też na konsole. Sequel od dłuższego czasu jest szlifowany w ramach Wczesnego Dostępu na Steamie. Wyjdzie z niego 14 września. Akurat, gdy wykorzystacie w szkole wszystkie nieprzygotowania.

Weekend z Fallout 4 za darmo

No, kto by na to nie czekał. Mało która gra tak dzieli graczy, których kumple i koleżanki boją się dołączać do jednego z dwóch obozów. No to w najbliższy weekend każdy będzie mógł zagrać za darmo. I to na wszystkich platformach. Śmiało, najpewniej już możecie ściągnąć grę.

Magikarp Jump również u nas

Kto mówił, że Pokemon Company nie ma poczucia humoru? Czy firma go pozbawiona stworzyłaby Magikarp Jump na iOS i Androida? Pozwolę sobie wątpić. A grę znajdziecie już w polskich wersjach sklepów Apple i Google. Jest, rzecz jasna, darmowa.

Jump into Action with Magikarp Jump!

Piksele, tajemnica, wskazywanie i klikanie

Oto Darkside Detective. A oto jego zwiastun.

The Darkside Detective - Release Date Trailer

Autorzy nazywają grę "mikroprzygodą", więc kolejnego Monkey Island czy Thimbleweed Park spodziewać się nie należy. Ale wygląda intrygująco. Premiera 27 lipca.

Premierowy zwiastun Rime

Cóż, śliczny i treściwy. Szkoda, że z tych kilku osób w redakcji, które grały w Rime nikt nie zamierzał walczyć z Pawłem o podwyższenie oceny.

Tannenberg czyli nowe Verdun

Autorzy drugiego z tytułów zapowiedzieli jego samodzielne rozszerzenie, które przeniesie akcję na front wschodni.

Tannenberg - Official Reveal Trailer

Rozchodniaczka sam chlusnął, gdy przypomniał sobie jak grało się w Verdun na konsolach,

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)