Rozchodniaczek: kinowy sequel Assassin's Creed i ponad milion rakietowych graczy na Xboksie One

Rozchodniaczek: kinowy sequel Assassin's Creed i ponad milion rakietowych graczy na Xboksie One
Patryk Fijałkowski

07.03.2016 21:19, aktual.: 08.03.2016 09:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za to w BioWare robi się coraz mroczniej. Kolejna osoba wkrótce opuści studio.

Rocket League to hicior. Nie inaczej jest na Xboksie One

Wydany na konsoli Microsoftu niecałe trzy tygodnie temu już może pochwalić się liczbą ponad miliona graczy. Czy ktoś wątpił w imponujący wynik tej szalonej gry sportowej?

Kolejna osoba opuszcza BioWare

Co na to Mass Effect: Andromeda? Nie mamy pojęcia, ale pozostaje mieć nadzieję, że gra nie ucierpi na tych niepokojących zmianach w składzie. Najpierw odszedł Chris Wynn, potem główny scenarzysta Chris Schlerf, a teraz o swojej rezygnacji poinformowała Cameron Harris, która pełniła funkcję starszego redaktora, a wcześniej pracowała m.in. przy Dragon Age: Inkwizycja czy Gears of War 3. Harris w połowie kwietnia opuści nie tylko BioWare, ale i branżę gier. Trudno w tej sytuacji nie zadawać sobie pytania: czy coś złego dzieje się przy tworzeniu Andromedy?

Gadanie o Alanie Wake'u 2 powoli zaczyna przypominać dramaty z Half-Lifem 3

Świat ożywił się, kiedy zarejestrowano znak towarowy Alan Wake's Return, a potem spochmurniał, gdy okazało się, że chodzi tylko o zwiastun pewnego rodzaju aktorskiej adaptacji rzeczonej gry podobnej eksperymentom Quantum Break. Wciąż pozostaje jednak nutka nadziei, że to badanie gruntu pod sequel niedokończonej historii pisarza horrorów. Szef Remedy Entertainment, Sam Lake, podsyca tę nadzieję, mówiąc Eurogamerowi, że ucieszyła ich ekscytacja graczy na wieści o zarejestrowaniu znaku towarowego i wciąż rozważają Alana Wake'a 2.

Pamiętajmy zatem, żeby dużo publicznie się cieszyć, a może zachęcimy Microsoft do wyłożenia pieniędzy na ten projekt. Zresztą, czy to nie oczywiste, że wszyscy chcą Alana Wake'a? I że Alan Wake's Return oraz kopia pierwszej i jedynej części dołączana do egzemplarzy Quantum Break na Xboksie One rzeczywiście będzie ostrożnym badaniem gruntu?

A skoro jesteśmy przy aktorskich adaptacjach - filmowe Assassin's Creed jeszcze nie wyszło, ale "dwójka" jest już w planach

Tak, to oznacza, że zarówno studio New Regency, jak i współpracujące z nim Ubisoft Motion Pictures są pewni sukcesu filmu, który obejrzymy w grudniu. W drugiej części główną rolę ponownie zagra Michael Fassbender. Czy otrzymamy tasiemiec godny pierwowzoru?

Hej, entuzjaści (?) wojny w Wietnamie

Pojawił się pierwszy zwiastun ukazujący rozgrywkę w Rising Storm 2: Vietnam. Fragmenty pochodzą z wersji alpha, a muzyka jest pierwszorzędna. Smacznego:

Rising Storm 2: Vietnam - Boots on the Ground trailer

Otwarta beta Smite na PS4 rozpocznie się 22 marca

Jeśli ktoś natomiast chce zacząć grać wcześniej, może zdobyć wstęp do bety, "lajkując" Smite'a na oficjalnych social media. Do boju!

Rozchodniaczka napisał, opędzając się od rosnącej w zatrważającym tempie fasoli z Garden Warfare 2,

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)