Rozchodniaczek, którego trzeba słuchać GŁOOOOOOŚNO

Rozchodniaczek, którego trzeba słuchać GŁOOOOOOŚNO

Rozchodniaczek, którego trzeba słuchać GŁOOOOOOŚNO
Maciej Kowalik
25.05.2017 20:00, aktualizacja: 25.05.2017 22:45

Umc, umc, umc.

Powtórzeniem tej onomatopei trochę się wyzłośliwiam, bo wolę gitary od elektroniki, ale jest jednak kilka świętości, na które ręki podnosić nie można. Jedną z nich są pewnie ścieżki dźwiękowe z Wipeoutów. A Skoro Wipeout Omega Collection łączy trzy gry, to...

To zapiszcie album i tylko proszę byście jutro w drodze do pracy nie przesadzali z prędkością. Na wszystko jest czas i miejsce.

Obraz

Póki co, tylko wersji pecetowej choć jedynka trafiła też na konsole. Sequel od dłuższego czasu jest szlifowany w ramach Wczesnego Dostępu na Steamie. Wyjdzie z niego 14 września. Akurat, gdy wykorzystacie w szkole wszystkie nieprzygotowania.

Weekend z Fallout 4 za darmo

No, kto by na to nie czekał. Mało która gra tak dzieli graczy, których kumple i koleżanki boją się dołączać do jednego z dwóch obozów. No to w najbliższy weekend każdy będzie mógł zagrać za darmo. I to na wszystkich platformach. Śmiało, najpewniej już możecie ściągnąć grę.

Magikarp Jump również u nas

Kto mówił, że Pokemon Company nie ma poczucia humoru? Czy firma go pozbawiona stworzyłaby Magikarp Jump na iOS i Androida? Pozwolę sobie wątpić. A grę znajdziecie już w polskich wersjach sklepów Apple i Google. Jest, rzecz jasna, darmowa.

Jump into Action with Magikarp Jump!

Piksele, tajemnica, wskazywanie i klikanie

Oto Darkside Detective. A oto jego zwiastun.

The Darkside Detective - Release Date Trailer

Autorzy nazywają grę "mikroprzygodą", więc kolejnego Monkey Island czy Thimbleweed Park spodziewać się nie należy. Ale wygląda intrygująco. Premiera 27 lipca.

Premierowy zwiastun Rime

Cóż, śliczny i treściwy. Szkoda, że z tych kilku osób w redakcji, które grały w Rime nikt nie zamierzał walczyć z Pawłem o podwyższenie oceny.

Tannenberg czyli nowe Verdun

Autorzy drugiego z tytułów zapowiedzieli jego samodzielne rozszerzenie, które przeniesie akcję na front wschodni.

Tannenberg - Official Reveal Trailer

Rozchodniaczka sam chlusnął, gdy przypomniał sobie jak grało się w Verdun na konsolach,

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)