Rozchodniaczek: Konsolowy Carmageddon, ploty o reedycji BioShocków i obietnice na temat Gears of War 4

Rozchodniaczek: Konsolowy Carmageddon, ploty o reedycji BioShocków i obietnice na temat Gears of War 4

Rozchodniaczek: Konsolowy Carmageddon, ploty o reedycji BioShocków i obietnice na temat Gears of War 4
Paweł Olszewski
22.02.2016 21:54

Trochę faktów, trochę plotek. Jak to przy rozchodniaczkach bywa.

Carmageddon: Reincarnation wpadł w poślizg. Na tyle spory, że mimo wcześniejszych zapowiedzi nie dojechał na PlayStation 4 i Xboksa One. Carmageddon: Max Damage to jednak zmieni, pytanie tylko, po co? Za grę odpowiada wszak ta sama ekipa, która popełniła poprzednią wersję na PC. A sama gra też nie wygląda o wiele lepiej. No ale cóż, kto im zabroni? Premiera "wkrótce".

Carmageddon: Max Damage Announcement Trailer

Reedycja BioShocków?

The BioShock Collection pojawił się w pewnym afrykańskim sklepie internetowym już w zeszłym roku. Teraz brazylijska organizacja ratingowa, czyli tamtejsze PEGI, oceniło grę. Coś musi być więc na rzeczy. Trzymamy kciuki i czekamy - kolekcja miałaby wyjść aż na 5 platform.

Quantum Break ozłocone

A to oznacza, że gra trafiła do tłoczni i już nic nie zagraża jej kwietniowej premierze. Co ciekawe, gra jest już do ściągnięcia w tzw. pre-loadzie na Xboksie One. Już teraz można zająć więc sobie na dysku niemal 45GB miejsca, żeby w dniu premiery mieć już wszystko gotowe do zabawy.

Gears of War 4 ma być olśniewający

Rod Fergusson powiedział, że Gears of War 4 będzie dla Xboksa One tym, czym "jedynka" była dla Xboksa 360. Dodał też, że 60 fps-ów w multi Ultimate Edition sporo ich nauczyło i zamierzają przenieść to doświadczenie do "czwórki". Ciekawe, czy znowu tylko do multi, czy też do single'a? I ciekawe, czy w tym tygodniu usłyszymy o Gearsach na PC?

Jeszcze trochę Adr1ft

ADR1FT Clair de lune Trailer

Do premiery coraz bliżej. Zarówno gry, jak i gogli VR, z których skorzysta. Czekam. Po tym trailerze będziecie już wiedzieć, dlaczego.

Kojarzycie First Wonder?

Duchowego spadkobiercę Giants: Obywatela Kabuto? Gra jednak nie powstanie. Nie została sfinansowana na Kickstarterze. Twórcom nie udało się też zainteresować nią żadnego wydawcy, klamka więc zapadła. Czasy Giants i MDK minęły już bezpowrotnie.

Arbiter z serii Halo pojawi się w Killer Instinct

Killer Instinct Arbiter Trailer

Rozchodniaczka zrobił (takiego, że aż Patryk i Maciu się pochorowali)

Paweł Olszewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)