Rozchodniaczek: Dwa jeże, trzech snajperów i cywilizacja...

Strona głównaRozchodniaczek: Dwa jeże, trzech snajperów i cywilizacja...
17.03.2017 20:00
Rozchodniaczek: Dwa jeże, trzech snajperów i cywilizacja...

... wchodzą do baru.

bEiYEGcB

Sonic Mania później niż zakładano

Gra, która przypomnieć ma nam czasy świetności Sonica, ukaże się nieco później, niż planowano. Sega ogłosiła, że zamiast na wiosnę tytuł trafi do sprzedaży latem. Złe nowiny osłodzić ma nowe wideo.

Sonic Mania - Flying Battery Zone Reveal

I jeszcze jeden Sonic w tym roku!

Jak się okazuje, poza powyższą grą pod koniec tego roku ukazać ma się jeszcze jeden tytuł z Sonikiem. Tym razem już bardziej współczesny i w 3D. Tytuł - Sonic Forces.

Sonic Forces | SXSW Gameplay Reveal

Prezes Telltale odchodzi ze stanowiska

Dotychczasowy CEO firmy Telltale, Kevin Bruner, zrezygnował ze swojego stanowiska. Jego miejsce zająć ma drugi ze współzałożycieli  - Dan Connors. Co ciekawe, Bruner objął tę rolę w 2015 roku po rezygnacji Connorsa. Panowie bawią się w berka, czy co?

325612533304735708

Demo Cywilizacji VI

Na Steamie pojawiła się wersja demonstracyjna szóstej odsłony kultowej serii strategicznej. Można ją znaleźć pod tym adresem. Pozwala na rozegranie 60 tur Chinami.

CIVILIZATION VI Launch Trailer

The Surge - zwiastun CGI i data premiery

Twórcy futurystycznego Dark Souls opublikowali nowy zwiastun gry. Tym razem samo CGI, więc bardziej dla poczucia klimatu niż zobaczenia, jak się w to będzie grało. Doczekaliśmy się również oficjalnej daty wydania - 16 maja tego roku.

The Surge - Stronger, Faster, Tougher

Nowa kampania do Sniper Elite 4 w przyszłym tygodniu

Studio Rebellion ogłosiło, że już 21 marca gracze Sniper Elite 4 dostaną możliwość kupienia pierwszej części minikampanii, toczącej się po wydarzeniach z podstawowej wersji gry. Część druga ma zostać udostępniona w kwietniu, a trzecia - w maju lub czerwcu. Wraz z nią pojawi się również nowa mapa i tryb multiplayer - te, zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, ściągnąć będzie można za darmo.

Sniper Elite 4 - 101 Gameplay Trailer | PS4

Uga buga buga uga,

Dominik Gąska