Rozchodniaczek: e-sport na Polsacie, Vaas w Spider-Manie, pieniądze w portfelu

Rozchodniaczek: e‑sport na Polsacie, Vaas w Spider-Manie, pieniądze w portfelu

Rozchodniaczek: e-sport na Polsacie, Vaas w Spider-Manie, pieniądze w portfelu
Patryk Fijałkowski
23.06.2016 20:42

Z tymi ostatnimi zaraz jednak możecie się pożegnać. Przed chwilą ruszyła letnia wyprzedaż na Steamie. Strzeżcie się!

Teraz i Ty możesz zostać drugoplanową postacią Titanfall 2

Wszystko za sprawą konkursu organizowanego przez polski oddział Electronic Arts. Zasady są proste - nagraj maksymalnie 60-sekundową próbkę głosową, w której przedstawiasz różne emocje, nawiązując przy okazji do tematyki gier wideo. Nagroda? Przede wszystkim możliwość zostania aktorem dubbingowym w polskiej wersji Titanfall 2. Zwycięzca wcieli się w drugoplanową postać. Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie.

Z ziomalem przez słowiańską mitologię

Czyli Thea: The Awakening, ta świetna gatunkowa hybryda w sosie z leszych i szeptuch, doczekała się darmowego DLC. MultiPrayer (sprytne!) to przede wszystkim możliwość rozegrania kampanii w kooperacji z drugim graczem, a do tego liczne usprawnienia w interfejsie i mechanice oraz nowe zadania, przeciwnicy, bohaterowie i wydarzenia.

Nie posiadacie Thei, więc nic Wam to nie robi? Spokojnie, z okazji wyprzedaży na Steamie kupicie tę wyjątkową grę 40% taniej. Chwała Gabenowi!

Thea: The Awakening Trailer

Nie posiadacie Thei i nie wiecie, czy warto ją posiadać, bo Fijałkowski w recenzji na pewno leci w kulki? Spokojnie, wersja z Wczesnego Dostępu wkrótce zostanie wypuszczona ponownie jako darmowe demo. Warto wtedy sprawdzić, czy to gra dla Ciebie.

Zniżki doczekała się też inna strategia 4X - Master of Orion

Gra w najbliższym czasie będzie tańsza o 30% - zarówno na Steamie, jak i GOG-u. Wkracza też w coś, co w informacji prasowej określono jako "piątą fazę wczesnego dostępu". Oznacza to, że Master of Orion zostanie poprawiony w kwestiach sztucznej inteligencji, balansu oraz interfejsu. Poza tym "sercem zmian jest przebudowany system umiejętności i cech, ulepszone zasoby planet i mechanika rozwoju inspirowana rozwiązaniami z Master of Orion II".  Jako laik wierzę na słowo.

Obstawmy - Vaas będzie kolegą Spider-Mana czy złoczyńcą?

Bo biorąc pod uwagę aktorski dorobek Michaela Mando - psychopata z Far Cry'a 3 i bezwzględny gangster z "Better Call Saul" - można zakładać, że z Parkerem raczej się nie zaprzyjaźni. Wszak okazało się, że charakterystyczny aktor zagra w nadchodzącym marvelowskim widowisku - "Spider-Man: Homecoming". Ja tam się cieszę. W spin-offie "Breaking Bad" nie mogłem się na niego napatrzeć.

Obraz

Futurystyczne Diablo ze strzelaniem ma datę premiery

Mowa o Livelock - gra zadebiutuje 2 sierpnia na PC, PS4 i Xboksie One. Jeśli słyszycie o niej pierwszy raz, to nadróbcie zaległości, oglądając poniższy materiał:

Livelock - Official PAX East Developer Walkthrough

Watch Dogs 2 nie będzie najklasyczniejszą ubigame

Zabraknie np. wież, które trzeba hakować, wspinać się na nie czy przejmować w dowolny sposób, by odblokować garść pobocznych misji. W nadchodzącej grze ma to przebiegać ponoć  naturalniej. Podczas zwiedzania San Francisco będziemy pozyskiwać nowych członków DedSec, by mieć siłę roboczą potrzebną do wykonania większych operacji.

Czy w praktyce nie wyjdzie po prostu, że zamiast przejmować wieże, musimy przejąć trzech ziomków, żeby odblokować nowy zestaw misji? Co ciekawe, reżyser gry zdradził też, że Watch Dogs 2 będziemy mogli ukończyć... "ledwo poznając samą historię". Dziwne... Więcej szczegółów znajdziecie w wywiadzie przeprowadzonym przez Eurogamera.

Polsat znowu transmituje e-sport

Wszyscy chętni za pośrednictwem Polsat Viasat Explore będą mogli obejrzeć w telewizji finał Championship Series - turnieju CS:GO. Odbędzie się on w najbliższą niedzielę 26 czerwca. Wcześniejsze rozgrywki obejrzycie z kolei 24 i 25 czerwca na Polsatowym twitchu.

A na koniec przypomnę tylko, że od godziny 19:00 wirtualne półki Steama są wywracane przez wirtualny tłum nacierający na letnią wyprzedaż.

Polewał, mając nadzieję, że "The Nice Guys" okaże się dobrym filmem,

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)