Rozchodniaczek: Edycje specjalne, 50 twarzy Dooma, Blizzard i Pokemony

Rozchodniaczek: Edycje specjalne, 50 twarzy Dooma, Blizzard i Pokemony

Rozchodniaczek: Edycje specjalne, 50 twarzy Dooma, Blizzard i Pokemony
29.07.2016 20:20

No bo przecież dzień bez Pokemonów to dzień stracony…

Destiny i Metal Gear Solid V w formie edycji specjalnych

Obie nieoficjalnie, ale obie wysoce prawdopodobne. Na stronach brytyjskiego Amazonu ktoś wypatrzył Destiny: The Collection z datą premiery ustaloną na 18 sierpnia. Całość nie obejmie więc najprawdopodobniej nadchodzącego we wrześniu kolejnego dodatku - Rise of Iron, będzie się zaś zapewne składać ze wszystkiego innego, co wokół Destiny ukazało się do tej pory. Co zaś znajdzie się w pakiecie Metal Gear Solid V Definitive Edition, wypatrzonym na japońskim Amazonie i na stronach niemieckiego sklepu NetGames? Tu spekuluje się o połączonych siłach MGS-a V, Ground Zeroes w sosie z DLC. Spodziewana data wydania? Drugie ze źródeł podaje 30 października.

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN | E3 2015 Trailer [Long] (US)

Darmowe i płatne dodatki do Dooma

Doom doczeka się niedługo (29 lipca) darmowego uaktualnienia, wprowadzającego dwa nowe tryby multiplayer. Tydzień później, 5 sierpnia, pojawi się zaś płatne DLC z nowymi mapami, broniami, ekwipunkiem i grywalnym demonem. Z okazji zapowiedzi obu - trailer.

DOOM – Big Updates, New Content and PartyPlay

Doom w formie gry planszowej

A skoro już o Doomie mowa… Firma Fantasy Flight Games zapowiedziała wydanie planszówki, bazującej na wskrzeszonej przez Bethesdę marce. Ma to być asymetryczna gra taktyczna dla dwóch do czterech graczy.

325652917590372978

Yooka-Laylee's z demem dla wspierających

Ci, którzy wsparli na Kickstarterze grę Yooka-Laylee - trójwymiarową platformówkę nawiązującą do klasyków gatunku - mogą pobrać jej wersję demonstracyjną. Przyjęła ona formę czegoś, co twórcy określają mianem Toyboxa. W lokacji spoza pełnej wersji gracze mogą przetestować systemy rozgrywki, poodkrywać sekrety i znajdźki czy spotkać niepokazywanych wcześniej bohaterów niezależnych.

Yooka-Laylee - Toybox Release Trailer

Przedwczesne screenshoty z Pokemon Sun i Moon

Na weekend przed spodziewanymi w poniedziałek nowymi informacjami o nadchodzących na 3DS-a Pokemonach w sieci pojawiły się nowe screenshoty z tych produkcji. Ich źródłem jest japoński Amazon. Premiera obu wersji gry planowana jest na listopad tego roku. Wszystkie obrazy możecie znaleźć na przykład tutaj, a poniżej jeden z nich.

325652917590766194

Kolejny short w świecie World of Warcraft

Blizzard opublikował w sieci kolejną animację, przybliżającą graczom World of Warcraft wydarzenia i postacie, związane z nadchodzącym dodatkiem do gry - Legion. Tym razem historia Khadgara.

Harbingers - Khadgar

Zapowiedziano nowy dodatek do Hearthstone’a

Również od Blizzarda przychodzi zapowiedź kolejnej przygody dla graczy Heartstone’a. Nowy dodatek, zatytułowany One Night In Karazhan, charakteryzować ma się luźniejszym, imprezowym klimatem. Przynajmniej na pierwszy rzut oka… Składać ma się on z czterech skrzydeł, w ramach których gracze stoczą 13 pojedynków i zdobędą 45 nowych kart.

One Night in Karazhan Cinematic Trailer

Rozchodniaczka serwował,

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)