Rozchodniaczek: Dzicz powieje w marcu, ale nie w galaktyce Andromedy

Rozchodniaczek: Dzicz powieje w marcu, ale nie w galaktyce Andromedy

Rozchodniaczek: Dzicz powieje w marcu, ale nie w galaktyce Andromedy
Bartosz Stodolny
03.01.2017 19:00

Poza tym znikające wyścigówki i takie, które eksplodują. Ktoś też plotkuje o Call of Duty i Beyond Good & Evil 2.

Breath of the Wild jednak w marcu?

Tak twierdzą dwie panie z Twittera, które ponoć znają się na rzeczy i widziały już efekt końcowy. Ja nie wiem, bo ani Nintendo, ani nowa Zelda zupełnie mnie nie interesują. Jak coś - pytajcie Adama.

Ta pani od Nintendo mówi też, że Beyond Good & Evil 2 ma już gotowy trailer

A nazywać się ma Odyssey, przez pierwszych 12 miesięcy od premiery będzie exclusivem dla Switcha, później zostanie przeportowana na current-geny Sony i Microsoftu oraz pecety. Ponoć krótki zwiastun dostaniemy już 12 stycznia.

[ttpost url="https://mobile.twitter.com/LaurakBuzz/status/816288509707354116"]

[ttpost url="https://mobile.twitter.com/LaurakBuzz/status/816288704083935232"]

[ttpost url="https://mobile.twitter.com/LaurakBuzz/status/816288804860530691"]

W sumie Laura jest dość wiarygodnym źródłem plotek dotyczących Nintendo, więc możliwe, że i tu ma rację. Szczególnie, że w temacie gry coś się ostatnio dzieje.

Grip dostaje trailer z gameplayem i muzyką

Ładnie to brzmi, podobnie jak ładnie wygląda rozgrywka w tym duchowym spadkobiercy Rollcage.

GRIP: Combat Racing Full Kontakt Trailer

Ta gra, która nie jest fanowskim Battlefrontem III

Dostała właśnie zwiastun prezentujący jedną z dostępnych planet. Nak-Thi się nazywa, jest na niej śnieg i rzeki lawy. Galaxy in Turmoil miał być fanowskim, darmowym Battlefrontem III. Graczom pomysł się spodobał, Gabenowi też, ale prawnikom niespecjalnie i odkąd gra nie ma już nic wspólnego z Gwiezdnymi Wojnami, przestała być dla mnie interesująca.

[WiP] Galaxy in Turmoil - Nak-Thi

A GTA Online dostało tryb Mario Kart

W Vehicle Vendetta, bo tak się nazywa, możemy ścigać się (choć ze ściganiem nie ma to wiele wspólnego) z innymi użytkownikami, jednocześnie zbierając wszelkiej maści power-upy. Dzięki nim zmienimy się w czołg, podłożymy przeciwnikowi bombę pod koła czy wciśniemy mu pedał gazu. No i po co wam to Nintendo Switch, skoro mamy GTA? No dobra, wiem że Zelda i takie tam.

GTA online guides - Vehicle vendetta adversary mode

Gry Codemasters znikają ze Steama

Konkretnie to Grid, Dirt 3 i F1 2013. Wcześniej zniknęły z GOG-a, co było spowodowane, jak firma powiedziała PC Gamerowi, wygaśnięciem licencji. Prawdopodobnie w przypadku Steama jest tak samo, ale nie bójcie się - jeśli macie którąś z nich w swojej bibliotece, nadal będziecie mogli grać.

Race Driver GRID trailer

Nie zwiedzicie galaktyki Andromedy ze Switchem

Co potwierdził w wypowiedzi dla serwisu Stevivor Michael Gamble z BioWare'u. O tak potwierdził:

Przy okazji powiedział też, że gra w jakiś sposób wykorzysta większą moc PS4 Pro, ale firma nie ma na razie planów odnośnie Xboksa Scorpio (ta, jasne).

Czyżby kolejne Call of Duty wróciło do XX wieku?

Zaczęło się od noworocznego tweeta, w którym Sledgehammer Games poinformowało nas, że w tym roku to właśnie jemu przypadnie rola mikrofalówki odgrzewającej kotlet zwany Call of Duty.

A później w ruch poszła maszyna domysłów. Niektórzy dopatrują się w filmiku zapowiedzi powrotu serii do XX wieku, może nawet do Drugiej Wojny Światowej. Mają o tym świadczyć trybiki zegarka (bo przecież w kosmosie są zegarki elektroniczne) i dźwięk dzwonu kojarzony z Big Benem. No i potem pojawiło się to:

Dobrze widzicie, to Colt M1911, czyli standardowy pistolet używany przez Amerykańskich żołnierzy w ubiegłym stuleciu. No i jeszcze napisali na nim Call of Duty.

Swojego pierwszego Rozchodniaczka w nowym roku polał,

Bartek Stodolny

Rozchodniaczek to codzienne zestawienie małych informacji, które nie zasługują na dedykowane notki w ciągu dnia, ale o których warto jednak wiedzieć.

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)