Rozchodniaczek: Falloutowy pinball, Charlie Sheen i aż dwa darmowe weekendy, o których należy pamiętać

Rozchodniaczek: Falloutowy pinball, Charlie Sheen i aż dwa darmowe weekendy, o których należy pamiętać

Rozchodniaczek: Falloutowy pinball, Charlie Sheen i aż dwa darmowe weekendy, o których należy pamiętać
Adam Piechota
16.11.2016 20:00

Już środa. Bliżej niż dalej. Milej będzie czytać dzienną pigułkę mniejszych nowinek z myślą, że jeszcze tylko dwa dni.

A dzisiaj...

Za darmo zagramy w The Elder Scrolls Online

Do niedzieli przynajmniej. Na jakich platformach? Na PS4, PC oraz Macu. Gdy trwał mój epizod pracy we wrocławskim sklepie z grami, miałem taką grupkę klientów, którzy uważali, że to najlepsza rzecz pod słońcem. I prawie-prawie mnie przekonali. Ale ja się boję MMO. Za łatwo tracę kontrolę nad własnym życiem. Dlatego ten darmowy weekend odpuszczam, ale Wam zdecydowanie nie bronię.

Z przyjemnością zagramy w pinballa na stołach Bethesdy

Bo takie nadchodzą do Zen Pinball. Dodatek obejmuje maszyny na motywach Fallouta, Elder Scrollsów, Dishonored, Dooma i Wolfensteina. Uwielbiam pinballe. Przytnę zatem z ochotą. Wojna nie zmienia się nigdy, ale ta arcade'owa chyba będzie całkiem przyjemnie.

Za darmo zagramy też w Overwatcha

Scrollsy nie pasują? To może darmowy weekend w Overwatcha? Na pecetach i obu wiodących konsolach. Ja nie wiem, oni chyba naprawdę chcą nas uwięzić w mieszkaniach. Łupać możecie od 18 do 21 listopada. Pozdrówcie ode mnie D.Vę!

Obejrzymy zwiastun pierwszej klasy postaci z Tormenta

Czekacie na Torment: Tides of Numenera? Wydawca trochę podgrzeje Waszą niecierpliwość trzema zwiastunami prezentującymi poszczególne klasy postaci. Dzisiaj - Nano, czyli magowie. Z polskimi napisami, więc akurat do tego, co tam ukradkiem wcinacie przed położeniem się spać. Pamiętajcie, że mały weekend zaczyna się dopiero jutro!

Nano - magowie w Torment: Tides of Numenera - trailer

Znowu powiemy, że ten Boberek to wszędzie

Dzisiaj akurat przez Call of Duty: Infinite Warfare. Dystrybutor podzielił się filmikiem z kilkoma impresjami aktorów głosowych tworzących polską wersję ostatniego, według Macia mocno przeciętnego CoD-a. Tutaj Olga Bołądź, no i Nathan Drake czy tam Sly Cooper we własnej osobie. Wzruszający się scenariuszem Infinite Warfare!

Boberek i Bołądź za kulisami Call of Duty®: Infinite Warfare

Fani japońszczyzny zachwycą się trochę kolejnym materiałem z Persony 5

Tym razem pokazówka systemów rozgrywki. Wydaje mi się, że nawet Final Fantasy XV nie otrzymało przed premierą tyle filmików promocyjnych. Ale co ciekawe, mimo iż kilka razy na miesiąc wrzucamy "coś" z wyczekiwanej pozycji Atlusa, ja dalej za bardzo nie wiem, o co będzie się tam rozchodzić. Chociaż trzymam mocno kciuki, oczywiście.

Persona 5: Game Mechanics Trailer

Obejrzymy kolejny zwiastun Watch Dogs 2

Pomysłowy i z jajem. Oraz gościnnym występem Charliego Sheena (a ten tutaj czego?). Warty zobaczenia, tak serio - na tyle, żebym jeszcze w tym tygodniu wrócił i wymaksował Pieseły. O ile, rzecz jasna, Maciu nie podeśle nagle czegoś do recenzji.

Watch_Dogs 2 | Live Trailer | PS4

Mrugniemy a ominiemy zajawkę kolejnego DLC do Halo 5

Wow. Długo ten tytuł utrzymują przy życiu. Uwaga, lepiej nie mrugać przez chwilę.

Będąc dziś szczególnie w klimacie retro, znad swojego pociesznego NES-a polewał

Adam Piechota

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)