Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Rozchodniaczek: indyki z datami premier, Halo Wars 2 z demem i Switch z kolejną grą

Strona głównaRozchodniaczek: indyki z datami premier, Halo Wars 2 z demem i Switch z kolejną grą
28.02.2017 20:00
Rozchodniaczek: indyki z datami premier, Halo Wars 2 z demem i Switch z kolejną grąRozchodniaczek: indyki z datami premier, Halo Wars 2 z demem i Switch z kolejną grą
Bartosz Stodolny
Bartosz Stodolny
bDnFLMfG

Poza tym prawie pół miliona Conanów, trochę DLC i podwójne "o".

bDnFLMeZ

Na początek jednak serdeczne życzenia składam dzisiejszym solenizantom. Panu Pawłowi z Warszawy i Panu Heroes of Might and Magic III z Antagarich. Ten drugi wkracza właśnie w dorosłe życie, kończąc dziś osiemnaście lat. Zdrowia, szczęścia, pomyślności. Wiele miłości w życiu, ale też rozwagi, co szczególnie kieruję do młodszego z solenizantów. W ramach Polygamiowego Koncertu Życzeń, poniższy utwór zespołu Bolter dedykują panowie: Adam i Maciej z Wrocławia, Dominik z Gdańska oraz Patryk i Bartosz z Warszawy.

Oby urodzinowe prywatki były udane, z obowiązkowym na koniec Rozchodniaczkiem. A teraz dalsza część programu.

bDnFLMfb

Thimbleweed Park z datą premiery

W tę przygodówkę w starym stylu od Rona Gilberta (i najdokładniejszy symulator wieszania rolki papieru toaletowego na świecie) zagramy już 30 marca. Jaram się strasznie! #TeamOdWewnątrz - szach mat, Fijałkowski!

Beat Cop też z datą premiery

bDnFLMfh

I też 30 marca. Ja wiem, że to nie Police Quest. Wiem, że Police Quest nigdy nie wróci. Ale i tak bardzo chcę w to zagrać! Z okazji zbliżającej się premiery 11bit Studios i Pixel Crow przygotowali zwiastun, w którym prezentują nowy tryb gry - dla kotów.

Podobnie jak remaster drugiego Turoka

Jedynka była pierwszą grą, którą odpaliłem na swoim 3dfx Voodoo, więc serię darzę pewnym sentymentem. Tylko nie do końca jestem przekonany, czy potrzebuję do niej wracać. Dlatego 16 marca raczej nie wydam swoich pieniędzy na odświeżoną dwójkę.

A Halo Wars 2 z demem

bDnFLMfi

Jeśli rekomendacja Michała Piwowarczyka to dla was za mało, sami przekonajcie się, czy Halo Wars 2 jest grą wartą wydania na nią pieniędzy. Od dziś możecie pobierać jej wersję demonstracyjną ze sklepu Xboksa. Oczywiście o ile opłacacie abonament Gold, bo na konsolach nawet za dema trzeba płacić.

Co tam, panie, we Wczesnym Dostępie?

Barbarzyńce trzymają się mocno? Ano trzymają, bo Funcom ogłosił, że w niecały miesiąc od premiery Conan Exiles sprzedał się w nakładzie prawie pół miliona egzemplarzy. No i jeszcze, że trafi też na Xboksa One i PS4. A o tym, czy warto bliżej zainteresować się tym survivalem dowiecie się już jutro z mojej zapowiedzi.

Chcecie zobaczyć, jak w Agony gra się demonem?

bDnFLMfj

Proszę bardzo. Gra się tak:

Mało wam? To przeczytajcie, co na temat Agony ma do powiedzenia Patryk.

W dwunastym odcinku "Angielskiego dla graczy" dowiecie się o...

bDnFLMfk

... różnych wymowach podwójnego "o" i archaizmach.

The Division dostanie dziś łatkę 1.6

A z nią DLC Last Stand, w którym gracze zmierzą się w walkach 8v8 próbując przejąć kontrolę nad terminalami. Coś dla siebie znajdą też miłośnicy kooperacji, bo DLC to nowy raid. Nie wiecie, czy warto? Polecam tekst Marcina Serkiesa, bo dzisiejsze The Division to dużo lepsza gra, niż zaraz po premierze. Zresztą możecie sprawdzić sami, bo Ubisoft udostępnił wersję trial, w której przez sześć godzin gracie bez konieczności kupowania gry.

Stwórz swoją własną Utopię w Stellaris

Ale dopiero 6 kwietnia, kiedy będzie miała miejsce premiera kolejnego DLC do tej świetnej strategii 4X. Utopia, bo tak się nazywa, umożliwi budowanie megastruktur, w tym sfer Dysona i światów niczym z powieści Larry'ego Nivena, da też nowe możliwości jeśli chodzi o dalszy rozwój naszej cywilizacji.

Z kolei Total War: Warhammer kończy z DLC

Wydana niedawno Bretonnia to ostatni z dodatków, teraz pora skierować wszystkie moce przerobowe do prac nad dwójką, które ponoć idą już pełną parą.

Wolelibyście historycznego Total Wara? W takim razie powinna ucieszyć was informacja, że Creative Assembly nad takim pracuje. I to w okresie dotąd przez serię nieporuszanym. Mieliśmy już feudalną Japonię, średniowieczną Europę, wojny napoleońskie, XVIII wiek... czyżby kolejna część pozwoliła dowodzić siłami Sebastianów w bitwie pod kebabem?

Kolejna gra na Switcha

Bohater Mr. Shifty może się teleportować i ginie po jednym ciosie, więc zapowiada się ciężka przeprawa. Na Pstryczku sprawdzicie ją na początku kwietnia, a na pecetach już teraz, w ramach otwartej bety. <Tu obowiązkowa już docinka w stronę Adama Piechoty>.

Rozchodniaczka serwował, teraz zastanawiając się nad zdjęciem otwierającym i zajawką do niego,

Bartek Stodolny

bDnFLMfX