Rozchodniaczek: Dużo nowego od Focus Home Interactive, DLC do Car Mechanic Simulator 2015 i ciekawa aktualizacja Battlefronta

Rozchodniaczek: Dużo nowego od Focus Home Interactive, DLC do Car Mechanic Simulator 2015 i ciekawa aktualizacja Battlefronta

Rozchodniaczek: Dużo nowego od Focus Home Interactive, DLC do Car Mechanic Simulator 2015 i ciekawa aktualizacja Battlefronta
Paweł Olszewski
23.02.2016 21:00, aktualizacja: 24.02.2016 11:09

Dla każdego coś miłego.

Styx: Shards of Darkness to kontynuacja zaskakująco udanej gry Cyanide Studios i Focusa. Sequel przesiadł się na Unreal Engine i pojawi się jeszcze w tym roku. „Jedynka” była lepsza od Thiefa, warto mieć więc tę produkcję na oku.

The Technomancer to natomiast umiejscowione na Marsie cyberpunkowe RPG akcji. Od twórców Bound by Flame i Mars: War Logs , tutaj przesadny optymizm nie jest już wskazany, ale i tak trzymamy kciuki. Cyberpunk 2077 to pieśń przyszłości, dobrze więc, że będzie coś podobnego wcześniej.

THE TECHNOMANCER: LIFE AND DEATH ON MARS

Insurgency: Sandstorm to natomiast sieciowa strzelanka wywodząca się jeszcze z moda działającego na silniku Source z 2007 roku. Najnowsza edycja przesiądzie się jednak na Unreala, dostanie także tryb single, a do tego wydanie na konsole Sony i Microsoftu. Insurgency: Sandstorm wyjdzie w 2017 roku.

Aktualizacja Battlefronta

EA wprowadziło charakterystyczne dla kina ziarno na obrazie, po zaktualizowaniu gry można sobie je nie tylko włączyć, ale też ustawić jego natężenie. Oprócz tego aktualizacja to poprawki w balansie (w tym A-Wingów), poziom na Hoth w troszkę nowej scenerii, bo o zmierzchu. W aktualizacji jest też nowa misja do survivalu i Bitwa o Jakku, jeżeli ściągaliście ją wcześniej osobno, to teraz możecie ją skasować, żeby niepotrzebnie nie zajmować miejsca na dysku.

Car Mechanic Simulator 2015 dostał DLC z Mercedesami

Paczka kosztuje na Steamie 6 euro. Teraz jest promocja i dodatek można wyrwać z dwudziestoprocentową zniżką.

W marcowym PS Plusie jedną z gier będzie Broforce

Gra zebrała najwięcej głosów w ankiecie Vote to Play. I dobrze, bo to świetna rzecz. Załapała się w nasze TOP 30 2015 roku. Paweł Kamiński pisał o niej:

Dwie pierwsze części Dooma dla tych, którzy złożą preordera najnowszą część

Nie pochwalamy kupowania kota w worku, ale jak ktoś naprawdę jest napalony na nowego Dooma, to kupując grę na Xbox Live Marketplace teraz może dostać trochę klasyki na swoją konsolę.

23 i 24 maja w Katowicach odbędzie się IV edycja Mistrzostw Polski w Testowaniu Oprogramowania TestingCup

Jak chcecie ponarzekać na błędy w Wiedźminie, to już wiecie, gdzie się udać ;)

Rozchodniaczka przygotowywał Paweł Olszewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)