Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Gears 5 w złocie, twórcy No Man's Sky nie leniuchują i Rico na desce

Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Do targów Gamescom jeszcze trochę, więc nie ma zbyt wielu fascynujących wiadomości w naszej branży powodujących gęsią skórkę. A chciałbym, żeby coś tak gruchnęło z nieba. Coś mięsistego, coś konkretnego. Cóż, może doczekam się we wrześniu, gdy pojawi się wiele grubych premier.

Gears 5

Premiera nie jest zagrożona, bo tytuł lśni jak złoto. Zagramy już 10 września. Dużo ich na tym zdjęciu, nie?


No Man’s Sky Beyond 

Nowy filmik promujący największą aktualizację gry, która zostanie wydana 14 sierpnia. Rzuciłem okiem na ten materiał i mogę stwierdzić, że całkiem, całkiem to wygląda. Niech pracują dalej. Może  najbardziej zagorzali przeciwnicy w końcu przymkną oko na nieudaną premierę.

Just Cause 4 

Jeszcze bardziej zwariowana rozgrywka. Tym razem Rico pośmiga na desce. Nie będę nawet próbować opisywać tego szaleństwa. Po prostu obejrzyjcie. Danger Rising wprowadzi nową zawartość 5 września. Nieco wcześniej cieszyć będą się posiadacze złotej edycji i expasion passa, bo 29 sierpnia.

Muszę o tym napisać

Minecraft i GTA V sprzedawały się najlepiej w ubiegłym miesiącu. I tak, w takiej kolejności. Ciekawostką pozostaje najczęściej pobierana gra na PlayStation, ale f2p. Fortnite i Apex Legends przegrały w pojedynku z Don’t Even Think (zostawiłem zwiastun). Moje gratulacje.

Borderlands 3

Chętni mogą przetestować już drzewko umiejętności, które udostępniło studio. Do 13 września jeszcze trochę, więc twórcy umilają czas jak tylko mogą. Miłej zabawy!


Street Fighter 5

Darmowe mordobicie na Steamie, ale tylko przez dwa dni. Dodatkowo tytuł objęty jest promocją, gdyby ktoś chciał nabyć grę na dłużej.

Destiny 2

Funkcja Cross Save zadebiutuje 21 sierpnia. Chętni będą mogli przenieść zapisy z gry na inne platformy. Zostawiam link do strony, na którą należy się zalogować.

Dzisiaj pisaliśmy o:

Dostawał białej gorączki przy niedziałającej spacji…

Łukasz

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry