Rozchodniaczek: Hannibal u Kojimy, a u Lary zombie

Rozchodniaczek: Hannibal u Kojimy, a u Lary zombie

Rozchodniaczek: Hannibal u Kojimy, a u Lary zombie
Bartosz Stodolny
23.08.2016 20:00

Wszyscy ubrani w eleganckie ciuchy od Microsoftu.

No dobra, jedziemy z tym rozlewaniem, bo w gębie jakoś zaschło. Zacznijmy od naszych ulubieńców - Hideo Kojimy i Madsa Mikkelsena, bo wszystko wskazuje na to, że coś ich łączy w kontekście nadchodzącego Death Stranding. To taka trochę teoria spiskowa, bo zaczęło się od tego tweeta Kojimy:

No dobra, jakiś rozmazany typ na zdjęciu, równie dobrze może to być każdy. Ale potem ktoś wrzucił na Instagrama taką fotę:

326803434622052631

Czerwona bluza z szarym kapturem. Otwiera wam to oczy? No to jeszcze dodajmy do tego fakt, że rok temu Hideo wspominał na Twitterze, że Mikkelsen jest jego ulubionym aktorem.

Birthdays od twórców Harvest Moon trafi na PS4

Wiem co to Harvest Moon, nie wiem co to Birthdays. W sumie mało kto wie, ale piszą, że gra pozwoli tworzyć, ewoluować i rozwijać otoczenie w nowych krainach, w których rodzą się żywe istoty. Właśnie dlatego nie ogarniam japońskich gier. Więcej na Tokyo Games Show we wrześniu.

326803434622445847

Unia rozdaje granty polskim deweloperom

Łącznie 359 tysięcy euro dostały CD Projekt Red (150 tysięcy euro na coś o roboczym tytule CPF), Bloober Team (150 tysięcy euro na Dum Spiro) i Telehorse (59 tysięcy euro na Transatlantic). Tym samym zajmujemy drugie pod względem wysokości dotacji miejsce w Europie. Pierwsza jest Norwegia.

Wszystko fajnie, ale z tymi dotacjami jednak bym uważał, bo dostaje się je łatwo, ale późniejsze rozliczanie to biurokratyczne Dark Souls.

Microsoft wypuszcza xboksowe kombinezony

Czy coś takiego, nie wiem, nie znam się na modzie. Nazywa się to „Onesie” i jest jednoczęściowym wdziankiem dla prawdziwych fanów Xboksa. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych, dla kobiet i mężczyzn.

326803434622839063

Mortal Kombat XL jednak na PC?

Znowu spiskowa teoria dziejów. Ed Boon wrzucił na Twittera takie zdjęcie i krótki opis z wielkimi literami w kluczowych miejscach:

Teraz wyjmijmy rzeczone litery i wyjdzie nam: MKXLPC. Jak widzicie, jest ich sześć, a mamy sierpień, czyli ósmy miesiąc roku. Osiem odjąć sześć daje nam dwa. Ed Boon to znowu sześć liter. Sześć podzielić przez dwa to trzy. Jak nic Half-Life 3 potwierdzony!

326803434623166743

Zombie Larze zombie

A kiwi kiwi kiwi. 20-lecie serii zostanie uczczone trybem zombie w Rise of the Tomb Raider. Jak słodko, jak oryginalnie…

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration "Blood Ties" Trailer

Capcom prezentuje gameplay z odświeżonego Resident Evil 4 na PS4 i XOne

Zieeeeew, nie lubię Residentów.

PS4/Xbox One『バイオハザード4』プレイ映像 -フルHD化-

PS4/Xbox One『バイオハザード4』プレイ映像 -アシュリー-

A Bandai Namco mówi, kiedy Dark Souls III dostanie pierwsze DLC

Paczka z nowymi czarami, orężem i mapą pojawi się w Japonii 26 października i będzie kosztowała 1200 jenów, bądź dwa tysiące, jeśli kupicie je w zestawie z season passem (widzisz Maciu, nie napisałem „przepustka sezonowa”). Zachodnie ceny nie są jeszcze znane.

326803434623822103

Zwiastun Metrico+

Całkiem sympatycznie wygląda to połączenie platformówki i gry logicznej, w której otoczenie reaguje na ruchy gracza.

Metrico+ | Release Trailer | PS4

Outward to kolejny RPG z otwartym światem

A do tego całkiem sympatycznie wyglądający, choć miasta kojarzą mi się z jakimś szablonem ściągniętym ze stron z assetami do azjatyckich MMORPG.

Outward - PAX West 2016 Trailer

Można już pobierać drugie demo Nioh

Oczywiście z PS Store'a. Tylko musicie się spieszyć, bo gra zniknie ze sklepu 6 września. Swoją drogą ciekawe, czy Team Ninja wzięło sobie do serca uwagi grających w poprzednie demo?

Nioh - Beta Demo Trailer

Na koniec jeszcze informacja o tym, że PSX Extreme straciło swojego naczelnego. Tak, Grzegorz Drabik vel Butcher odchodzi z pisma. Cóż, pozostaje nam tylko życzyć Ci, Grzegorzu, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia zawodowego.

Rozchodniaczka polewał wirtualnie, a w piątek będzie w realu,

Człowiek Impreza... tfu! Bartek Stodolny

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)