Rozchodniaczek: Dredd, Hitman i Ghost in the Shell

Rozchodniaczek: Dredd, Hitman i Ghost in the Shell

Rozchodniaczek: Dredd, Hitman i Ghost in the Shell
07.04.2017 20:00

Ale na początek elektryzująca wiadomość dla miłośników gier mobilnych (żart).

Twórcy Candy Crush pracują nad mobilnym Call of Duty

Należąca teraz do Activision firma King, znana z jednego z największych hitów gier mobilnych w historii, pracuje nad mobilną wersją przebojowej serii FPS-ów. Ich cel to „stworzenie doświadczenia Call of Duty, mającego być wariacją na temat konsolowych gier znanych i kochanych przez fanów, a jednocześnie wytaczającego nowe ścieżki dla gier mobilnych i na nowo definiującego gatunek”. Hoho, mocne słowa. Czekamy!

Candy Crush Saga - Level 2000 - Take a sweet peek into the FUTURE!

Shootrage - polska strzelanka indie

Jeżeli ciepło wspominacie czasy oldschoolowych strzelanek FPP, to rzućcie okiem na powstającą sumptem małego polskiego zespołu grę Shootrage. Na tej stronie znaleźć można informacje na jej temat i grywalny prototyp (twórcy ostrzegają jednak, że to wczesna faza rozwoju i mogą się pojawiać błędy).

Obraz

Ghost in the Shell - będzie nowe anime

Wyniki finansowe aktorskiej wersji Ghost in the Shell nie są najlepsze, więc można się spodziewać, że Hollywood nieprędko powróci do tej marki. Ale nic straconego! Fani uniwersum dostaną za to nowe anime od japońskiego studia Production I.G. Dla wielu z nich to pewnie nawet lepsza wiadomość. Więcej szczegółów - w przyszłości.

Obraz

Rebellion chce gry o Dreddzie

Studio Rebellion, w ostatnich latach znane głównie z serii Sniper Elite, rozważa możliwość stworzenia gry na licencji Sędziego Dredda. Na razie firma zdecydowała, że nie ma możliwości zajęcia się tym projektem samodzielnie i poszukuje developerów, którzy przedstawiliby swoje wizje. Co ostatecznie się z tego urodzi (i czy coś w ogóle) - na razie nie wiadomo.

Obraz

Kolejny nieuchwytny cel w Hitmanie

Gracze Hitmana mogą już teraz wyruszyć na polowanie na 23 nieuchwytny cel w grze. Paparazzo dorwać można od dziś przez najbliższe 11 dni w Paryżu.

HITMAN Elusive Target #23 The Paparazzo [EN]

Zespół muzyczny twórców Eve Online trafi do Rock Banda 4

Permaband to zespół pracowników firmy CCP Games. Dotychczas znany był głównie z występów dla fanów Eve Online, teraz zaś ich utwory trafią do Rock Banda 4. Nie są to czasy, kiedy gra z tej serii była w stanie wykreować zespół, ale i tak miło.

Permaband - Killing is Just a Means

Rozchodzniaczka cośtam cośtam,

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)