Rozchodniaczek: Jutro ważny dzień dla Gearbox, Tytany się przedstawiają, a Yakuza daje przyłapać na fotkach

Strona głównaRozchodniaczek: Jutro ważny dzień dla Gearbox, Tytany się przedstawiają, a Yakuza daje przyłapać na fotkach
01.09.2016 20:00
Rozchodniaczek: Jutro ważny dzień dla Gearbox, Tytany się przedstawiają, a Yakuza daje przyłapać na fotkach
Maciej Kowalik
Maciej Kowalik

A byliście już w schronie 1080?

bECgKbLV

Official NVIDIA Fallout 4 Mod - Vault 1080 Trailer

Zgromadzona wokół Fallouta 4 społeczność modderska nie narzeka na brak chętnych do tworzenia nowinek. Swoje trzy grosze do tematu dorzuciła też nVidia swoim modem Vault 1080. Oczywiście ma w tym swój interes, bo może przy okazji pochwalić się sztuczkami z oświetleniem i cieniami.

bECgKbLX

Poznajcie głównych bohaterów Titanfall 2

No, w każdym razie tych największych. Trzeba przyznać, że to zróżnicowania gromadka. Aczkolwiek, coś wciąż mówi mi, by zbytnio nie napalać się na premierę w tym roku. Też tak macie? Bo póki co dwa testy techniczne i opinie, które są dalekie od zachwytów oficjalnie na datę wydania w żaden sposób nie wpłyneły.

Titanfall 2 - poznaj Tytany

Jutro ważny dzień dla Gearbox

bECgKbMd

Maraton growych imprez póki co nie zamierza się kończyć. Jutro startuje PAX i wygląda na to, że szef studia Gearbox wejdzie tam na scenę nie tylko po to, by zapewnić wszystkich, że Battleborn wcale nie umiera. Nowe Borderlandsy? Nowy Duke Nukem? Randy Pitchford obiecuje nowinki dotyczące tych tytułów, ale również coś o Homeworld. Tymczasem Książe...

No, ale przecież już wiemy, co akurat w jego temacie Pitchford zapowie jutro.

bECgKbMe

Gas Guzzlers Extreme trafi na konsole

Tytuł powinien wydać się znajomy każdemu, kto rozgląda się za porządnym przedstawicielem gatunku car combat. Aczkolwiek konsolowy port lepiej niech wygląda dobrze, bo na pecety gra trafiła w 2013 roku. Na Xboksie One zadebiutuje pod koniec bieżącego, a na PS4 na początku przyszłego.

Gas Guzzlers Extreme - gameplay

Spodenki w kancik i dużo bólu na screenach z Yakuzy 6

bECgKbMf

Oczywiście bólu zadanego przez głównego bohatera.

325647549418649564_0
325647549418649564_1
325647549418649564_2
325647549418649564_3
325647549418649564_4

Street Fighter Puzzle Spirits na iOS

Darmowy spin-off mordoklepek ma w sobie więcej z kapitalnego Puzzle Fightera, niż klasycznych odsłon serii. Spróbujcie, co Wam szkodzi.

Street Fighter Puzzle Spirits (Android/iOS) - Trailer

Gra była dostępna na wschodzie już od kilku lat, ale teraz została zlokalizowana na język, który mamy szansę zrozumieć. Aczkolwiek póki co widzę ją tylko na amerykańskim App Store. Może wieczorem coś odblokuje się i u nas? Jakkolwiek nie wyglądałaby rzeczywistość, gdy czytacie te słowa - jestem przekonany, że dla chcącego nic trudnego.

bECgKbMg

Zawsze bądź sobą, ale jeśli miałbyś okazję stać się Batmanem...

Dzięki PS VR będziemy mogli własno(wirtualno)ręcznie włożyć na głowę maskę i przekonać się, jak to jest być najlepszym detektywem na świecie. Dla tego projektu Rocksteady postanowiło jeszcze raz wrócić do Batmana, więc spodziewam się, że efekt będzie nieziemski. Aczkolwiek, sama przygoda będzie krótka.

Batman: Arkham VR | Becoming Batman | PlayStation VR

Doktor Monty straszy 

Wiecie już, że 6 września na PS4 pojawi się czwarty dodatek do Call of Duty: Black Ops 3. Dziś przyszła pora na zwiastun.

Call of Duty®: Black Ops III – Salvation DLC Pack: Revelations Trailer [UK]

New Devon nie straszy

Bo jest nową, darmową mapką, która pojawiła się dzisiaj w multiplayerze Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Uncharted 4 | New Devon Multiplayer Map | PS4

Gracie jeszcze?

Bo sam chętnie by pograł, ale kazali oddali mu Rozchodniaczka pod opiekę

Maciej Kowalik

bECgKbMT